28
  • levente68
    #28
    Sajnálom, hogy nekem kell felvilágosítanom, bármelyikkel, felveszem, hogy beleröfögök a mikrofonba, majd beállítom csengőhangnak.

    Ja, nem bármelyikkel...
  • levente68
    #27
    A kulcsszó megint a "számomra"
    Mert te fejlesztői szempontból problémásnak látod, de felhasználói szemmel nem, na, ez érdekes...de nem kezdem el veled is...légy elégedett vele nyakatekert módon, én azt teszek csengőhangnak, amit akarok és roppant egyszerű módon, mert alap helyzetében támogatja az összes eszközöm: WinMo, Symbian, Samsung, Android...


    Addig, amíg a WinMo marad olyan nyitott, mint volt, addig faja, ha követi az Apple baromságait, akkor fail...
    De, mint többszörös WinMo tulaj és fan mondom, fel kell kötniük a bajuszt az Android ellen!!!
  • Ender Wiggin #26
    Okostelefonok a sok hülyének...
  • Thaison
    #25
    Gyorsaságban már nem rossz a rendszer,de ugyan olyan gyermekbetegségei vannak mint az Iphone-nak voltak anno, ez is ugyan úgy fogja kezdeni, kap majd hideget-meleget de ettől még egy nagyon jó rendszer válhat belőle pár év múlva. Szóval szerintem nem kell eltemetni, jó ez az irány!
  • asysoft
    #24
    Androidból első negyedéve alatt hány készülék fogyott?:) Nyilván lesz ez még jobb is terveik szerint...
  • sedward
    #23
    Most olvasom, hogy Bing a beépített keresője és nem is lehet megváltoztatni... Most írt rá külön kereső alkalmazást a Google.
  • harcu
    #22
    Az a jó, hogy a Picipuha max 4 millió készülék eladását várja, miközben androidból 20 millió fogyott Q3-ban. Valószínűleg nagyon sikeres termék lehet, ha az éves 320 millió okostelefon értékesítésre vetítem a 4 milliós várakozást. 1%, az már siker? Az IPhone 25%-kal csak második, még az RIM is 20%-ot ad el.
  • sanyicks
    #21
    Én is értem, ezért is mondom hogy faszság...
  • Papichulo
    #20
    Szamomra eleg szemelyreszabasi lehetoseg van rajta, foleg a winterboard-dal. Amugy nem tudom, hogy mi az a sok "uzletpolitikai hulyeseg" ami teged annyira zavar, de ha a legnagyobb a csengohangokkal kapcsolatos, akkor boldog ember lehetsz. En inkabb fejlesztoi oldalrol talalkoztam par idegesito megoldassal, de mint felhasznalo nincsenek vele problemaim. Viszont mar nagyon off-topic teruletre tevedtunk...
  • usstom
    #19
    az iphone komplex? ez egy durva kijelentés volt, inkább túl egyszerű kevés személyre szabási lehetőséggel. De nem akarom én teljesen fikázni mert maga a készülék jó, csak lehetne sokkal jobb is ha elhagynának sok ilyen üzletpolitikai hülyeséget amit lenyomnak az emberek torkán. Képzelheted hogy én nem úgy mondok most véleményt hogy sose láttam még az életben, mert van iphone nom és ipod touchom is.
  • Ferrer
    #18
    Ez is preferencia kérdése, az a baj. Ladából most is sok gurul még, viszont a Fordok hamar lerohadtak.
  • Papichulo
    #17
    Kimondtad a kulcsszot: "Ferfi". A 'girlie man' az mas kategoria! :)
  • Papichulo
    #16
    Szamodra tul komplex az iPhone, semmi gond nincs ezzel. Neked a Nokia valo! Bar ha nem feltetlen igeny az mp3, akkor tudom ajanlani a T28-at is, jo kis gep az csengohang szempontbol. ;)
  • usstom
    #15
    * trükközhetek
  • Ferrer
    #14
    Majd ha jön az SP1 a hiányosságokkal, jó lesz. Az Androidnál nekem már most jobban tetszik.
  • usstom
    #13
    Úgy értettem hogy nokiánál egy baszott gombnyomás és bármilyen mp3 mat beállítok csengőhangnak míg iphonnal türközhetek az itunszal hogy valami "egyéni" csengőhangom legyen, egyéni vagyis nem ami alapból rajta van a telefonon.
    Ennyit erről.
  • DjDano
    #12
    Valami indokot is mondanál te tajparaszt?
  • asysoft
    #11
    Szóval azt mondod, bonyolultabb az iOS felülete mint a T28-é volt?:)

    Kíváncsian várom a real-life tapasztalatokat, és remélem a jelenlegi készülék felhozatal javulni fog (pl ne 1 éve is megvásárolható HW-eket pakoljanak alá 8 giga háttértárral karöltve). Ha a "kimaradt" alapvető dolgokat (pl copy-paste) pótolják, könnyen lehet, hogy benevezek majd egy készülékre jövőre...
    Amúgy még pár ilyen lépés, s teljesül a kitűzött cél!
  • G_ArchAngel #10
    A legtobb ferfi erti...
  • sanyicks
    #9
    nem unod még ezeket az autós hasonlatokat? Amellett hogy igen szarok, még unalmasak is...
  • G_ArchAngel #8
    A Ladankat meg otthon szereltuk, a Fordokat mar nem - akkor most az auto lett szarabb?:)
  • maxy182
    #7
    Akkor kezdjük ott a dolgot, hogy nem is lehet egyedi csengőhangot betenni WP7-en...
  • Papichulo
    #6
    Nekem az ericsson T28-on ha jol emlekszem volt ilyen funkcio, dallamszerkesztes. Lehet, hogy arra gondol a "kollega". Ja, es azt szinkronizalni sem kellett soha! Vegulis az is nagy siker volt. :)
  • G_ArchAngel #5
    EGYEDI csengohangot milyen telefonnal lehet csinalni, csak ugy a nagy semmibol?
  • BRobee
    #4
    Úgy tudom, hogy a zune szoftverével lehet csak feltenni zenéket rá. Itt nálam bukott a dolog. Gyűlölöm az itunes-t, sima file transfer rulz.
  • usstom
    #3
    Ha nem kell állandóan szinkronizálni és egy egyedi csengőhangot nem a pc n kell megszerkeszteni hozzá akkor már csak jobb lehet mint az iphone, szerintem nagy siker lesz.
  • farxis
    #2
    Ez egy szar!!!! hülye fos el bukot mielöt megjelent!
  • dj ozsi
    #1
    Kíváncsi vagyok ebbe milyen lesz az RDP kliens.

    Valakinek van már tapasztalata ebben?