239
Sony Ericsson X10 Mini Pro
  • ZilogR
    #239
    Üdv! Arra van vmi megoldás, h a X10 mini pro-n is menjen a Google Play? Előszedtem a kis masinát, h a gyerekek ne nyüstöljenek a teló miatt és persze a Market van a telefonon és kellene a mostani Play-es bazár. A másik dolog, h a régi oprendszer miatt a szoftverek régi verzióját meg lehet vhol találni? Előre is köszönöm a válaszokat!
  • nbs86
    #238
    Le van zárva a védelmi cuccal, add meg, amivel lezártadvagy a biztonsági kédést. Mert ugye saját telóról van szó. Esetleg garipapír, szolgáltató, sw.
  • nbs86
    #237
    Gps kidobra hátha bejön egy master reset, sw update. Vagy csak a master reset, vagyis teljes visszaállítás,telefon gyári állapotra menüpont. Csak előbb mentsd le a telószámokat.
  • atinq
    #236
    Nem tudom mi az ellenszer de nekem is volt már egy két ilyen program leállás nem éppen a maps de sok minden más. Nekem egy teló restart segíteni szokott. Esetleg töröld le és telepícsd ujra vagy keress rá frissítést ha nem a legujabb verziód van.
  • k tomi
    #235
    sziasztok. egy problémám lenne.amikor használom a gps-t akkoe olyat csinál hogy hirtelen csak kidob,és azt irja ki hogy a google maps alkalmazás váratlamul leáll. mit lehet ez ellen tenni,hogy müködjön a gps. szoftver frissitést már végeztem rajta hátha segít de nem. köszönöm a válaszokat
  • balcsi70
    #234
    Azt is megértem amit te mondasz,de akkor mit csináljak? Fáradjak be aztán adjam le valamelyik szolgáltatónak,hogy vágják zsebre? Na mindegy majd olvasgatok még.
  • theone91
    #233
    ST15i az nem X10 Mini, hanem sima Mini. De ilyen jellegű kérdésekben szerintem nem sokan szeretnének segíteni. Én legalábbis így vagyok vele.
  • balcsi70
    #232
    Sziasztok.Van egy talált X10(ST 15i) telefon.Azt csinálja hogy ha bekapcsolom akkor csak segélyhívást lehetne kezdeményezni vagy pedig képernyő feloldása. Lehet valamit kezdeni ezzel? A választ köszöntem. Üdv.
  • Fabio Capello
    #231
    köszönöm, átnyálazom :)
  • atinq
    #230
    Itt böngészeld át az androidos fórumot mindent megtalálsz.:http://www.seria.hu/forum/index.php?f=325
  • Fabio Capello
    #229
    ha valakinek van egy leírása arról, hogy lehet okosítani a ketyerét, kérem ossza meg velem, kétszer futottam neki a recovery felrakásának és mindkétszer besült a telefon (root még simán ment)...

    előre is kösziek!
  • atinq
    #228
    Vissza lehet az 1.6-ot de nem egyszerű. Szerintem jobban jársz ha csak simán ujra huzod a szoftvert SEUS-al vagy a PC companionnal.
  • androidzero
    #227
    sziasztok probléma a következő lenne:
    korábban a számítógép felismerte a telót majd egyszer csak kirta az usb ezközt nem lehet felismerni.Mondom nemgond majd egyszer..erre tegnap lemerültem teljesen feldugom töltőre nem csinál semmi a piros led villog vágig mig felvan dugva egyszer csak bekapcsol majd ki...ezt csinálta egy napig...most megy.aszongyák az okosok szoftverbaj:( nemakarom szervízbe vinni mert messze van hogyan tudnám visszatenni rá az 1.6-ot?
  • atinq
    #226
    Én is jártam már így. Nekem az illesztöprogramot kelett frissíteni. Nem biztos hogy ez a megoldás de nézd meg a telefonbeállításoknál/alkalmazások/alkalmazásfejlesztés/ usb hibakeresést pipáld ki ha nincs.
  • Tibi7
    #225
    Sziasztok! Van nálam egy ilyen ketyere, 1.6os androiddal. PCcompanionnal szeretném frissíteni 2.1-re, de nem sikerül. Addig eljutok, hogy ki kell kapcsolni a telefont, majd csatlakoztatni miközben nyomom a vissza gombot. Na ilyenkor elkezdi tölteni a telefont, és nem frissít. Egyáltalán meddig kell a vissza gombot nyomva tartani? A számítógép kiirja hogy érzékeli, meg kiirkálja nekem hogy huzzam le az állapotsort (haha ki van kapcsolva), és csatlakoztassam. Mit rontok el?? Segítsetek, kérlek!
  • valeriana
    #224
    Rendelkezésre álló telefon tárhelyhez 124 MB-ot jelez. Annak elégnek kellene lenni, nem? Meg közben kaptam olyan infót is, hogy nézzem meg az alkalmazásokban a Market adatokat, de nekem ott nincs semmi az OfficeSuite-on kívül. Akkor lehet, hogy a gyári telepítés nem tartalmaz mindent, amit kellene?
  • Higany
    #223
    Szia! Nem lehet, hogy tele van a telefonod memója?
  • valeriana
    #222
    Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? Szeretnék belépni a Market-be, de nem tudok, mert folyton hibaüzenetet ír: "may not be provisioned for data services". A google-be és a you tube-ra is be tudok jelentkezni, nem értem ide miért nem, és a telón is tudok netezni. Valaki tud valami tippet, hogy mit csináljak? Előre is köszi!
  • k tomi
    #221
    szia.javasolnék neked egy oldalt ahol kicsit intenzivebb az élet.itt már nem igazán válaszolnak a kérdésekre. http://www.seria.hu/forum/index.php?f=309

    szerintem ez tutibb forum
  • mila69en
    #220
    meg lehet valahogy szabadítani a simlock-tól ezt a telót is mint ahogy az androidos samsungokat? xda-n nézelődtem de nem találok semmi leírást
  • k tomi
    #219
    sziasztok nem tudtok egy oldalt ahonan tdnék rendelni egy komplet müködö alaplapot x10 mini pro-hoz? nagyon kéne. köszi
  • Higany
    #218
    Köszi!
  • Breki33
    #217
    http://www.shopmania.hu/telekommunikacio-mobil-telefon-tartozekok/p-sony-ericsson-xperia-x8-x10-x10-mini-vivaz-micro-usb-usb-tolto-es-20317274
  • Higany
    #216
    Sziasztok! Mi az adatkábelnek a neve(USB + mini USB???), amit adnak is hozzá, mert akarnék venni még egyet, de számtechboltba nem tudtak segíteni? Köszi előre is!
  • szkófild
    #215
    :) ki kéne függetleníteni, ha tudsz valami kódot?
  • whiskeyman
    #214
    fotózd le, aztán megmondom melyik az
    neken nincs ilyen telefonom, csak nap, mint nap foglalkozok vele, több tízzel is
  • szkófild
    #213
    esetleg fénykép róla? vagy neked mi után van?? egyszerűen nem találok rajta dátumot
  • whiskeyman
    #212
    ott kell lennie, minden típuson ott van
  • szkófild
    #211
    Niincs :) van olyan h: si, type, fcc id, ic, s/n,
  • whiskeyman
    #210
    pedig ott van az
    pl : 10w32...2010.32. hete
  • szkófild
    #209
    ilyet nem látok :S
  • whiskeyman
    #208
    az akksi alatt, az IMEI matricán van rajta, év és a hét jelöli
  • szkófild
    #207
    gyártási időt hogy nézem meg? kód? hogyan és hova írjam??SŰRGŐŐS
  • k tomi
    #206
    hallo. meg lehet valahogy oldani hogy amit a teloval fényképezek és videot veszek fel azt külön külön mappába tegye??
  • iszakos
    #205
    Kösz a segítséget!
  • Higany
    #204
    Nem kell! Beépített...
  • iszakos
    #203
    ezeken a mini pro készülékeken,milyen elven működik a GPS?
    Kell hozzá gps adapter?
  • k tomi
    #202
    hello. egy olyan kérdésem lenne hogy a jar formátumu játékok nem jók az xperia 10mini prora? vagy kell valami progi hozzá?
  • skygt90
    #201
    Sziasztok ! Jelenleg a 2.1-es szoftver van a X10mini pro telefonomon. Megoldható hogy 2.3-as legyen rajta ? Mármint úgy hogy felmegyek a sony honlapjára és onnan megfrissítem ? Mert olvastam valahol hogy a sony nem tervezi kiadni X10-re a 2.3-as szoftvert. És ha ilyen úton nemlehet frissíteni akkor ha a leírtak alapján rakom föl, akkor ugrik a garancia is ? Elnézést ha esetleg teljesen hülyeségeket kérdezek,,,és köszönöm előre is a válaszokat :)
  • atinq
    #200
    Mp4-et lejátsza alapból de ha töltessz le marketről egy alap video lejátszó progit az avit is le fogja.