115
442928.N.jpg\"
  • mooo
    #115
    Majd kiveszik megint a Fifa 16-ból
  • w77d
    #114
    jé ilyen topic van? a cigány bundásoknak is van topicja? XD na ezt lessétek, most frissiben történt:

    Török bajnokság Sivasspor - Eskisehirspor meccs. Hazaira kell 46.percben meg is van a vezetés. Mondom fasza, el is kezdtem neten nézni. Gyerekek szinte azonnal leállt a Sivasspor a kapura lövésekkel, a vendégek meg olyan balfaszok voltak, hogy nem jutottak el a kapuig. Érezte is a bíró, hogy itt baj lesz, hiszen X-re kell lehozni a meccset. Mit lehet tenni? 5 perc hosszabbítás. Na ja, de 5 percig nem történik semmi. 96.perc, a vendég támadó ELLENÁLLÁS nélkül végigszalad a labdával a térfélen és gólt rúg. 1-1 nagy az öröm mindkét csapatnál, gyorsan le is fújják a meccset :D
  • IXEMGabeo
    #113
    igen...hallottam már róla:S
  • Del Bosque
    #112
    Törökország nem lesz ott a 2012-es EB-n, Hiddink szerződését felbontották
  • Rockynhooo
    #111
    0:3
  • IXEMGabeo
    #110
    mennyi az állás?
  • Rockynhooo
    #109
    Ez elég nagy szopás...
  • Del Bosque
    #108
    Olic góljával vezetnek is a horvátok...
  • Del Bosque
    #107
    Elkezdődött az első mérkőzés, Törökországban.
    Ha valaki szeretné nézni, működő stream.
  • Del Bosque
    #106
    Az nagy meccs volt
    Petric az egyik kedvenc játékosom, szimpatikus volt ez a horvát csapat is, de az utánozhatatlan, ahogy a törökök szoktak küzdeni.

  • IXEMGabeo
    #105
    jujj megismétlődne a 2008-as EB negyeddöntője:D:D az mekkora meccs volt
  • Del Bosque
    #104
    Amúgy érdekes, hogy pont úgy kerültek össze a csapatok, ahogy a tegnapi hsz-ban voltak elrendezve :)
  • Del Bosque
    #103
    Horvátországot kapták. Szerintem örülhetnek neki, annak legalábbis mindendenképp, hogy nem a portugálokkal kerültek össze. A leggyengébb talán az Észtország-Írország párosítás, a sors próbálja kárpótolni az íreket az Henry-kezezős kiesésük miatt a vb-pótselejtezőről :)

  • bakkerman
    #102
    horvát-bosnyák vagy horvát montenegro meccset megnéznék
  • Del Bosque
    #101
    Izgalmas volt ez az utolsó forduló, de a lényeg, hogy megvan a pótselejtezőt érő második hely:



    A rossz hír az, hogy Törökország itt csak a második kalapba került:



    Én úgy gondolom, hogy ennyire a cél előtt már bármi megtörténhet, úgyhogy ha nem a portugálokat kapjuk, nincs tragédia, lesz esélyünk. Ha olyan pech-esek leszünk, hogy pont őket (aminek ugye 1:4-hez az esélye, kb. annyi, mintha pókerben ellenfelünknek river-re leesne a flush-höz szükséges színe) akkor a törököknek valószínűleg itt ér véget a történet. Persze bízok ennek az ellenkezőjében is.
  • IXEMGabeo
    #100
    TÉK amúgy
  • IXEMGabeo
    #99
    1-3 lett a vége
  • Del Bosque
    #98
    Törökország - Németország

    Töröko.: Demirel - Sarioglu, Korkmaz, Cetin, Balta - Altintop, Inan, Aurelio - Gonul, Yilmaz, Turan

    Németo.: Neuer - Boateng, Mertesacker, Badstuber, Lahm - Schweinsteiger, Khedira - Müller, Götze, Podolski - Gomez

    Kemény meccs lesz, de hajrá törökök! Mi magyarok sajnos már biztosan nem leszünk ott, de drukkolok, hogy a törököknek sikerüljön.
  • tviktor91
    #97
    A bundamesterek..
  • Del Bosque
    #96
    Hát volt már Porto-Monaco döntő is nem olyan régen, úgyhogy én el tudom képzelni, hogy ugyanaz legyen a vége, mint a dánoknál :)
  • Effe88
    #95
    jó most ez kicsit más de 92-ben az eb-n a jugokat kizárták és helyükre a starndról behívták a dánokat:D:D:D
    tudjuk mi lett a vége:D:D
  • IXEMGabeo
    #94
    szimpatikus csapat nekem a Trabsonspor, főleg a Senol Günes vezetőedzővel:) 4 pontosak a BL-ben. Milyen durva, hogy beugró csapatként vannak ott és ilyen jól állnak:)
  • Del Bosque
    #93
    A Török Szövetség a sorozatos rendbontások miatt két meccsre kitiltotta a férfi szurkolókat a Fenerbahce stadionjából. A Sükrü Saracoglu Stadion ennek ellenére sem maradt üresen tegnap este; több mint 41 000 nő és tizenkét éven aluli gyerek szurkolt a helyszínen. Kis ízelítő a hangulatból:

  • IXEMGabeo
    #92
    egyébként grat, mert jól áll a válogatott. Belgák szúrták az azeri meccs 1-1-el...na meg az a 4-4 Ausztriával mikor jóval erősebbek itt buktak 4 pontot:(
  • bakkerman
    #91
    hát,az a csapat kb. egy mostani magyar válogatott szintjén volt,nagyon gyengék most,sőt,mostmár azt mondom erősebbek vagyunk náluk. az RB salzburg se egy nagy durranás már náluk,a többi csapatuk meg Loki szint
  • IXEMGabeo
    #90
    Ausztrián csodálkozom milyen gyengék. Pedig a fiatal csapatuk a 2008-as EB-n egész ígéretesnek tűnt...
  • bakkerman
    #89
    németek verik a belgákat,vagy legalább egy ikszre lehozzák,míg a törökök verik az azerieket,és továbbjutnak
  • Del Bosque
    #88
  • Del Bosque
    #87
    Jelen pillanatban úgy tűnik, meglesz a továbbjutás :)



  • Del Bosque
    #86
    Kész csoda lesz, ha ez a török válogatott kijut valahogy az EB-re ennyi variálás és botrány után :)
    Én azt várom, hogy legyen már végre 2012 nyár, mert ha Hiddink ott van egy VB-n vagy EB-n, akkor már meg sem áll az elődöntőig (Dél-Korea, Oroszország).
    Komolyan mondom, lassan már az a nehezebb feladat, hogy megtartsa egy csapat a szövetségi kapitányát, és nem az, hogy eredményt érjenek el egy tornán :)
  • IXEMGabeo
    #85
    Hiddink lemondással fenyeget, ha...
  • IXEMGabeo
    #84
    össze kell kapniuk a törököknak magukat...most jött ki a legújabb ranglista is
  • Del Bosque
    #83
    Hazard-ot kihagytad, de gondolom nem azért, mert lebecsülöd a képességeit :) Talán ő a legjobb játékos jelenleg az összes belga közül.

    Hát sajnos ettől az erős belga csapattól kell majd várni, hogy hibázzon, mert ha nem teszik, elég izgalmas befejezés elé néznek a törökök... Meg még akkor is, ha esetleg hibáznak.
    Annyi pozitívumot meg lehet talán említeni, hogy Hiddink valószínűleg marad, hiszen a két komoly érdeklődő, a Chelsea és az Inter is talált magának új menedzsert helyette. Bízok az öregben.

    A tabella pedig a következőképpen néz ki, mellette van az összes selejtezős meccs táblázata:

  • IXEMGabeo
    #82
    Buyten bőven 30 felett lesz, de mondjuk ő bivalyerős, Vermaelen nagyot fejlődött az Arsenalban, Lukaku szupertehetség, Verthonghen se rossz és Kompany és Mancity alapember majdhogynem...nem rosszak
  • Del Bosque
    #81
    Már tényleg nem :)
    Viszont elnézve ezt a belga csapatot most, az idegenbeli 1-1-et nagyon nagy eredménynek tartom a törököktől.
    Van Buyten, Kompany, Vermaelen, Vertonghen, Chadli, Hazard, Lukaku.
    Halálos névsor... Szerintem a 2014-es VB-n ezek mészárolni fognak.
  • IXEMGabeo
    #80
    nagy meccs lehetett, fogadjunk nem emlékszel már a 2000-es EB-re amikor a csoportban találkoztak és 2-0 ra a törökök nyertek
  • Del Bosque
    #79
    EURO 2012 A-CSOPORT
    BELGIUM–TÖRÖKORSZÁG 1–1 (1–1)
    Brüsszel, Baldvin király Stadion. Vezette: Rizzoli (olasz)

    Belgium: Mignolet – Alderweireld, Kompany, Van Buyten, Defour (Vossen, 88.) – Simons, Vertonghen (Vermaelen, a szünetben), Witsel, Chadli – E. Hazard (Mertens, 60.), Ogunjimi.
    Szövetségi kapitány: Georges Leekens

    Törökország: Volkan Demirel – Caglar Birinci, Servet Cetin, Serdar Kesimal, Sabri Sarioglu – Emre Belözoglu, Selcuk Inan (Mehmet Topal, 78.), Selcuk Sahin, Kazim Kazim – Arda Turan (Semih Sentürk 85.) – Burak Yilmaz (Ekici, 76.).
    Szövetségi kapitány: Guus Hiddink

    Gólszerző: Ogunjimi (4.), ill. Burak Yilmaz (22.)

  • IXEMGabeo
    #78
    jaja, pedig nem volt durva a stílusom, csak leoltottam egy általam nem kedvelt személyt...
  • Del Bosque
    #77
    Egyébként látom, összeszedtél két elakadásjelzőt. Ha jól sejtem, a 4 El Clasico-nak lehet hozzá köze :)
    Mostmár azért szerencsére csökken a feszültség. Jobb is, mert még komolyabban befolyásolná a válogatott teljesítményét a dolog.
  • Del Bosque
    #76
    A wikipedia szerint tényleg Németországban született, de egyébként 26-szoros török válogatott.