812
Sony Ericsson X8 - Androidos okostelefon
  • ATi0021
    #812
    Sziasztok! Eléggé halott a topic érthető is. Mégis lenne egy kérédésem. X8-hoz milyen headsetet adtak gyárilag? Esetleg mivel kompatibilis, mert már 3-dikkal jártam úgy hogy nem jó vele. Lassan többe van a headset mit amit a telefon ér. :(
  • AlieN911
    #811
    Üdv

    Van egy eladó t-mobilos X8-am, ha valakit érdekel, akkor PM :))
  • lord nihilus
    #810
    köszi....semmi gáz, sőt én bocs, mivel van egy oldal ahol kompletten össze vannak gyűjtve a stock kerneles romok (éjjen a google xD). GDX-ek v028b-ig működnek minden probléma nélkül, semmi bootloop meg ilyesmi.
  • Dean Winchester
    #809
    én is v028at használok... bocs ha ezzel nem segítettem semmit
  • lord nihilus
    #808
    #805: köszi

    Amúgy most ismerkedem a telefon telepítgetésével, biztos ami biztos alapon először SEUS-al rendbe raktam a telót, majd flashtoolal rootoltam, meg xrec-et raktam fel rá (ahogy kell). A lougout.hu-s leírással feltoltam a v026-ot és viszonylag jó is volt.

    Most láttam, hogy persze már v028 meg 029 is van, illetve sok más fajta ROM nem csak GingerDX, csak ott már mindenhol kernelcserét irogatnak ami nem tűnik olyan biztonságosnak (mert ROM-okat cserélgetni a kernel felett nem nagy dolog azt már látom). De amilyen szerencsés vagyok, a kernel piszkálásből meg hasonlókból inkább kimaradok (hacsak nem látok valami nagyon tiszta magyar leírást):D

    Amúgy melyik az a főzött ROM ami még gyári kernelre szuperül rámegy? Bocs a szófosásért;)
  • KingStone90
    #807
    Sziasztok!
    SEUS-sal vissza szeretném tenni a gyári rendszert. Azt szeretném kérdezni hogy a w8 walkman-nak a rendszerét rá szabad e tenni SEUS-al. Vagy csak a rá kiszabott rendszert. a válasz előre is köszi.
  • Dean Winchester
    #806
    ginger v 029-t kínálja fel újabban! érdemes letölteni?
    v028 van fent.
  • zoliii
    #805
    SE X8 rom-ok
  • lord nihilus
    #804
    Szeretném megkérdezni, hogy hol találom a legfrissebb jó kernelt? előre is köszi
    GingerDX-et melyik verzióig tehetek X8-ra?
  • zoliii
    #803
    Én úgy tudom, hogy Android 2.2-től van Google Play!
  • lck
    #802
    Sziasztok !
    Hogy az anyámba tudok Market-ből Google Play Store-t csinálni ?
    Azt írják hogy a Market-ben be kell csak jelentkezni, aztán auto updateli.
    De nekem a Marketben nincs bejelentkezési lehetőség. Az alap telefonbeállításokban be van állítva a gmail fiók. Meg annak a szinkronizálása is.
    ???
  • zoliii
    #801
    De nem folyamatosan kell nyomni a vissza gombot, hanem folyamatosan nyomkodni többször, és akkor bejön az XRecovery! Ha mindent jól raktál fel.
  • Miguel125
    #800
    Nyomod vagy nyomkodod a Sony Ericsson felirat alatt? A második a nyerő.
  • StoReK
    #799
    Sziasztok
    Az a problémám hogy felraktam mindent amit kell de az XRecovery-t nem indítja.
    Nyomom a Vissza gombot de semmi.
    Valaki Tudna Segíteni?
  • AlieN911
    #798
    Ismeri valaki a WhatsApp-ot? Le lehet szedni gépre a beszélgetésekeT?
  • zoliii
    #797
    tegnap telepíteni próbáltam 1 új rom-ot az x8 telóra. Erre a Sony Ericsson felirat után kifagyott :( Egy fél órás mobil próbálkozás után sikerült rátennem a gyári 2.1-et :D Csak a wifi miatt cseréltem rom-ot, mert nem akart kapcsolódni a hálóra :( Most jónak tűnik a teló :D
  • AlieN911
    #796
    Hali

    Mi a véleményetek erről?

    EP500 nagy kapacitású akkumulátor Sony Ericsson Xperia X8 telefonhoz - 2430mAh - GOLD
  • Eftörsokk
    #795
    a tesóm telóján ( xperia x8), fel kéne frissíteni store-t google play store-ra, letöltöttem a play store.apk-t, de azt írja a telefon hogy a csomag elemzése közben hiba lépett fel...

    mit lehet ilyenkor csinálni ? van valami ötletetek ?
  • davidka003
    #794
    2 fajta digitizer-rel gyártják. Az egyikhez tényleg csak fake dualtouch van. A másikhoz meg van igazi is. Nekem olyan, hogy egyszerre 2 ujjat simán érzékel. GingerDX v28b.
  • KingStone90
    #793
    Értem, köszi a segítséget.
  • Gibor
    #792
    Szia, alapvetően az X8 kijelzője csak 1 újat érzékel, ezek a programos megoldások egy úgynevezett "fake dualtouch" ami annyit tesz hogy pinch zoomot tudod használni ami esetleg képnézegetésnél tudod alkalmazni de ottse valami praktikus mert elég bután működik néha. Tehát én szerintem teljes mértékben használható a telefonod ígyis és semmivel nem leszel előrébb ilyen fake megoldásokkal.
  • KingStone90
    #791
    Üdv mindenkinek!
    Először vagyok ezen a topikon.Nekem is x8-am van.Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy tudtok nekem segíteni a dual touch beállításában? Ginger Dx v022 rom van rajta, és ez csak az one touch van rajta. Olvastam minden félét de nem sikerült megcsinálnom, ezért kérek tőletek segítséget. Ha privibe tudnátok azt nagyon megköszönném. :)
  • zoliii
    #790
    X8 Rom telepítése Saját felelősségre csináld! :D Ha meg elrontod, és van rá garancia, akkor vidd vissza. Csak annyit kell mondani, hogy egyik nap még ment, a másik nap meg meghülyült! Nekem megcsinálták! :D
  • StoReK
    #789
    Sziasztok!
    Nem teljesen értem (mivel angol tudásom közelebb van a 0-hoz mint a 100-hoz) hogyan telepítsem a GingerDX-et.
    Ha valaki segítene azt nagyon nagyon megköszönném : ))
  • Miguel125
    #788
    Nincs mit, két nagy fejlesztő van/volt X8-ra: NaA és Doixanh. Azért írom, hogy volt, mert már mindketten abbahagyták a Gingerbread fejlesztését. Az ő munkáik a GingerDX és a MiniCM romok amik a legnépszerűbbek az egész világon. Punk17 meg leírja részletesen a blogjában, hogy mik változtak a sima MiniCM-hez képest. Állíthatom, hogy nagyon sokat javított rajta, még régebben használtam sima MiniCM 2.3.5-öt, ég és föld a különbség. :)
  • Dean Winchester
    #787
    köszi
  • Miguel125
    #786
    Nem akarok reklámozni semmit, de a kérdésedre itt sokkal hamarabb kapsz választ. Ez az SG-s X8 topik eléggé kihalt...
  • Dean Winchester
    #785
    érdekelne más véleménye is erről a rom-ról...
  • Miguel125
    #784
    GDXv28b stock kernelről váltottam erre és hát fogalmazzunk úgy, hogy a telefon mocskosul megtáltosodott. Lassan 2 éve, hogy nálam van, de még mindig meg tudok lepődni, hogy mit ki lehet hozni belőle.
  • Miguel125
    #783
    X8-hoz a legajánlottabb továbbra is a régi 0.2.9.1.
  • zoliii
    #782
    Flashtool
    Aki keres, az talál is jó linket! :D Remélem jó! :D
  • AlieN911
    #781
    Előfizetés nem egyenlő a részlettel. De mind1, hagyjuk.
    1850 Ft volt a havidíjam.. De már váltottam mobilnet miatt..
  • saca79
    #780
    flashtool letöltéshez valaki tud egy normális linket...az itt belinkeltek mind jelszavasak vagy adóm 30%-át igénylik :D és nem szeretnék semmilyen vallási szervezethez sem csatlakozni!! KÖSZI
  • Gibor
    #779
    Előfizetés = Részlet
    Mivel minimálisan 1évre fix havidíjad van és minél kevesebbért kapod a telót annál drágább díjcsomagot kell választanod.
  • AlieN911
    #778
    Ezt nem értem. Egyből az enyém lett. Az előfizetést fizetem, amit ha kártyás lennék is fizetném, mivel telefonálni akarok :D

    Nem részletre vettem, 18k volt a telo :o)
  • Dean Winchester
    #777
    na jó de előfizetés , azért nem mind1,hogy egyből tied a teló vagy még fizetsz utána valamit....
  • AlieN911
    #776
    Én spec szintén 1,5 éve kb, 18k vettem, t-mobile, meglévő előfizuval, aranykártyával :D

    Inkább a PH-sat követem majd, az magyar :)
  • Dean Winchester
    #775
    úgytudom én is ez alapján raktam fel :D elsőre bonyolultabbnak tűnik mint amilyen
  • Dean Winchester
    #774
    túlzás a 40k :D én másfél éve vettem 33k-ért :D azóta gondolom csökkent az ára...
    nekem a gyári szoftver nem nagyon fagyott, de függetlenül ettől felraktam a romo-t , közel 1 év gyári használat után :D
  • Panzeradler #773
    Ezt kövesd