20
  • Ray78
    #20
    Mint Pókember rajongó mondom ezt: A 3. rész egy kalap sz@r , "véletlenek" egész sora parádésan sz@r színészekkel....kb.
  • sandor8206
    #19
    hát azért itt se szupersztárok sztárgázsiért fognak szerepelni, talán RDJ kaphat kicsit többet bár ő meg ki tudja milyen szerződést írt még alá a a vasember előtt, lehet "fillérekért" kell vállalnia az avengers filmet, C. Evans "noname", C. Hemsworth vagy ki a fene (Thor) még nagyobb noname, M. Ruffalao filléres filmekben is feltünik szóval sztem nem lehet olyan nagy a gázsija, Jeremy mittudomén még csak most kezd "befutni", eddig full "noname" volt most csak egy kicsit nagyobb, S. johanson se milliókért szerepel, SLJ meg örülhet, hogy még nem csak dvd-re gyárt
    bár a 140 milkót így is kevésnek érzem, bár egy star treket is össze lehetett hozni 150-ből
  • njozef1984
    #18
    egyetértek
  • Suffering
    #17
    Vasember 1-ben összesen volt 3 akcio jelenet... annyival ki ne szurják már a szememet... A sötét lovag is 180 millioba került, pedig az se a marha látványos akcio jelenetek miatt lett hatalmas, mert nem volt sok dollár millios akcio jelenet benne az biztos, sőt szerintem CGI se igazán, történet miatt lett az epikus. De egy Avengerstől elvárja az ember a rengeteg akciót, főleg ha már ennyi szuperhős lesz benne.
  • Yutani
    #16
    D9-ben hány neves (= drága) színész játszott? Néhány ember "bohóckodott" a városban meg a szeméttelepen, és a többi meg mind CGI.

    Félre ne értsd, nagyon bejött nekem a D9, csak éppen abszolút nem egy súlycsoport egy Avengers mozival!
  • Etinger
    #15
    Arra írtam a Henry és a komornyik dolgot... vicc.. :D Nem is tudok rá nagyon mit mondani :)
  • Etinger
    #14
    A Homokember születése, és a szimbióta mozgása nagyon ott volt valóban, sajnálom is a CGI-s srácokat, mert ők jó munkát végeztek, ellenben a forgatókönyvíróval és a rendezővel... meg tudom is én kinek a sara az eredmény.
  • Hedgehunter #13
    District 9 30 millio volt menjenek mar a picsaba hogy 140 nem eleg egy jo filmre...
  • njozef1984
    #12
    Nekem a Pókember 3 tetszett is meg nem is :)
    A látványvilág nagyon tetszett, az akciókat szépen megvalósították. Viszont a filmet szerintem ott cseszték el hogy iszonyat sok lett a csöpögős jelenet. Nem az mondom hogy nem kell a filmbe mert akkor ott jönne elő a probléma, de véleményem szerint túlzásba vitték.
  • Szolnokboy1
    #11
    jaja, nálam dettó!

    A legjobb rész:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Harry őrült vendettája után, mikor már a fél arca odalett, meg minden a komornyik benyögi, h ő tudta ám h nem a pók nyírta ki a papát. Hogy miért nem szólt előbb, az máig nagy rejtély. :)
  • Etinger
    #10
    Nem állítottam, hogy nem sikeres film, sokkal inkább a minőségnek szólt a kritikám, arról hogy gyenge... Amúgy azt se felejtsd el, hogy mekkorákat zuhant a bevétel, és milyen kritikákat kapott... több mint 70%-kal zuhant azt hiszem a második héten a film (a nyitás meg az előző részek érdeme).

    Ami miatt szerintem gyenge: Tobey karaktere köszönő viszonyban sincs a vicces, jó humorú képregényes Pókemberrel, túlzottan szentimentális, félre ne értsen senki, kellenek érzelmek, nagyon is, de ne így... mert ez így hiteltelen.

    Sötét Pókember jelenete. Az utcán sétálás... a tánc... áhh... röhej :)

    És akkor még nem említettem Venom karakterét, a bakikat, és az életszerűtlen reakciókat: pl rendőrfőkapitány viselkedése, mikor a lánya életveszélyben van, a komornyik mondatai Henryhez, és még sorolhatnám.

    Ez a film a szememben egy nagy 0.
  • bladesoft
    #9
    Pókember
    Költség : 258m dollár
    Bevétel : 890m dollár
  • bladesoft
    #8
    A sikeressége a filmnek a rajongók visszajelzéséből jön igazából. És a Pókember rajongótábora hatalmas talán már 2 generáció idős is. A trilógia elég jól felépült a 3ik részig. Mind hatalmas bevétel hozva. Ráadásul ez is hozzájátszott a szuperhős filmek új reneszánszához. Ezért nem is értek egyet a Pókember újrakezdés filmmel.
    Ha nem vagytok benne biztosak melyik film mennyit hozott http://boxofficemojo.com
  • Chocho
    #7
    Ezzel a sorrenddel csak annyi a gond, hogy a Batmannek alig volt szüksége CGI-re, így a költségek egy jelentős része megmaradt. A Pókember 3, bár gyenge film, pláne a 2-höz viszonyítva, iszonyat sok CGI-t és lassított akciójelenetet tartalmaz, ami rendesen meglöki a szekeret. Az Avengers pedig ilyen kellene legyen, látványos, CGI-vel tömött, brutális. Ha ez nem lesz meg benne, a rajongók csalódni fognak.

    Persze 140 milla tényleg nem kevés, de arra azért kíváncsi lennék, hogy ebben benne van-e a marketing, s hogy a többiben benne volt-e?
  • Etinger
    #6
    A Pókember 3-mal van bajom konkrétan... Egyszerűen az a film.... hát nem is tudom, nagyon nagyon nagyon gyenge a szememben.
  • Axlkenobi
    #5
    Én úgy vagyok vele, hogy 140 millió dollár azért nem kicsi összeg. Egy ügyes rendező ebből a pénzből nagyon is jó, látványos filmet hozhat ki.

    Azért néha a stúdiók idegbeteg összegeket tudnak költeni egy-egy filmre: jó példa a Pókember 3 258 millája, vagy a Superman Visszatér 260 millája (mondjuk itt bele számolták azt a 60 milliót is, amihez Singeréknek semmi közük nem volt, hanem az előtte lévő közel 20 évben tapsikoltak el a meg nem valósult projektekre).

    De beszédes még a 2004-es Van Helsing 210 milliós büdzséje is, amit megint nem tudom, hogy mire tapsikoltak el.

    Szóval a lényeg, hogy a 140 millió azért szép pénz, jól kell gazdálkodni vele, majd Downey Jr. is lejjebb adja az igényeit. Ha pedig úgy jönne ki, hogy a stábnak még kell pénz, a stúdió úgyis fog adni. Az Avengers nagyon nagy "fegyverük", biztos, hogy nem fogják veszni hagyni.
  • scagnetti
    #4
    Pedig Etinger jól beszél.
    Nolan-nak teljesen más a vizuális beállítottsága mint Raimi-nek, így a minőség is teljesen más. Raimi inkább maradjon meg a horroroknál, ahhoz ért.
  • bladesoft
    #3
    Kirívó a minőség más-más rendezőnél? Inkább a stílus esetleg nézd meg az elkészítés időrendjét is. Pókemberrel semmi baj nincs se minőségben se bevételben...
  • Etinger
    #2
    Sötét lovagra (185 millió), a Vasember 2-re (200 millió), valamint a Pókember 3-ra (258 millió) --> azért érdekes, hogy a minőséget tekintve meg pont fordítva van a sorrend, Pókember a leggyengébb láncszem (de úgy nagyon-nagyon kirívóan!), aztán Vasember 2 (1 jobban tetszett), és a Nolan féle Batman... legtutibb :) Tetszhet vagy sem, de azért ez szinte egyértelmű :)

    Ezen a vonalon tovább haladva az Avengers simán lehet egy nagyon jó film :)
  • Szolnokboy1
    #1
    Ne öljék már meg ezt a filmet, pls! Nagyon remélem, hogy kacsa a hír. 140 misiből milyen Avengers filmet lehet kihozni, most őszintén? Eleve 7 hőst vonultat fel a film (közülük RDJ, Johansson és Jackson megkérik a maguk árát), ehhez jönnek még az ellenfelek, a CGI Hulk, nem beszélve az epikus csaták, amik miatt a rajongók várják ezt a filmet.
    Hihetetlen, hogy erre készül a Marvel már évek óta, és pont most ijednek be. Már régóta lehetett tudni, hogy ez egy kockázatos projekt lesz, de akkor miért nem 2013-ra tették a bemutatót, addigra már látták volna, hogy a Thor és a CA hogy fial.
    2008 óta ezt a filmet várom a legjobban, remélem, nem szúrják el, mert akkor pipa leszek.