15
  • bippo
    #15
    Jogos. Nem olvastam elég alaposan a hírt, csak egy kis utalás van arra, hogy központi a letiltás.
    Az első rész nem nagyon volt cenzúrázva (#200), a 2. meg totál.(#201)
  • zedow
    #14
    atomot a teveszar zabaloknak es tobbet nem kell felni
  • kalapos01
    #13
    Neked külön levetítették, még mielőtt a CC telesípolta? :)
  • duke
    #12
    Ha most beirnam ide, hogy Mohamed egy fa*opo ko*og akkor holnapra felrobbantanak az egesz sg-t ?
    Na beirjam ? Mennyit utaltok a megadott szamlaszamra, ha nem irom be ?
    1178529627678-2732738-8956846
  • ADAMEX9
    #11
    A cím helyesen:
    Itthon sem kerülhet adásba a South Park két, cenzúrázott epizódja
  • zsoltz
    #10
    én nem cenzúrázva láttam:D
  • arty
    #9
    röhej
  • kalapos01
    #8
    A magyar forgalmazónak köze nem volt a részhez, az amerikaiak nem engedik. Az amerikai verziót is cenzúrázták, te is cenzúrázva láttad, gondolom.
  • bippo
    #7
    Pont a cenzúráról szól ez a 2 rész. Úgy látszik a magyar forgalmazó sem értette meg a lényeget :(
  • Nuclearity
    #6
    ha tanultál kis történelmet, azért tudhatnád, hogy mennyire hülyék az olyan emberek, simán leöletnek párszázezer embert, sőt ha kell még gyerekeket is...
  • AZTA
    #5
    Meg lehet érteni őket hogy félnek, de akkor az sp készítőivel elore meg kellene beszélni hogy ne csináljanak ilyen részt..foleg hogy nem ez az első ebben a témában
  • DeviloftheHell
    #4
    pff vicc ez az egész, sok idiota fél a vallástol elvakult barmoktol. ki a faszt érdekel hogy sérti a kicsiny lelkület? nem kötelezö megnézni nekik zabálják csak tovább a teveszart
  • shandix
    #3
    Ő a south parkba ezt már egyszer kibeszélték nem? Amikor Cartman be akarta szüntetni a Family Guy-t, mintha csak látták volna a jövőjüket.
  • bladesoft
    #2
    Az. És ebböl is látszik hogy mennyire fél a világ a megtorlástól ami meg semm történne. Régebbi részekben már szerepelt senkit semm zavart (Szuper Barátok rész).
  • fergusonpapa
    #1
    szégyen.