5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Fec papa
    #2762
    Szerintem Str-es hősökkel jár jól egy kezdő aki ha esetleg rosszul helyezkedik nem csapják szét azonnal. Skeleton king, sand king, satöbbi.
  • Zomil
    #2761
    phantom lancer...én hard carry-t semmiképp nem ajánlanék egy kezdönek, csak nukereket meg semi-carry-ket.
  • setuh
    #2760
    Ha teamfight van akkor ne azon gondolkozz,hogy legyen a tied a kill,hanem,hogy megnyerjetek a teamfightot,mivel ez a legfontosabb az egesz jatekban.

    Probald ki meg pl.: Huskar,axe,ogre magi,phantom lancer-t.Utolso ketto nem str,de kezdoknek sztem nagyon jok.
  • Zomil
    #2759
    A legtöbb intes supportal nem igazán tudsz mellé nyulni, azokhoz sok skill nem kell(mármint kell, de egy kezdö is elboldogul) és biztos a csapat se lesz mérges ha mindig veszel wardokat és couriert.

    De amugy szerintem nagyon sok hös fel lehetne sorolni...meg persze emberfüggö is, h ki milyen hösöket tart könnyünek. Pl. sok helyen látom, h drow ranger-t meg sniper-t ajánlják kezdöknek. Szerintem meg a gond velük az, h nincs menekülö skill-jük, ezért hiába könnyü hösök, ha a kezdö játékosok csak feedelnek velük.
  • Sáska
    #2758
    sracok, melyik hosoket ajanlanatok kezdoknek? Altalaban Clinkz, Bane, OmniKnight es Viper herokkal szoktam jatszani, mert ezekkel egesz jol megy (altalaban egal vagy pozitiv stattal vegzek).

    Valami durable (gondolom)STR-es host keresek, akivel nem nehez jatszani, lehetoleg nem carry, de azert oda tud vagni, ha kell.

    mas: ha teamfight van, akkor egybol el szoktam loni a skilljeimet, hogy hamarabb elfekudjon az ellenseges hero, de emiatt altalaban nem en kapok a kill-, csak assist pontot; sokszor van, hogy amikor killing blow-t akarok bevinni, akkor sem en kapok, gondolom az idozitesem rossz. Ebbe bele lehet tanulni valahogy, vagy ez ilyen "majd a tapasztalattal jon" dolog?
    Eddig kb 50 played meccsem van.
    thx.
  • ToCsEk
    #2757
    dotacinema top10 ep20
  • ToCsEk
    #2756
    nekem 4van, de az netfail miatt nem ragequit egyik sem :D
  • setuh
    #2755
    Egy leavem sincs 300 gamebol pedig sok orosszal jatszok,foleg azert nem leavelek mert igy arra szamitok h nem rak ossze leaverekkel,de nem tom h megerte e...
  • Corten
    #2754
    Kit érdekel? :D Nekem is van pár, de amíg szellemi fogyatékosokkal rak össze a játék szerintem ez a szám nőni fog :/
  • Rane19
    #2753
    ne már :P van egy csomó leavem xD
  • ToCsEk
    #2752
    épp ez az h nem lesz :D
  • Rane19
    #2751
    Amúgy nem tök mind1 ?:D Ez még nem a teljes game, még lesz még win / loose reset remélem:P
  • Zomil
    #2750
    Mennyi retardált van ebben a játékban...
    Abbandonol a másik csapatbol egy ember és kilépnek tölünk 3-an majd a másik csapat vidáman megnyeri 4v2-ben a játékot megkapja a win-t mi meg a lose-t...
  • Corten
    #2749
    Azt gondolná az ember hogy van bennük egy kis tisztelet az ellenfél iránt ha már ilyen szintre eljutottak, de amikor több mint fél órát váratják őket és még indokot se adnak hogy miért, az már kicsit sok. De hát az orosz vér meglátszik.
  • Inv1sus
    #2748
    Na ez az M5 tökéletes példa. Még nekik áll feljebb.

    De ezektől a hozzászólásoktól is agyfaszt kapok, hogy az M5-öt védi pár idióta.
  • Corten
    #2747
    Ha megnézed SexyBamboe-t a mouz játékosát, mindig valami baj van a gépével annyira rossz :D nem mondanám hogy a segge alá rakták a gépet. De azt elismerem hogy a legtöbb tényleg beképzelt, még a szabályokat se tartják be. M5 kilépett GosuLeagueből.
  • Inv1sus
    #2746
    Tapasztalataim azt mutatják, hogy az ilyen számítógépes top playerek mind beképzelt faszkalapok, akiknek jó része pénzes családból jön. Nem kell foglalkozni a megélhetéssel, apuci zsebből fizet mindent, lehet egész nap játszani akár felnőtt korban is.

    Ebből kiindulva nem szurkolok egy ilyen trógernek sem. Főleg, hogy a játék lecsengése után úgyse fog senki emlékezni rájuk.
  • ToCsEk
    #2745
    tévedtem navi megint top1 de van itt sok más team akiknek szurkolhatsz :D

    hát nem tudom elég sokat kaszáltak már pl ha navit nézzük:
    1st - The International @ Gamescom, Cologne (2011) - $1,000,000
    1st - Electronic Sports World Cup, Paris (2011) - $12,000
    2nd - Star Championship, Kiev (2011) - $5,000
    1st - The Defense (2012) - 6,000€
    1st - The Premier League (2012) - $5,000
    1st - Star Ladder: Star Series #1, Kiev (2012) - $6,000
    2nd - Dreamhack Summer, Sweden (2012) - 5,400€
    1st - The Premier League, season 2 (2012) - $5,000
  • setuh
    #2744
    Nem tudom...lehet,h tulzas,de az is lehet,h nem.Mindenestre az biztos,h nem szukolkodnek.
  • Fletley9
    #2743
    Nem hinném ,hogy annyira halálra keresnék azért magukat...a szponzorok elég sok pénzt elvisznek.
  • donatus13
    #2742
    Már unom őket és nem érdekelnek :) majd lesznek újak azokat megnézem , + az új hősök mit hoznak navi meg a többi már rég nem érdekel unalmas a játékuk is.
  • setuh
    #2741
    Es azt hiszed amikor megjelenik a jatek a mostani topos csapatokat hirtelen felvatlja tobb erosebb csapat?Azert nem olyan konnyu a profikat letaszitani,mivel ok egesz nap ezzel foglalkoznak,foleg igy a top 5 szerintem mar egy eletre valo penzt osszeszedett ezzel.Nyugodtan tarthatod oket valamire...
  • donatus13
    #2740
    Pont ez az ,hogy még semmi új nem tud alakulni amíg nincs kint véglegesen a játék most az ,hogy az összes dota 1 es team itt van az engem nem érdekel, már unalmas, starcraft 2 ben is lett sok új ember, majd lesz itt is sok új csapat.
  • ToCsEk
    #2739
    csak már mindig nagycsapat tolja aki számít
  • donatus13
    #2738
    Igazából én ezeket nem tartom semmire most, majd ha kiadták a játékot és rá kb fél évvel, ez most csak folytatása a dota 1 es teameknek de fene tudja mikor indul majd a dota 2 ténylegesen.
  • ToCsEk
    #2737
    hát most jelenleg navi top2, mtw a top1 de majd most il2ön kiderül ki jut a trónra :D
  • Corten
    #2736
    Ez igaz, de még amikor követtem a LoL-os scenet, akkor volt Moscow5 eleinte őket se tudták megverni mert szokatlan volt a stílusuk, aztán egyszer csak egymás után kaptak ki, mert kitapasztalták őket.
  • Zomil
    #2735
    azért elég sokáig alig tudták megverni öket, gondolom leginkább ezért :)
  • Corten
    #2734
    Nagyon jó kis videó, de szerintem kicsit túlértékelik az egész Na'Vi csapatot. Persze rendkívül jól játszanak és az egyik kedvenc csapatom, de ők se verhetetlenek, nem tudom miért állítják be őket úgy a fanok mintha istenek lennének :D .
  • ToCsEk
    #2733
    dendi movie
  • ToCsEk
    #2732
    teszt patch
  • Zomil
    #2731
    aug 31-töl szeptember 2-ig
  • ToCsEk
    #2730
    :) tökéletes bemtuató videó aki nem ismeri a dota2őt, tuti kedvet kap hozzá :D tobi a végén :DD

    international2 mikor is kezdődik?
  • Zomil
    #2729
    video :)
  • ToCsEk
    #2728
    :DD valami bug volt, mindenki így látta :D
  • skymannn
    #2727
    Most ennyire volt beszívva a srác hogy a feje is elszállt? :D
  • ToCsEk
    #2726
  • ToCsEk
    #2725
    juuj, mintha a velem játszókat látnám kajakra :D:D:D:D

    fail ep8

    sok pro pudge benne XD
  • Sáska
    #2724
    vannak itt akik kezdok? En most lettem lvl2, nem jatszom reg ota, de azert nem vagyok atomlama (1/15re gondolok..:) ), de meg lenne sok mindent tanulni...
  • Corten
    #2723
    Ezt szeretem :) majd ők mondják meg mit vigyek. Múltkor beszól egy orosz hogy hozzak Silencert (3 carry mellé) mert az kell nekünk, pickeltem SK-t és még ő akart reportolni mert micsoda troll vagyok meg fail pickelek.

    Amúgy csapatot kell keresni mert egyedül nem jó Dotazni, én most keresgélek.