13
  • dronkZero
    #13
    Nem találkoztál még jó fantasyval, mi? A WC3 sztorija sokkal sablonosabb már nem is lehetne...
  • FoodLFG
    #12
    WoW broáf
    EVE Online rulz!
    http://youtu.be/08hmqyejCYU?hd=1
  • awender
    #11
    Két hónapja tudni, mi lesz a Collector's Editionben:
    http://frostshock.eu/2010/10/04/cataclysm-collectors-edition/
  • Loverman
    #10
    az előző kiegnek kb ugyanakkor kezdődött a bétája mint ennek, tehát ha minden jól ment volna novemberben jöhetett volna ki ez a kieg is. de inkább adtak neki még egy kis időt. a kettővel korábbi kieg meg januárban jelent meg. Szóval ja, (/sarcasm on) téényleg a karácsonyi időszakra időzít a blizz /sarcasm off
  • shandix
    #9
    Én sajnos nem örülök neki annyira, én azért kedvelem annyira a wow-ot és a warcraft3 -at mert nagyon jó a története és ehhez illő karakterek is vannak benne.
    Ezt a Cataclysm-át már kicsit túlzásnak érzem egykét helyen és vannak benne ilyen hasamra csapok dolgok. pl: az nem tetszik hogy mért ép worgenek és goblinok lesznek. Gondolom a goblinok a kis mértük miatt hogy ellensúlyozzák az alisoknál a gnómokat, de azé több kreativitást vártam volna mondjuk Pandákat hamár a warcraft 3-ba is volt panda hero :D a worgenek meg csak úgy lettek nem mondom hogy nem illenek a képbe csak nekem úgy nem szimpatikusak.
  • morden
    #8
    Szerintem inkább a karácsonyi rohamot akarják meglovagolni, hogy még ebben az évben növeljék a hasznukat, hogy a részvényesek még többet zsebeljenek be az ostoba palyerekből. ( bocsi a negatívkodásért, jó játékot előre is minden wowosnak :D )
  • cateran
    #7
    " ám a béta-tesztereknek hála szinte minden hibát ki tudtak küszöbölni jóval a határidő lejárta előtt,"

    Persze...:DD Termeszetesen? tele lesz majd bugokkal,de hat ez mar megszokott,leven a blizz keptelen volt implementali/kiadni bugmentes patchet,kiegeszitot,de meg hotfixet se! Ettol fuggetlenul kivancsian varom..no nem a Cata-t,hanem a 4.0.1-es patchet,amiben ott lesznek a class changek:P
  • hawkie22
    #6
    Namost a cikkíró vagy nem nézett utána vagy nem tudom, de a Collector's Edition tartalmát hozzávetőleg már két hónapja tudni lehet. De ennyi baj legyen. :D
  • Narxis
    #5
    áááááááááááááááá, betegre fogom magam játszani ezzel
  • napimester
    #4
    1 hét kiesés is világvége :D Minmeghalunk :D
  • IMYke2.0.0.0
    #3
    Naja - 1 hét alatt is le tudja zavarni egy ügye hallgató. Jó értelemben.
    [Persze, ehhez az óraadóknak is nagy köze van - időpontok megadásával.]

  • Seth
    #2
    Ezt most úgy írtad,mintha a vizsgaidőszaknak soha nem lenne vége.
  • napimester
    #1
    ááááááá.... pont vizsgaidőszakban jelenik meg !?
    Így már nem biztos hogy Need :(