17
  • Madve
    #17
    A képen látható felhasználó nem helyesen (nem dzsobsz által előírt módon)tartja a telefonját... Ő valószínű csak egy kézmodell, és nem a képen látható Ájfon tulajdonosa, és azt sem tudja ki az a sztív dzsobsz, különben tudná, hogy a telefon csak ájpod táccsként üzemel letakart antennával...
  • Madve
    #16
    A fless, a blútút (különösen a 3-as) de memkártyahely sem kell. Azér mer' a dzsobsz aszonta...
  • Madve
    #15
    Hát pont az iphone-nak van még mit behoznia... Már most annyi funkció hiányzik belőle, hogy azok pótlása kiadja a következő 3-mat, amilyen tempóban fejlesztik. A kinézet meg nem lesz elég a jövőben...
  • sanyicks
    #14
    4g szar fos, nem kell. A 3g fenomenális, leírhatatlanul fantasztikus!
  • FoodLFG
    #13
    it's phenomenal!
  • Inquisitor
    #12
    "Az otthonokban nincs ilyen sebességű net,"
    Na írjunk már ilyeneket, UPC-nél pl. a 15MB az alap. És ugye vannak 30, 60 MB csomagok, van olyan szolgáltató ahol 100MB is. A 7.2 meg egy max sebesség, ami legtöbbször csak a töredéke valójában, illetve sokkal nagyobb a difi, mint a fix telepített megoldásoknál.
  • intrex
    #11
    kvp: na azért nem 15 éve van remote desktop a mobilokban Japánban sem. Nyilván volt olyan telefon amelyik már akkor is tudta, mint ahogy itthon is volt olyan telefon amelyik tudta. A szabvány nem csak Japánban szabvány, hanem itt is. 15 éve én is használtam VNC-t, ahogy a japánok is.
  • Szefmester
    #10
    lehet lesz már benne flash is:) és majd SJ mondá: Ez kell a népnek!
  • ADAMEX9
    #9
    Akkor a Kínaiakkal kevertem őket?
  • kvp
    #8
    "Kár hogy a smartphoneokra nem kapnak, mert minden 10 eladott telefonból csak 1 smartphone."

    A japan telefonokban altalaban van egy tavoli terminal szolgaltatas, amivel be lehet lepni a szolgaltatonal levo szerverre. Igy a telefonnak csak a kepet es a hangot kell megjelenitenie, az alkalmazas a terminal szerveren fut. Igy mukodik a windows remote desktop-ja is. Mivel a halozataik eleg gyorsak, ezert ez a kombinacio nagyobb tudast es teljesitmenyt tesz lehetove, mintha egy kis mobil keszulekbe probalnanak mindent belezsufolni. (van egy hasonlo magyar fejlesztes is es a jelenlegi tesztek soran egy desktop bongeszo hasznalhato meg a legbuttabb nokiakon is) Mindez arrafele mar jo 15 eve mukodik, mint ahogy japanban hd tv adas is van a 90-es evek ota. Ezek utan csak azok vesznek smartphone-t akik az amerikaiakat akarjak masolni, ami azert penzugyileg eleg nagy piac, de letszamban nem olyan jelentos csoport.
  • straw
    #7
    Engem csak az érdekel hogy miben fog többet tudni az 5ös szifon, ha nem a 4G-vel?
    Biztos lesz benne egy Apple A5-ös proci, amit megint a samu csinál majd és ami szintén benne lesz majd valamelyik Wave-ben, vagy Galaxy-ben.
    De már nem sok újat tudnak mutatni.
  • mad mind
    #6
    Kár hogy a smartphoneokra nem kapnak, mert minden 10 eladott telefonból csak 1 smartphone. Japánban kb. 2,34 millió iphonet adtak el, ami egy 100+ milliós országban azért nem olyan sok.
  • mgenya911
    #5
    A japán okostelefonok 3/4 ede iphone..

    Vicces de a japók nagyon kapnak az iphonera. A kínaiak meg az utánzataira
  • fergusonpapa
    #4
    Japán külön világ :D ott ilyen telok amik most vannak..5éve vannak :D meg ott kütyü örülett van.mindenap cserélik szinte cucaikat :D volt tvbe róla müsor..
  • ADAMEX9
    #3
    Ha jól tudom Japánba elég nehezen szivárgott be az iPhone, ugyanis ott sokkal jobb telók vannak már.
    Azért 1 országnak luxus lenne fejleszteni amúgy is...
  • Ferrer
    #2
    És mi a helyzet Japánnal? Ott tuti le van fedve. Sőt, el se tudnád képzelni, mik vannak ott. Azt látni kell.
  • ADAMEX9
    #1
    És? Szerintem azért manapság még egész jó a HSDPA 7,2 Mbit sebessége.
    Az otthonokban nincs ilyen sebességű net, azért telefonon meg nem kell akkora sávszél, hogy Facebook-ozzanak meg Twitter-ezzenek a hülye gyerekek.

    Igazából már annak örülnék, ha 3G-vel rendesen le lennénk fedve. De még az sem... akkor minek az új technológia.

    Értem, hogy nem hazánk a célközönség, de úgy tudom, hogy USA sem áll túl jól lefedettségben.