812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • Zizou2
    #172
    nem tudj valakia hogy, hogy lehet úgy letörölni egy játékot hogy a menések megmaradjanak? (pl Angry Birds)
  • kalaposkan
    #171
    Van abban valami, amit mondasz, bár ilyen alapon elég sok egyéb dolog is működésképtelen kéne, hogy legyen vagy okozhatna ilyen problémát. Bár lehet, hogy pont ezen a ponton nem oldották meg valamilyen oknál fogva azt, amit minden más esetben megoldottak? Nekem öcsém Galaxy 3-masa ezt olyan módon oldja meg, hogy a telefon egyszerűen lezárja magát, ha usb-re van kötve, aztán akkor semmire nem lehet használni. Na a csengőhang gyárin hagyása még mindig jobb, mint ez a samsungos megoldás
  • Megtörhetetlen
    #170
    vagy épp ezaz hogy akkora az adatbázis, hogy észre sem vesszük benne a hibát... Ami meg van azt meg különböző szűrő metódusokkal kiszűrik...
    Ez a csengőhangprobléma meg érthetetlen, hogy ettől miért függ...
    És ha az adott speciális csengőhang amit beállítunk az ha a telefonon van akkor nem lehet hogy szintén jó lenne tehát a baj az hogy kártyáról próbálja elérni és miközben csatlakoztatsz egyébként is nézi a kártya tartalmát összeütközik a telefon és a pc és ezt így oldja meg?
    Bár ez csak tipp, meg engem spec annyira nem is érdekel a dolog, hisz nekem élből a gyári üzenethang van beállítva, én nem tartozom azok közé akik mindenféle idióta hangot állítanak be hogy azzal menőzzenek... :S
  • nameless1229
    #169
    Így működik rendesen, köszi!
  • SEHELP
    #168
    Szia,
    Néhány embernek azzal oldódott meg a restart probléma USB csatlakoztatás után, hogy hagyták az értesítés csengőhangot azon, ami be volt állítva vagy módosították a TinkerBell nevű hangra.
  • kalaposkan
    #167
    Vannak helyzetek, amikor furcsa megoldásokhoz kell folyamodni. Nekem olyan fordul elő néha, főleg a Farm Story játéknál, de néha máshol is, hogy nem veszi be a vissza gombot és olyan, mintha lefagyna a program, de ha elküldöm alvóba, aztán felébresztem, utána már működik megint rendesen az egész. Fene se tudja, hogy függenek össze a dolgok, de úgy látszik, hogy összefüggenek
    Egyébként a placessel kapcsolatban, tényleg kell lenni valami ellenőrző dolognak, bár nem tudom, hogy csinálják ekkora adatbázis mellett, de teljesen automatizálva túl sok lenne a hiba.
  • Megtörhetetlen
    #166
    Ez elég furcsa megoldás, nekem szerencsére nincs ilyen problémám simán csatlakozik a PC-re, mondjuk é na rendes PC-s telepítőjét is feltelepítettem és lehet az segített a helyzeten, egyébként meg én speciel élből kártyaolvasón keresztül teszem rá az infót mert úgy gyorsabb, és a telefon sem kell mint közvetítő...
    @Lupous: Telefonos szaküzletbe :D Egyébként passz, a hátlap tutira jó hozzá, de hogy honnan tudod beszerezni az jókérdés... Olcsón sehonnan :D
    @morleonee: Szerintem meg nem attól függ de mind1... Szerintem bárki felviheti az adatokat és a google úgymond le"MEO"zza hogy az helyes-e majd engedélyezi és onnantól látszik..
  • Martin82
    #165
    Csináld azt hogy amikor rádugod gépre és kidobja a telefon az ablakot hogy mit akarsz csinálni (csak töltés,companion vagy telefon csatlakozása) akkor nyomd meg a jobb alsó "vissza" gombot.Ekkor kilép ebből a menüből,most húzd le az állapotsávot és nyomj rá hogy telefon csatlakoztatása és kész.Elvileg úgy is működik ha visszaállítod a gyári sms hangot.
  • nameless1229
    #164
    Olyan problémám van, hogy amikor összekötöm a gépet a telefonnal, rányomok, hogy kapcsolódás, pár pillanatig elérhető a memóriakártyám, aztán fogja magát a telefon és újraindul, utána kiírja, h nincs benne SIM kártya és nem is észleli a számítógép az sd kártyát sem. Elég idegesítő, mert így igazából semmit sem tudok se fel, se rá másolni. Valami megoldás van erre??
  • Lupous
    #163
    Kérdés:
    A fekete verzió hátlapja jó a fehér verzióra is? ...és ha igen akkor hol lehet lőni olyat? :P
  • morleone
    #162
    aham, akkor valszeg attól függ, hogy mennyi és milyen internetes hivatkozás van a környékbeli utca és házszámokra. (ami alapján már tud válogatni hogy mi micsoda)
    Annyira imádom az androidot!
  • sapkafej
    #161
    Isaszegen működik
  • patkomar
    #160
    Places jól működik Pesten. Máshol még nem próbáltam. De jó lenne ha vidéken is lehetne használni pl utazáskor, nyaraláskor...stb
  • mojito10
    #159
    Az egyik haverom telóján van Google Places. Hasonlít a Google maps-hez. Szerintem érdemes letölteni, ha gyakran járkálsz a városban ismeretlen környéken.
  • morleone
    #158
    Én a 3G-WatchDogot használom, illetve stat-counter-widget - ami persze külön tudja monitorozni a wifi/tether/cell forgalmat is szépen.

    Google Places-t használja valaki? Vélemény róla?
  • Gear
    #157
    Nagyon jó cucc, köszi a tippet./bár nem én kértem:)/
  • Martin82
    #156
    Kössz,meglesem
  • sapkafej
    #155
    DroidStats-et tölcsed
  • fery02
    #154
    Végülis nincsen tapasztalatom vele kapcsolatban mert nincs mobiliinternetem, csak gondolom ilyesmire való. Legalábbis méri az adatforgalmat meg korlátozásokat is lehet benne állítani, de végülis ezzel az alap cuccal lehet nem fogod tudni kideríteni mi zabálja a neted.
    De látom Android topikban is ajánlgattak már neked programokat. Én is azokat ajánlanám kipróbálni.
  • Martin82
    #153
    Az megvan de az semmire sem jó csak ki és bekapcsolni a netet.vagy hogyan működik az?
  • fery02
    #152
    Erre van gyári widget is. Tudsz erről?
    Mind1, ha nem tudnád, Adatforgalom néven keresd!
  • Martin82
    #151
    Sziasztok!Kellene nekem egy program ami méri az alkalmazások internet használatát.Eddig egyet találtam csak a Network Counter-t de sehonnan nem tudom letölteni.Ha valakinek meglenne és belinkelné hogy honnan tudnám leszedni azt megköszönném.Furcsa módon zabálja valami a netemet és ezért kellene.köszi előre is!
  • Lupous
    #150
    Jah sajna észrevettem...pedig jó móka lenne :P (AVInál is a hang sajna eltolódik egy idő után)
  • sapkafej
    #149
    avi-től is szétszakad a cucc, sztem ne erőltesd
  • macleody
    #148
    Nem tudom, amiket én próbáltam azokat vitte rendesen, de nekem X10-es van.
  • ATi0021
    #147
    Nem próbáltam, de ha olyasmit olvastam az egyik külföldi fórumon, hogy az 1.47 volt az utolsó normális stabil verzió a RockPlayerből. Elég sok panaszt láttam az új verziókra. Szólva próbáld meg a 1.47-et, ha még nem tetted.

    Amúgy nekem van egy másik jónak mondott verzióm is, majd kipróbálom milyen és ha jó kiteszem ide is. :)

    ui. Még mindig nem próbáltam ki az AXN playert, bocsi, tudom ígértem korábban.
  • Lupous
    #146
    Az mitől lehet h marhára akad vele a cucc? (több verziót is kipróbáltam :S)
  • macleody
    #145
    RockPlayer Universal
  • macleody
    #144
    Nekem azt hiszem valami RockPlayer universal van, marketről szedtem le. Csak most nem vagyok wifi közelben hogy megnézzem pontosan.
  • Lupous
    #143
    Megtaláltam...csak le kellene rántani...de csak bétát találtam (van esetleg újabb? vagy még androidra nincs?)
    HA van egy linket plz :P
  • macleody
    #142
    Próbáld ki a RockPlayert.
  • Lupous
    #141
    Nah jó van de már nem ezügyben...Melyik a legjobb videó lejátszó program?
    próbáltam az mvideoplayert meg az arcMediát..de egyik se viszi az mkv formátumot :S (sajna a legtöbb anime-sorozatokat érdemes nézni max telón, 30 perc max...enné hosszabb dolgokat nemigazán egészséges- ebben a formátumban beszerezhető...)
    szóval mi viszi ezt? (+a feliratfájlt is fel kéne ismernie :P)
  • macleody
    #140
    Dehogynincs, csak még nem tudsz róla :)
  • Lupous
    #139
    Köszi...ez legalább valóban segített volna :)
    Amúgy már megoldottam :P...haveromnál wan wifi hazafelé felrakta a filekezelőt innentől nincs több kérdésem :P
  • macleody
    #138
    Itt le van írva hogy tudsz fájlkezelőt telepíteni net nélkül.
  • Lupous
    #137
    Ehhm valószínűleg igazad van :P...de jól figyelj! Amíg nincs telepítő(filekezelő) a telefonon addig nem tudok semmit telepíteni.
    Ha a telepítőt feltudnám rakni..akkor kb nem lenne probléma. Az lesz a vége elmegyek egy szar plázába aztán megoldom wifin...de ez milyen gáz már...azt hittem ez egy egyszerű dolog...és az is lenne de egy ilyen progit minek spórolnak ki a cuccból?
  • Lupous
    #136
    Igen mintha a múltkor mikor 500 forint alá mentem küldtek volna valamit hogy a net le van tiltva a következő feltöltésig... ... Deh akkor ez az ingyé fészbúk csak akkor működik ha van némi pénz a kártyámon?
    Am megnéztem ezt a netstart témát ...és küldtem is egy smst a 1430ra hogy+netstart a válasz az volt h technikai okok miatt nem tudják teljesíteni! (WTF)
  • macleody
    #135
    Én nem próbáltam még, de azt írják a MyPhoneExplorerrel tudsz telepíteni a telefonra cuccokat.
  • Barnabyka
    #134
    Az ingyenes FB én úgy tudom, hogy nem telefon függő, hanem attól függ, hogy aktiválva van-e a NetStart/Stop vagy mi a valami.. egyszer barátnőmmel csináltattuk meg egy szervizben akkor valami hasonlót magyarázott a hapi.
  • Lupous
    #133
    Komolyan...egy normális válasz nehezére esne valakinek?
    Attól hogy most leszedtem ezt a fist, felraktam a memóriakártyára...még semmi nem történt...ezt installálni is kell...de azt hogyan?
    Írja le valaki legyenszíves, úgy hogy egy GYP-s is megértse mit nyomjak stb stb...2 napos telefon zsír új t-mobileos(És nincs rajta file kezelő alkalmazás ahogy a többi x8-on sincs amúgy.)