66
  • winnie
    #26
    egy vélemény, de inkább az a fura, hogy beindult utána a birkulás, pedig van benne pár demagóg butaság, és pár nettó butaság. persze, ha valaki így gondolja.
  • willcox
    #25
    Tökéletesen megértettem, azért írtam azt, amit.
  • willcox
    #24
    Felőlem úgy röhögsz (vagy sírsz), ahogy akarsz, a legkevésbé sem érdekel.
  • Justil
    #23
    háttttööö nem igazán értettél meg, de sebaj.
  • Ferrer
    #22
    Ha nem lennék fáradt, röhögnék a hozzászólásodon, így viszont csak sírni tudok. Ez van.
  • Zoliz
    #21
    Jackass 2d miatt is hülyülnek el a mai fiatalok, hál istennek csak 4%-an vannak idióták akik ezt a életstílust éltetik.
  • Etinger
    #20
    Bezony!
  • Frank99
    #19
    így van, nálad pont!
  • willcox
    #18
    Hiába van jó hangrendszer a moziban, ha csörögnek előtted, böfögnek/köhögnek melletted, pofáznak mögötted. Ez nagyon zavaró tud ám lenni. A kellemetlen szagokról nem is beszélve. Ezt is kapod ám kéretlenül a jegy áráért! Otthon ilyen nemkívánatos mellékhatások nincsenek. Egyébként meg nekem sincs rossz hangrendszerem :)
    Mozivászon vs otthoni képméret. Ugye tudod, hogy még egy mobiltelefon kijelzője is tud nagyobbnak látszani a mozivászonnál, ha elég közel rakod a szemedhez? A varázsszó: látószög. Mellesleg a moziban sem mindegy, hogy az első, vagy az utolsó sorból nézed a filmet. Egyébként nincs kis tévém, de ez magánügy.
    Otthon bármikor megállíthatom a filmet, nem maradok le semmiről. Ha kell, akkor visszapörgetek, hogy megnézzek egy részt megint. Ezt moziban hogyan oldod meg? Ja, tudom, neked ilyesmire nincs igényed. De nekem viszont van.
    Régen, amikor még videó sem létezett, sokat jártam moziba. Igaz, akkoriban a moziárak is relatíve olcsóbbak voltak (az akkori fizetésemből havonta sokkal több jegyet tudtam volna venni, mint ma). És régen a szemetet nem hozták be, manapság meg tele vannak hulladék filmekkel, amikért nemhogy nem adnék pénzt, még akkor sem nézném meg, ha fizetnének érte.
    De te járj szorgalmasan moziba, mert megérdemled.
  • Utokverek
    #17
    Ez annyira hibermegagiga atombrutálisan ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!, hogy csak na :D
    Ezeken mindig sírok a nevetéstől :)

    De a filmek jók lesznek :)
  • winnie
    #16
    hiszek neked. mindig is láma voltam az ilyesmihez:)
  • Chocho
    #15
    Jó lesz az 1080p-nek is. ;)
  • DontKillMe
    #14
    Na, ez is a legdurvább lesz. Beszarok. Rúgjátok már ki. Segédmunkás?
  • bertino
    #13
    :DDD
  • Justil
    #12
    Hát én havonta-kéthavonta egyszer megyek moziba, ha van film amiért tényleg nem sajnálom az időt és a pénzt. Akkor azt viszont ott és úgy akarom megnézni, ahogy csak moziban lehet (napersze akinek van otthon saját mozija, igazi nagy teremmel, az mákos).

    A minőség meg különösebben nem izgat, ha már otthon filmezek, nem fontos hogy fullhd legyen, de kamerás filmet elvből nem nézek. Az vérgáz.
  • winnie
    #11
    nem ugyanaz, tény. és fura az a kettősség is, hogy miközben egyre több a minőségőrült a neten (1080i), egyre többeket nem érdekel a minőség, a lényeg, hogy magukévá tegyék a filmet, bőven megteszi a kamerás verzió.

    én is ilyen lennék, más kérdés, hogy ma már a sok meló mellett luxus az az 1-1,5 óra, ami kiesik a mozizással (utazás, várakozás, reklám, miegymás vs munka, vagy együtt lenni a családdal), így részemről bármennyire is moziznám az összes filmet (a jegyár tényleg a legjelentéktelenebb tényező), inkább kivárok pár hónapot vagy fél évet elérhető lesz nézhető és élvezhető, igaz nem maximális minőségben a film és megnézem. (idővel mindenki túl fog azon lépni, hogy a filmet csak a világpremierrel egy időben érdemes nézni. bőven van "alapfilm", ami 2-3-4 éve vár arra, hogy megnézzem. nem szaladnak el:)
  • Justil
    #10
    nemtom minek vagy úgy oda.
    engem is felbasz, hogy a Machete-t a haverok már 1 hónapja látták, de azért az akkor sem ugyanaz.
    otthon kényelmesebb? talán.
    de mekkora tévéd van? mert még ha 50" is, akkor is lófüle a mozivászonhoz képest, csakúgy mint a hangrendszer. úgyhogy kösz, de én inkább elmék és megnézem moziban, ha az adott film arra érdemes.

    jómagam inkább azt hoznám fel érvnek, hogy elég sok jó film akad, amit nem vetítenek.
  • willcox
    #9
    "Melyik novemberi hazai mozis premier érdekel a legjobban?" - egyik sem. Ugyanis nem járok moziba, sokkal kényelmesebb otthon megnézni a filmeket. Arról a nem elhanyagolható tényről nem is beszélve, hogy sokszor hamarabb, mint ahogy moziban bemutatják.
  • Rotyoka
    #8
    Tök zsír hogy a felét már láttam :D
  • matrozrabbi
    #7
    Antichrist tényleg nem mai, láttam is 3szor, de valakivel elmegyek rá moziba :)
    többi movie-nak meg utánanézek egy kicsit aztán meglátjuk..
  • morden
    #6
    A fene egye meg, Antichrist című film már olyan 1,5 éves, már TV-be is le lehetne adni, kíváncsian várom, mennyien nézik meg így a külföldi premier után...
  • mynameisbence
    #5
    tavaly óta ez megy. Látszik hogy drága Viktorunknak milyen gazdag a fantáziája
  • Gerygrey
    #4
    Pont ez jutott nekem is eszembe, hogy mint ha már láttam volna az elmúlt időszakban (de még korábban is) hasonló címeket esgén, ezekszerint nem csak nekem tűnt fel :)

    Kegyetlen magyar mozis augusztus
    A legjobb filmek júliusban érkeznek?
  • Doomista
    #3
  • enzim
    #2
    Egy hónap múlva pedig ezt fogjuk olvasni: brutális mozis hónap lesz a December.
  • geronemo
    #1
    Persze csak úgy mint az előző kettő. Szóval ez a hónap is kíméletlenül, különösen kemény,legdurvább mozis hónap lesz!!!!!! Viktor,Viktor

    Az előző havi cikkek:
    Az október különösen kemény mozis hónap lesz
    Kíméletlen mozis hónap lesz a szeptember