12
  • Chocho
    #12
    Igen, de gondolom korábban észre veszed, hogy valami nem stimmel, és nem egy film lesz, ami ráébreszt.
  • Merces
    #11
    ..no ezt gondold még át, az izlés az élet rengeteg területére kihat.
  • adler30
    #10
    Ja,majdnem kifelejtettem ezeket a spermiumokat:Julia Roberts,Katie Hudson-aki mindíg kap egy júzert,hogy trendi legyek,és abból csinál majmot.Hát ez nagy művészet.És ez szinte minden filmjére igaz.
  • adler30
    #9
    Hát komolyan mondom amikor megláttam Goldblum képét ebben a g@cis,Aniston-os szutyokban,kész lettem.Jeff-től nem ilyet vártam.Tessék,itt a sejtcsere:Hasonló kategória:Will Ferrell,Owen Wilson,Ben Stiller,Vince Vaughn,Adam Sandler.Na ezek sp@rmát is cserélhetnének felőlem egymással.Ajjaj,hogy most mit fogok kapni.........
  • dj ozsi
    #8
    jó meglocsolnám, el ne hervadjon
  • boond
    #7
    Pedig szerintem vannak jó filmjei...
    De ez az én véleményem...
  • Chocho
    #6
    Nem hiszem, hogy attól, mert neki tetszene, csalódnod kellene benne. Ha abban méred a barátnőd értékét, hogy milyen az ízlése... nos, az rólad is elárul ezt-azt. :)
  • daninet
    #5
    Barátnőmmel elkezdtem az exférj újratöltve című hihetetlen alkotást, mivel a sok csaj telebeszélte a fejét hogy ez jó. Szerencsére ő mondta 15perc után, hogy hagyjuk abba, most ugyanez a helyzet ezzel a filmmel is, ma meg kell nézzem. Remélem nem csalódok benne (mármint barátnőmben) :D
  • jaspercry
    #4
    ja!
  • Wittgen
    #3
    Én sem, Aniston miatt eleve nem fogom megnézni ezt a filmet. Egy jó filmjét nem tudom megmondani, annyira gány volt mind, ezt már be sem fogom próbálni.
  • viasz
    #2
    Nem is olvasta senki.... :D
  • Chocho
    #1
    Jé, egy cikk, aminél még senki sem anyázott...