82
A legújabb gépgyilkos!
  • shpongle
    #82
    3770k gtx770 + intel intergált videókártya.
  • sb1
    #81
    Jó eredmények (meg nő :) )
  • Maxtreme
    #80
    Egy kis up a topiknak, ha már tegnap szarrá teszteltem a gépet :)

  • grebber
    #79
    3D Mark for Windows 2012-es tré márk!
  • Akuma
    #78
    P1966 Intel Dual Core E2160 1.8GHz@3GHz, 4GB 800MHz Corsair XMS CL4, Radeon 5750 512MB

    A processzor a szűk keresztmetszet, de mivel már kb. 5 éves, ezért elnézem neki. :-) Már a megjelenésekor is belépő szintű processzor volt, ami az árán is látszott, szóval ahoz képest így 2011-ben szerintem ez egy eléggé szép eredmény tőle. Összességében meg természetesen szánalmas eredmény, de hát ez van, ezt kell szeretni!! :)
  • helloleo
    #77
    Lenne egy kis problémám a 3DMark 11-el. Nem tudom feltelepíteni a programot. A telepítő elindul, kiválasztom a nyelvet, azután végigfut a csík és eltűnik az ablak és itt a vége. Nem tudom miért van ez. Win 7 64 bitet használok és 470 GTX videokarim van. Ha valakinek van valami ötlete miért van ez, pls segítsen. Köszi
  • grebber
    #76
    Ezt is megéltük nem tudják feltörni már a 3d markot sem :(
  • High end PC #75
    Hú, akkor szuper, megnyugodtam :D
    Már csak arra kéne rájönnöm, miért nem jelennek meg a táblázatban az összesítésben a hardver adataim, mint a többieknek
  • KranaZoli #74
    Ja, bocsánat igaz! Már tompa vagyok. De azért csak-csak gyanús volt. Pörfekt az eredményed!
  • High end PC #73
    Nekem csak egy videókártyám van (egy Sapphire 5970-es 4 GB memóriával), nekik meg kettő, ez okozhatta, hogy nekik magasabb, mint nekem? Csak mert még a két GTX460-as is lenyomott engem :(
  • KranaZoli #72
    Érdekes.

    P7277

    Intel Core 2 Quad Processor Q9550
    3856 MHz
    ATI Radeon HD 5970
    4096 MB

    Meg ez is:

  • KranaZoli #71
    Örülök, hogy megoldódott. :)
    Igen, az alap verzióban csak Performance teszt van. A P-s eredményed az több mint jó. Az X-es is nagyon rendben van.
  • High end PC #70
    720p felbontáson már P6110, ahogy látom itt mindenki 720p-ben futtatta, úgy hogy másodszorra én is ebben futtattam le, ez az eredmény már jónak számít?
    http://3dmark.com/3dm11/325166;jsessionid=C7FBFBF9B87EC86280383C6B598DF300?show_ads=true&page=%2F3dm11%2F325166%3Fkey%3Dt6a8acEZErJJ8FZRrDUNRzmq4tfZ0C

    az is furcsa, hogy a hardver komponenseket nálatok nem tudom hogy ismerte fel, nálam a táblázatban nem szerepel semmi
  • High end PC #69
    X2689
    az rohadt kevés a lentebbi eredményekhez képest, de miért csak ennyi? :S
    Extreme beállításokkal futtattam, de lehetett volna manuálisan még feljebb is húzni.
    Nem értem miért lett ennyire alacsony az eredményem.
  • High end PC #68
    ÚÚ, tényleg, be volt kapcsolva :S

    Nah akkor most már jó lesz :)
  • KranaZoli #67
    Vmit nem jól indítasz tuti. Már nem emléxem. :( Nézd meg nincs-e benne vmi loop opció, vagy hasonló.
  • High end PC #66
    De, benchmark-ot is futtatam, de az is csak folyton ismételte önmagát, és nem akart vége lenni, azt fél óráig vártam, majd megszakítottam. Akkor megpróbálom újra.
  • KranaZoli #65
    Gondolom azért mert Stability teszt-et futtattál nem benchmark-ot. :)

    Most nincs fent a gépemen, de a nyitó képernyőn lehet választani...
  • High end PC #64
    Futtattam egy órán át, de mindig csak ismételgette a teszteket végeláthatatlanul, eredmények meg nem lettek, nem értem...manuálisan szakítottam meg..
  • KranaZoli #63
    Hát ahogy elnézem a konfigod. Szinte semmiben. :)
  • High end PC #62
    Ha most csak 6 GB RAM van ben 12 GB helyett, mennyiben befolyásolja az eredményt?
    Csak mert akkor lehet lefuttatom én is.
  • KranaZoli #61
    Futuremark 3DMark 11 v1.01

    1.01

    All Editions

    * Fixed an issue with SystemInfo that prevented the Physics and Combined tests from running.
    * Fixed an issue that could cause a crash if the DirectX 11 API or .NET was not available.
    * Fixed an issue that could cause a crash if the number of system GPUs was unknown.
    * Letterboxing and scaling now works with wide displays.
    * The benchmark UI is now minimized during the benchmark run.
    * Improved result security when submitting to 3dmark.com.
    * Added automatic update notification.
    * Updated SystemInfo component to version 3.54.1.1.

    Advanced and Professional Edition only

    * Added option for manual GPU Count selection to the Advanced tab.
    * Added Scaling Mode selection to the Advanced tab, choose from centred or stretched.
    * Results tab now shows the individual scores for each of the six tests.

    Professional Edition only

    * Demo audio now works when running from the command line.
    * Image Quality tool now handles unexpected parameters correctly.
    * Image Quality tool now works correctly with the reference rasterizer option.
  • Zoliz
    #60
    Ez azért elég szánalmas pontszám. Igaz nekem is csak 2540 lett :(
    Ez a teszt megint csak hardverkereskedelmet akarja feldobni, számunkra feleslegesen.
  • grebber
    #59
    Megkérdeztem Abu-tól miért ilyen lassú a csúnya kinézet ellenére ez a teszt! Azt mondta majd lesz róla rendes cikk írva csak most sok a melója!
  • Hegyipapa
    #58
    Amd Phenom II X4 940 + ATI RADEON 5870 3935pont (Felbontás:720p)

    [IMG][/IMG]
  • MR ME
    #57
    jaja énis most nézegettem, gyorsan mértem még1 és rájöttem h ez a teszt tényleg egy nagy rakás szar :D mintha a 4 magot nem is használná rendesen vagy nemtudom...

    am eredményem....
  • grebber
    #56
    Kicsit belenézegettem sok teszt pontszámába de fps értékeket nézve rájöttem lószar ez a teszt nem más.

    Ez a kedvencem:

    Core 2 Quad Processor Q9550 @3825 MHz + GTX 460 lasabb mint a Core 2 Duo 3,4GHZ + GTX 460 .Mi ez ha nem vicc? Egy rakás szar ez a teszt nem több.
  • Stefling
    #55
    Én 1531 pontot kaptam, de sztem a CPU miatt, picit már régi :D (E6750)
  • Maxtreme
    #54
    Már tudom is mire fogok váltani, és miért..

  • grebber
    #53
    Tri SLI GTX 480 15357
  • Newfronter
    #52
    10.10e
  • rage
    #51
    A driver verzióra azt írja, hogy 8.782.0.0 not approved.
    Pedig a legutolsó (10.11) Catakyst van fent.

    Viszont itt valakinek újabb (8.782.1.0) driver van fent, s azt úgymond el is fogadja a 3DMark result oldala.
    Ez melyik driver pontosan ?
  • KranaZoli #50
    Szerintem még csak azzal igazán nagy csoda!!!
  • rage
    #49
    P3531
  • sanya200
    #48
    Ja hát corei7-el nem csoda:)
  • Newfronter
    #47
    P4539
    GraphicsTest1 22.88 FPS
    GraphicsTest2 21.63 FPS
    GraphicsTest3 25.56 FPS
    GraphicsTest4 11.03 FPS
    PhysicsTest 28.06 FPS
    CombinedTest 19.22 FPS

    Core i7 920@3800 Mhz, HD 5870, 6GB RAM
  • sanya200
    #46
    3DMark Score P2064
    Graphics score 2380
    Physics Score1485
    Combined Score1464
    GraphicsTest1 12.36 FPS
    GraphicsTest2 11.97 FPS
    GraphicsTest3 14.35 FPS
    GraphicsTest4 6.57 FPS
    PhysicsTest 4.72 FPS
    CombinedTest 6.81 FPS

    Mindez egy Athlonx2 7750BE,2*1GB Corsair Dominator,Sapphire HD5770/1GB,Corsair cx400.
  • grebber
    #45
    Ez mindig is így volt.Szerintem nincs olyan barom aki ez miatt fejleszti a gépét!

    Maxon azért nem csúnya az a dzsungeles rész!
    Van olyan opció benne hogy Full 3D Mark 11 Experience azt futtasd le ott sokkal szebb de sajna egy idő után az is behal nekem :(
  • Zoliz
    #44
    Ez a tesztprogram gagyi, ahogy a gépem is hozzá. De ezért nem érdemes új gépet venni, mert nagy nulla alkalmazás az egész. Azért röhej, hogy CoreI5 650 + Radeon 5770 átlagkonfigon 2500 pontot hoz a jónépnek. Ez egy xar, alig ér fel a Crysis kinézetével a jungle teszt.
  • KranaZoli #43
    Nálam megy az oldal. Gondolom a Result oldalra gondolsz?! Áhhhh. Idő kell még ennek.

    De Engem nem a kapott érdekelnek elsősorban. Az egy dolog. Nekem az nem áll össze a fejemben, hogy 1280x720-ban ésatöbbi beállítás mellett hogyan lehet ennyire gyatra az FPS érték a Graphic Test-eknél?! Az állam nem esik le a látványtól és ahogy írtam nem tudok(tudunk) máshoz hasonlítani, mint a Unigine bench-ek.

    Hiányolom ebből a free camera nézetet, meg egyéb fícsöröket, amiket valós időben lehet manipulálni a Unigine bench-ekben!