65
  • who am I 7
    #25
    Aham, ahogy azt móricka és az nv meg a tefajtád elképzeli baz...Futtass már egy krájfos 2-t 8xAA-val 2560-ba egy 30 collos moncsin TELEFONRÓL BAh...és jönnek az új gamék, újabb szerkesztőprogramok (ugyanis ennek ez a vonzata)...

    Ajj istenem..idióták...rádokkolják a telóra a MONITORT, Meg RÁKÖTIK A billentyűt meg az egeret meg ..ahhh kivagyok az ilyen ökörségektől.Na nem azért mert, nem lehet majd pár éven belül ezt megcsinálni, mert tuti hogy meglehet (N8-on már hdmi kimenet van), csaképpen az adott kor csúcsprogramjaival köszönő viszonyba se lesznek még.
  • Molnibalage
    #24
    Nincs okostelefonom és egyelőre okot sem találok, hogy legyen. A telefonommal telefonálok oszt csá. Ennyi. 28 hónap alatt 26 SMS-t küldtem vele...

    Az okostelefonon soha nem fogok játszani. Ekkora hülyeséget...
  • who am I 7
    #23
    A swift piacáról kis is szorították...
  • nagypite
    #22
    Szerintem most még nem, de 10-15 év múlva simán elképzelhető, hogy egy számítógép telefon méretű lesz és azzal mászkálsz az utcán, otthon meg csak rákötöd a billentyűzetet meg a monitort és használod mint egy pc-t.
  • NEXUS6
    #21
    Ez kb. olyan mintha a szuzuki kijelentené, hogy az új Swifttel kiszorítják a Ferrárit a piacról.

    LOL
  • sedward
    #20
    Igazuk van. Az x86-os számítógépek alig fejlődnek már, nemrég is néztem, az elég régi fő gépemnél alig van gyorsabb megfizethető áron, talán még többe is kerülne ha ma venném meg ugyanazt. Az androidos telefonom ellenben már lassan egy netbook sebességével megy de alig fogyaszt, kicsi, van benne iránytű, fényszenzor, közelség szenzor, gps, wifi, 3g, bluetooth, mikrofon, kamera, USB csatlakozó, hosszú üzemidő, és ha akarom teljes ubuntu linuxot is futtathatok rajta. Egy kicsit gyorsabb processzor, dokkolóegység külső monitorhoz és billentyűzethez és nem kell más. Egy-két év és a PC-nek befellegzett ha ennyire nem fejlődik. Persze lesznek még PC-k, csak már kevesebbet fogják őket használni, ahogy manapság a CRT monitorokat...
  • sanyicks
    #19
    a rádió és tévé viszonylatban inkább fordítva kellett volna lenni, hogy a tv öli meg a rádiót
  • 1855300
    #18
    Csatlakoznék ahhoz, hogy ez hülyeség. A youtube meg fájlcserélés sem ölte meg a tévét. Ahogy a rádió sem a tévét, ahogy ahogy a rádió sem a könyvet, ahogy a könyv sem a legendákat.
  • DjDano
    #17
    Ekkora baromságot... Még a laptopra se mondanám hogy PC sírásó
  • sanyicks
    #16
    igen tudom, viszonylag mélyen ismerem a dolgaikat. Nagyon jó dolgok... ha rendesen használnák.
  • SpecterMATWRZ
    #15
    sanyi. tudod mi az a dx10.1 és dx11? Mindent tudsz róluk? Vagy csak annyit,hogy "Ezek nagyon jó dolgok" ? Csak mert először utána kéne olvasni a dolgoknak :)
  • Solten
    #14
    Ja, tul sok a bulvarvir.
  • Balintos
    #13
    Nem hiszem, hogy a PC meghalna, az még elképzelhető, hogy csak munkára és a HC játékosok használják.
  • avman
    #12
    Temetném a munkát, jaga diga diga diga diga dom
    :D
  • opeca
    #11
    10 év??? Inkább 50, de akkor már nem okostelefonokról, hanem mini-PC-ről lehet majd beszélni ami akkora lesz mint most egy okostelefon, és olyan hardvere lesz mint ma egy komolyabb bladecenternek.
  • opeca
    #10
    Na ez egy marha nagy hülyeség.

    A PC és okostelefonok felhasználása és erőforrása lényegesen eltér egymástól.

    Ki fog okostelefonon mondjuk photoshop-ozni?


    Ilyen irdatlan hülyeséget.
  • Gerygrey
    #9
    Halálhónap van az SG-n?

    Pont tegnap volt egy ilyen cikk, hogy kihalóban a 13'' laptopok és már oda is bekommenteltem, hogy az SG-n mostanában minden ki akar halni. Szerintem ezt direkt csináljátok :)
  • kicsizoz
    #8
    Megj.: A cikk címe "rókafogta csuka" ha jól idéztem/értelmeztem, mert ha kihal a PC, akkor okos telefon sem lesz, hiszen az is PC! ... a notebook is PC, sőt ez egy elég tág fogalom, hogy személyi számítógép!
    PC kifejezés abból fakad, hogy a központi (kliens/szerver architektúrájú) számítógépeket megkülönböztessék a személyes felhasználásra szánt számítógépektől. Ebben az értelemben a PDA, smartphone, táblaPC is PC.

    Azonban ha a cikkíró az IBM által szabványosított úgynevezett IBM kompatibilis PC-re gondol, mely a személyi számítógépek kategórián belül egy speciális kivitel, az elképzelhető, hogy kihal, mert egy szabvány sem öröklétű, hisz már 30 éves...
  • zola2000
    #7
    Jó, ő sem úgy gondolja, hogy nem lesz pc, de az persze lehet, hogy ez a "mindenkinek van egy pcje" dolog a jövőben nem így lesz.
  • kicsizoz
    #6
    Felvásárlás előtti tüneteket mutat magáról a cég, az ilyen nyilatkozatoknak részvényár felhajtó szerepe van, nem nekünk szólnak....
  • sanyicks
    #5
    nvidia folyamatosan faszságokat beszél, nem tudom miért nem kell felvenni...

    directx 10.1-re nincs szükség szar. Aztán még is megcsinálták.
    directx 11-re sincs szükség, most meg arra verik magukat
    fermi fúúú mindent szépver de durva... ja mindent szétvert fogyasztásban meg árban, másban nem.
    tegra fúúú de jó és mindenben az lesz. 2 év eltelt és ritka mint a fehér holló.
    innen lehet tudni ez a kijelentés is mennyit ér.
  • Szefmester
    #4
    x86 kipusztul, és helyét átveszi az x64:)

    Ez a Kepler így első olvasatra érdekesnek tűnik, csak vajon mi lesz a végeredmény?

    A PC pedig nem fog kihalni az okostelefonok miatt. Nekem is van és mégis a PC-n játszom, nézem a filmet, hallgatom a zenét, netezek, 3D-zek stb. Az okostelefon csak akkor van használva netre ha nem otthon vagyok és kell valami tényleg fontos infó. Többnyire jegyzetet készítek és otthon elolvasom és majd megnézem a pc-n.
  • FrostyDK
    #3
    már annyi minden ásta a pc sírját és még mindig van... bírom nagyon az ilyen cikkeket
  • Peakman
    #2
    Majd okostelefonról fejlesztenek okostelefonra, emelett pedig webes alkalmazásokat se pc-n fognak már csinálni. Sőt! Az egész média átmászik okostelefonra mert azon könyebb cikket írni, videót szerkeszteni.... és még sorolhatnánk.
  • coolbboy83
    #1
    10 év múlva lesz ez érdekes..... kb. szerintem.