15
  • kalapos01
    #15
    Seymour kábé mindennek jó lenne, mert jó színész. A másik meg nem az.
  • Jagdgeschwader
    #14
    Seymournál bárki jobb Venom lenne. Manu Bennett szerintem tök hitelesen el tudná játszani a pszichopata Eddie Brockot.
  • xido
    #13
    Az a baj,hogy elfelejtik..MJ nem egy lepukkant felszolgáló,majd színházi színésznő,hanem elég komoly modell...tehát ahhoz mérten kéne eltalálni egyszer a színészt,aki eljátssza:))
  • Bren X
    #12
    szakállas, kapafogú, elhízott pasi vagyok :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #11
    Képet! :)
  • Bren X
    #10
    ...ennél a lánynál még én is szebb vagyok...
  • IMYke2.0.0.0
    #9
  • beef
    #8
    Nekem úgy tűnt, hogy Dunst kisasszony annyit tett hozzá a filmekhez, mint 1db fogpiszkáló.
    Elég lett volna helyette egy felfújható guminő, olcsóbb is lett volna és érzelem gazdagabb is :)
  • Waterhorse
    #7
    Seymour olyan oki doki alkat, és ahhoz még feje is lenne. A medvedisznóember pedig nem létezik.
  • xido
    #6
    ...És az a baj,hogy most is puhapöcsök lesznek és nem merik meglépni a komoly hangvételt..nem azt mondom,hogy darkosítás a trend,mint Batmannél..de szivesen megnéztem volna a drámai jellemváltozást amit Gwenn Stacy halála okoz..mert szép,hogy benne volt úgymond a hidas utalás az 1.rész végén,de nem MJ-vel történt meg..és nem mentette meg...vagy oké..legyen megint az elejétől,de akkor az Ultimate képregény alapján...
  • Alex Pécs
    #5
    Háát szerintem ezzel a lépésével a Sony nagyon mellé fog nyúlni... 3 részen keresztül jól szerepelt Kirsten Dunst - Tobey Maguire páros és most nyitni 1 új vonalat, ezt sokan nem fogják megemészteni... én se :s
    Persze ha 20 évvel ezelött lett volna az utolsó rész akkor megérteném.
  • Real Ebola
    #4
    Spaceghost @ TÖBBEN VAGYUNK ÍGY VELE! :)
  • xido
    #3
    Seymour mint Venom..röhög a vakbelem:)..már Topher-rel is mellényúltak,mert Venom egy kigyúrt medvedisznóember volt a képregényben:)
  • ffxi
    #2
    Hű! Jobb mint az a Kirsten micsoda.
  • Spaceghost
    #1
    Emma Stone-t nagyon bírom. :)