13
  • Molnibalage
    #13
    Alkotmányos királyság fogalma mond neked valamit?
  • Molnibalage
    #12
    A fegveres erőknél szolgálás az micsoda szerinted? Az egyik még élesbe is ment volna, de odafentről kaszálták el. 1982-ben a királyi család egyik tagja szintén ott volt lent, mint helikopterpilóta.
  • manome
    #11
    Királyságot Magyarországon! Akkora nemzeti öntudatod ad az angoloknak a királynő, hogy a magyaroknak is el kellene. Meg lehet nézni , ahol megmaradt a királyság mindegyik gazdag államnak számít. Az meg , hogy a királynő követi a technikai fejlődéseket , nekem teljesen szimpatikus!
  • Tetsuo
    #10
    Na ja, valahogy igy. Hozzateve, hogy Ángliban kicsit erosebb a liberalizmus, igy a fiataloknak mar csak a felreszexualt X-factorosok mutatjak a peldat. Durvan lehet is latni az ujabb generaciok hajvasalonelkuli eletkeptelenseget...
  • jaspercry
    #9
    kis ipoddal nem tul jó irogatni egybemondat sry
  • jaspercry
    #8
    Lassan megfogják koronzni! Tudod kire gondolok,nagyon sokan szavaztak rá
    Szó mi szó ,angolok vegyesen érzelmekkel vannaka királynővelkapcsolatban.
    Valaki leszarja,valaki röhög rajta,csakjótékonykodjon semmi beleszolása ugysincs apolitikába,van akitiszteli szereti.
    Igazábol nemis ez a lényeg,hanem az ,hogy Angliában van egy elit "nemesiréteg"
    aki elkölcsileg példt tudmutatni,a parasztnak igen kérem ez az elit,tartsd magadehhez.
    Nálunk ez nincs meg!
    Büdösparasztbóllett az elit,és ez akar nekedpéldát mutatni ,az elkölcsi normát
    ez itt a probléma.....
    Mondjuk megnézném Gyurcsányunkat a a facebook-on
    mondjuk ezt kapná a mostani kiskirályki márkifogyott a indiánviccekből...
  • jaspercry
    #7
    Megkérdeztélmár egyvérbeli angolt is,vagy csakhasadra csaptál?
  • Tetsuo
    #6
    Angol ismeroseim es munkatarsaim nem nagyon. Ugy mint idos embert, igen, de nem azert mert kiralyno. Az ujsagokban is gyakran olvasni kozvelemenykutatasokat vagy idezeteket a koz nepetol, hogy feleslegesnek es penzkidobasnak tartja az udvart fenntartani az allam reszerol. A tronorokosok meg csupan celebek, bar ez Angliaban komoly ereny, szoval jo marketinggel sokra vihetik. ;)
  • Rotyoka
    #5
    hát igen, egy királyságban sokkal többre lehet vinni 1 országot mint 4 évenkénti váltásos szarral
  • Andr0
    #4
    én személy szerint is Tisztelem a Királynőt. Magyarországon is elkélne egy király... nem pedig köztársasági elnök akinek a szerepét mindig más múmia tölti be... Egy kis tisztelet hiányzik a magyar népből...

    Megj.: Származásomat tekintve félig Walesi vagyok so innen is a tisztelet a királynő, gyakorlatilag az én királynőm felé:)
  • Anubys
    #3
    Már látom a puruttyás post-ot: "Pózolj II. Erzsébet királynőként."
  • Julius Caesar
    #2
    Nem is csidálom. Szerintem jó példát mutat a népének. Sajnos a két unokájáról ezt nem mondanám el, két kis bulvárhős lett belőlük is. Pedig szerintem kutya kötelességük lenne egy királyi trónörökös címhez méltóan viselkedni.

    Ellenben ezt a facebookra lépést szimpatikus döntésnek találom. Legalább tényleg haladnak a korral, nem a régi 50-es évekről nosztalgiázik (vagy legalább a látszatot fenntratja). És én simán elhiszem, hogy tényleg érdeklődik a műszaki dolgokhoz. Mert hát gondolom ő is ember és van érdeklődési köre
  • pasi29uk
    #1
    Az angolok döntő többsége tiszteli a Királynét.