14
  • who am I 7
    #14
    ps: ja és azt sem látom kiírva, hogy almások azonnal személyeskedjetek.
  • who am I 7
    #13
    mindenki jobban jár, ha visszamész az almatopikba nyáladzani...Remélem tudsz olvasni, gyk: nem szifon cikk.
  • Ferrer
    #12
    Iphone 4-et visszavitted? Te nem vagy normális, már bocs :DD
  • acdc
    #11
    Hat az android nekem sem jott be es az iphone 4-el is megszivtam de visszavittem.
    A win7-nel allandoan melleutottem gepelesnel (mondjuk batar ujjamim vannak de iphonnal ez nagyon ritka),az amugy szep effektek miatt varni kell neha mondjuk en samut neztem htc biztos jobb es idovel progik is lesznek meg majd kiforr.Vegul is neked akkor nem marad mas valasztasod, de nagyobb a fustje mint a langja.Kerdes milyen alkalmazasokra van szukseked microsotf office elonyban.
  • coolbboy83
    #10
    Szerintem a telefon miatt kerül annyiba :-)..... egyébként nekem pl jobban bejön ez az animálódó felület, vagy hogy mondjam. Jó lesz ez, 1 - 2 frissítés kell.... ahogyan az a többinél is kellett....
    Az első 2 android verzió szó szerint egy szemét volt..... de ezalól az iOS első változatai sem kivételek...
    Itt valószínű, hogy rákapcsolnak majd a lemaradás miatt... és gyorsan hatékonyan frissítenek majd dolgokat..... nem kell őket féééééteni :-D
  • Troppauer
    #9
    Kicsit idegesítő, hogy fele annyi tudású mint az Android2.2-os v. iphone4-es telkó, de közel annyiba kerül...... Ja és nagyon rusnya.
  • sanyicks
    #8
    hogy ne menne? Elég sok pénzt fektetett az ügyvédekbe meg a gyártók zsebébe hogy jól menjen :)
  • coolbboy83
    #7
    Hmm..... én is megnéztem, érdekesnek találom a felületet, és egy programozó ismerős szerint ez egy új dolog, de nagy lehetőségek rejlenek benne.... és sok frissítés várható itt is, hogy kialakuljon.
    Te nem javaslod?? Az android nekem nem jön be pl.... bár a 3. az már lehet hogy olyan lesz mint kellene.
    iOS meg csak iPhone, az pedig kő drága nekem, és mindig hiánycikk.
  • acdc
    #6
    Ma vegre megcsodalhattam (sokaig nem mertek bekapcsolva kirakni (pedig itt szinte mindegyik ugy van kirakva) mar tudom miert......)
    Ha ilyet akarsz mindenkepp probald ki!!!
  • coolbboy83
    #5
    A HTC Mozart, a HD7 és a Samsung Omnia 7 is mind nagyon jó készülékek lettek..... természetesen ezt is képtelenek beszerezni a Trénél... nem csak az iPhone hiánycikk.
    A Vodafone és a Telenor is elmehet a francba már........ egy rakat előfizetőt veszítenek, mert képtelenek időben szállítani.....

    Az AMOLED kijelző hiánycikk, de nem a Samsungnál.... nyílván saját részre gyért főként :-)
  • NEXUS6
    #4
    Az hagyján, de még a hsz-emet is megszerkesztettem anélkül, hogy emlékeznék rá, vagy hogy ehhez jogosultságom lenne!
  • Major
    #3
    Te még az élő fába is belekötnél, ha MS-ről van szó :) Most mond, hogy nem bírtad kiállni
  • NEXUS6
    #2
    Nem mondanám, hogy minden mondatát tökéletesen értem a cikknek. Pl rögtön az elsőt.
    "Amennyiben az Egyesült Királyságot a kontinenshez számítjuk (amiről a lakosság egy részének azért megvan a különvéleménye), elmondhatjuk, hogy az amerikai rajt előtt jól melegített a Microsoft operációs rendszere."
    Ok ne tekintsük a kontinens részeként, de már csak az a kérdés, hogy melyik kontinensnek nem is része pontosan, Amerikának, vagy Európának!?
  • dj ozsi
    #1
    Szinte sejtettük elvtársak, hogy a Microsoftnak megint rohadt jól megy minden...

    Fantastic Kommunist Roman !


    [apro](Az SG pedig még véletlenül sem a Microsoft demagóg kampány részese)