12
  • logs
    #12
    QTE: quick time event, vagyis nem csak a q, t, és e gombokat kell nyomogatni; vö. guitarhero és néhány RPG
  • Anubys
    #11
    Az, akinek nem tiltja meg az anyukája, hogy a Pokemon-nál véresebb játékkal játsszon, és tetszett neki a film?
  • Anubys
    #10
    Nem tudom, mi volt az első részben a baj a harccal, én végigtoltam, az egyetlen játék, amiben összeszedtem a platinum trófeát PS3-on. Nekem az volt vele a bajom, hogy unalmas volt. Minden pályán van 1 "főpuzzle", meg egy rakás egyéb, ami kb. 3 féle puzzle különböző nehézségi fokozaton, és a helyszín sem volt valami változatos. Minden esetre megvárom, amíg olcsóbb lesz ez a rész, akkor ezt is megveszem.
  • Merces
    #9
    ja bocs ezt beolvastam ,szóval akkor milyenekkel kellene játszani?
  • Merces
    #8
    ki az a beteg aki nem játszik ilyenekkel, amugy milyenek azok az ilyenek?
  • Evoluti0N
    #7
    Az első részt elkezdtem, de annyira szörnyű volt benne a harc, hogy néhány óra játszás után uninstall lett belőle.
  • dzsagon
    #6
    ki az a beteg aki ilyennel játszik?
  • 5c0rp330n
    #5
    heavy rain annal is jobb :)
  • nessboth
    #4
    A fűrész 1 nem volt olyan vészes, szerintem érdekes puzzle-k, amolyan szolídan elgondolkodtatósak voltak benne, bár egy helyen elakadtam, ott ahol vízben állok Tapp-el és van kb 1 percem arra, hogy kombinációt rakjak ki a falra festett számokból
    mert különben az árammal feltöltött hulla bezuhan a vízbe...
  • n3whous3
    #3
    Bizonyos szempontból nagyon egyszerű volt a fahrenheit, de szvsz a LEGjobb hangulató játék ami csak eddig létezett. És ezt mondom úgy, hogy kurvasok játékot toltam már végig és van nem egy kedvenc, de hangulatilag a fahrenheit a legjobb. Tisztára beleélhető a történet.

    Hehh lehet fel is rakom este újra... :)
  • davidka003
    #2
    Fahreinheit-ben is így volt, hogy felvillantak a gombok és gyorsan meg kellett nyomni őket. Látványos volt és szerintem annyira nem volt szörnyű.
  • Tower Guard
    #1
    Hát majd kiderül mennyiben lett jobb az elődjénél, de nekem így hirtelen furán hangzik hogy a harcrendsazer a qte gombok felvillanásával és annak hirtelen lenyomásával oldódott meg. Na mind1. Ki kell próbálni.