13
  • iambg
    #13
    Lehet már apa vagy csak nem tudod :-)) 22 évesen ki tudja ?
  • Zoliz
    #12
    Nekem eddig egy gyerekem van és érzem, hogy nem vagy buzi.. jó apa leszel.
  • winnie
    #11
    nem hsizem, hogy nagyon oktatna. ledöfik a kamerát és mutatják, hogy másznak és gügyögnek:)
  • Waterhorse
    #10
    Mennyire oktató jellegű a film? Pl. annak annak aki szakmáját tekintve kisgyermekekkel foglalkozik. Viselkedés tanulmányozása szempontjából meg ilyesmi.
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Itthon tuti siker lenne :)))))))
  • pjke
    #8

    Bár még nem láttma, de már érdekesnek tűnik, pedig két gyerekem is van.

    Sőt már régebben gondolkozom egy hasonló filmről, ami viszont egy-egy, más-más társadalmi, szociális esetleg kultúrális szinten élő család életét, minden napjait követné néhány hónapig, évig.
    pl.: roma család-Gyurcsán család
    idióta celeb család-dolgozó értemiségi család
    hajléktalan család-Csányi család

  • Atomreaktor
    #7
  • jAMEsbAUd
    #6
    Engem peldaul tokre erdekel, pedig van egy sajat gyerekem is, akit naponta megfigyelhetek. Nem is ertem egyebkent, hogy mi szukseg van peldaul a Mikrokozmosz c. filmre? Miert nem fekszunk ki inkabb egy mezore? Vagy mi szukseg van a Baraka -ra? Miert nem utazzuk korbe inkabb a vilagot? Mi szukseg van barmire? Miert nem csinaljuk meg inkabb? Szerintem a tanarod csak egy irigy befordult fasz... ahogy a mondas is tartja: "Aki tudja, csinalja... aki nem tudja, tanitja..." Valoszinu arrol van szo, hogy o tudja magarol, hogy egy utolso kis senki, akinek soha nem lesz soha sajat hasonlo kaliberu es nepszerusegnek orvendo filmje! Tipikus.
  • m minnifield
    #5
    bele sem merek gondolni, hogy mit tanácsolnál ha háborús filmet szeretnék nézni... :D:D:D
  • Broafka
    #4
    hehe, filmes suliba járok, és a műfaji ismereteket tanító tanárom iszonyat ki volt akadva erre.
    mondja, hogy a filmezés megcsúfolásának legdurvább formája, hogy 80 percen keresztül babákat kell nézni, és ráadásul milyen népszerű.

    amúgy szerintem is röhej a dolog. Babákat akartok nézni? keressetek egyt a családban, ülj le elé és nézd ahogy játszik.

    De azért várjuk a Babák 2 - a második év részt! :D
  • FoodLFG
    #3
    höhö ez majd megnézem. :D
    torrenten is fent van.
  • kalapos01
    #2
    Ha az lennél, nem biztos, hogy tudnád értékelni, hiszen így még születhet gyereked. :)
  • maxy182
    #1
    Én láttam a filmet, és nagyon jópofa... :)
    Le kell szögeznem, h fiú vagyok, 22 éves, és nem vagyok buzi... :D Mégis nagyon szórakoztató volt a film, és nem utolsó sorban tanulságos...