18
Gengszterképző
  • Piszkos  Fred
    #18
    tudod mit, fiam? ne is kérj bocsánatot amiért leírtad a film legvégét hogy rohadj meg de semmi gond
  • Slayerboy
    #17
    :D
  • sKeezo
    #16
    elég szar film, de szerete, a szar filmeket. 3szor láttam :D
  • MaxPayne
    #15
    Igen ez az amit kerestem de zenei aláfestés nélkül kellene :P de mind 1 azt már megoldom, köszönöm a helpet, nézzétek meg a filmet mert megéri :)
  • Dean Winchester
    #14
    nos én is nekiálltam olvasni és hát kérlekszépen én is elolvastam a következő 2 szót ami bőven spoileres!
    a srác volt a hülyeidióta **** és nemtudok szebb szót kitalálni rá,hogy nem volt képes legalább egy rohadt entert ütni vagypedig ugye a spoilert spoiler tag-ba írni és akkor semmi gáz sincs!
    de van egy érzésem,hogy ő ezt direkt így is akarta :)
  • Dynamic
    #13
    Aham, mert te biztos csőlátású vagy és nem látod nagyobb terjedelmében a mondatot. Kötve hiszem, hogy van olyan ember, aki az ominózus idézetnél, még ha valami szuper reflex hatására el is kapja a fejét, ne vegye észre az utána következő 2 3 spoileres szót.
    Amúgy engem különösebben nem érdekel ez a film, csak reagáltam a hülyeségre.
  • ajem kisa
    #12
    A "srácnak" is levolt adva a tracklist, mégse látta..ha továbbkereste (mert nemszemélyeskedek mint te) akkor így járt!
  • shaba23 #11
    a srác leírta, hogy "és a film végén mikor", ti meg tovább olvassátok...aki hülye az így járt...
  • Barnabyka
    #10
    Kereső?
  • byzhouse
    #9
    kösz,hogy leírtad a film végét
  • Panzeradler #8
    Tudom, onnan néztem, ha már ennyire lusta olvasni picit.:D
  • ajem kisa
    #7
    Ez az!
    Ottvan pedig a listán amit linkeltem!
  • Alexease
    #6
    Most hogy igy elmeselted a film veget, meg sem nezem;))))
  • Panzeradler #5
    ?
  • MaxPayne
    #4
    Köszi hogy segítetek de leírtam hogy nincs a filmzenék között...
  • ajem kisa
    #3
    Nekem 20mp volt az egész, elmesélem oké?!:D
    Gengszterképző guggliba...első linknél kiirták az angol címet...
    Guggliba be...éééééééssss:ÍÍÍÍmeeee!
  • lolSL
    #2
    http://tinyurl.com/24uhrva
  • MaxPayne
    #1
    Aki látta már a filmet kérem írjon, kicsit régi film Kymani Marley játszik benne és a film végén mikor megölik a haverjait és a nőjét egésszen a lövöldözés végéig énekel egy faszi de nem tudom sajna hogy ki adja elő és mi a dal címe és nagyon szeretném megszerezni de nem találtam még sehol és hogy hol lehetne megkeresni, leszedtem az összes zenét ami benne van a filmben de ez nincs benne és nagy szükségem lenne rá, kérem aki meg tudja szerezni vagy tudja az előadó nevét és a dal címet kérem szóljan. Előre is köszönöm