31
  • Tetsuo
    #31
    fel HDre? Viccelsz? Az eredeti celluloidnak nagyobb a felbontasa mint HD..
  • Tetsuo
    #30
    Ezt hogy erted?
  • bippo
    #29
    Aki nem látta még, azoknak új izgalmak :))
    Ha meg nagyon akarnád, most is le tudod szedni, HD-ben is.
  • Simkó77
    #28
    Ez nagyon nagy volt az angol hang azokat mondja, hogy: új izglmak mag minde, de egy új jelenet se volt az egészben de a film ötlete régen is tetszett remélem, hogy az új is jó lesz!
    Legalább lehet majd Torrentről leszedni magint valami újat
  • endrev
    #27
    Sajnos még nincs gyógymód a Parkinson-kórra. Az idegvégződésekről leoldódik a zsír... Mire lesz gyógymód, MJF már bizonyára öregember lesz. :(

    Ebben a trailerben nem volt újraforgatott jelenet, csak digitálisan feljavították szerintem, úgy fél-HD-ra. Re.
  • csuszi
    #26
    nem a remeg a jó szó, izeg-mozog. jó lenne ha meggyógyulna, végül is fejlődik a tudomány komoly léptékben...
  • csuszi
    #25
    mert remeg mint az állat, nem tudja kontrollálni. ez van, sajnálom, csak csodálkozom hogy egy olyan nagyon megmondóember mint te, ezt nem vágod.
    m j fox :(
  • m minnifield
    #24
    jah, én meg meg se néztem ezt a videót, egyből a másikra gondoltam ami pár napja sok helyen megjelent :P
  • bippo
    #23
    Ó, valóban. Csak én ezt a trailert még nem láttam, azt hittem, a hírbe beágyazott videóra gondolsz, hogy újraforgatták. Pedig abban csak filmbeli jelenetek vannak, azért csodálkoztam.
  • m minnifield
    #22
    az egész trailer újra van forgatva
    akkor és most
  • Tetsuo
    #21
    Nagyon beteg, allitolag egy teljes mozifilmet keptelen vegigcsinalni.. kulonben csinalna, hiszen az volt az elete.

    Veled ellentetben en nem remelek semmilyen 4. reszt, foleg MJF nelkul. A trilogia pont eleg. Szvsz jo lenne vmi uj nagydurranas, uj otlet.. amitol Hollywoodban felnek ugye.
  • winnie
    #20
    miért ne tudna játszani. az elmúlt pár évben kát sorozatban is ott volt, díjakat is kapott.
  • bippo
    #19
    És az hol található?
  • xido
    #18
    igen...nem...:)
    lesz egy nagy banzáj a jubileum miatt,ahhoz forgatta le újra a régi előzetest..csak ennyi történt...
  • bippo
    #17
    mármint mjf-szal
  • bippo
    #16
    Ebben csak én nem láttam most forgatott jelenetet?
  • Rage47
    #15
    :(((
  • xido
    #14
    Mellesleg én attól félnék,ha itthon is moziba került volna,talán már az új szinkronnal menne a tárhangzású hang miatt,arra meg sok régi motoros be nem tenné a lábát:)
  • csuszi
    #13
    ha nem lenne beteg mjf akkor már rég lenne 4. rész, és engem nem is zavarna. de sajnos a traileren - amit most forgatott le - is látszik hogy már nem tud játszani. nagyon sajnálom:(
  • bmw
    #12
    Az egyik legjobb film.... ( vagyis trilogia)
  • winnie
    #11
    csak csinálják. én egy negyedik résszel is beérném.
  • Mat666
    #10
    Ez az első lépes hogy csináljanak egy újra feldolgozást.
  • Etinger
    #9
    Marty apja.
  • bertino
    #8
    csodálkoztam is valamelyik nap, hogy itt miért van a moziban műsoron ujra :)
  • mynameisbence
    #7
    Ő ki volt a filmben?
  • GG
    #6
    Engem is érdekelne. Elkezdték újra forgatni ha jól tudom. De az eredeti hátterek elpusztultak egy éve A nagy studió tűzben. A kedvenc óra tornyos hely is :S
  • vg
    #5
    Crispin Glover a legjobb az egészből... csak kár, hogy az első rész után lelépett.
  • brueni
    #4
    mai napig az egyik legjobban összerakott trilógia...
  • bigjoe
    #3
    KIrály!!! Sztem én elmennék megnézni...
  • bippo
    #2
    Na, ez baromi jó lehet. Nem lenne rossz, ha nálunk is rákapna valamelyik forgalmazó.
  • chase
    #1
    OCT 26 1955
    OCT 26 1985
    OCT 26 2010