50
  • BenceYCE
    #50
    Ja és tényleg irtó jó, meg nagyon értenek hozzá, megérdemlik a milliárdokat!
    Gyerünk FB, csak így tovább!
    Tudnak valamit!
    Remélem lesz 2. rész is, őrült fanként várom, h telesz@rják a szánkat mer' úgy a jó!
  • BenceYCE
    #49
    Akkor ha az igazságot nem kaphatjuk, beérjük ál igazságokkal?
    Van elég fikció a mozivásznon így is, sőt talán az ilyen nagyotmondásokat a fantáziadús emberekre kellene hagyni. :)
  • bippo
    #48
    "Azokról a feltalálókról akiket eltettek láb alól, mert veszélyeztette az olajbizniszt, azokról mikor lesz film?"
    Akik filmet akartak csinálni róluk, őket is eltették láb alól :)
  • BenceYCE
    #47
    Azokról a feltalálókról akiket eltettek láb alól, mert veszélyeztette az olajbizniszt, azokról mikor lesz film? Ők valóban nagyot alkottak volna. Az meg, h ki milyen gazdag az nem azt mutatja meg, a legtöbb esetben, h mennyire ért ahhoz amit csinál, hanem, h az mennyire eladható. Értem én, h Bill Gates is rendkívül jó szakember, de rengeteg nála is jobb van. Csak Ők valamiért nem érvényesültek. Ennyi. Hajbókoljak a milliárdjai előtt egy hozzám hasonló embernek, csak mert talált egy rakat embert aki vevő a cuccára. Számomra egy gyerekeit egyedül nevelő Édesanya a 2.-3. műszak letolása után több elismerést érdemel, mint bármelyik FB-ból vagy egyéb "értékes" cuccból meggazdagodott ipse. Nézőpont kérdése, de ja hájpoljuk csak, elvégre egy ennyi pénzzel rendelkező ember csak jó dolgokat csinál, hiszen helyén van az értékrendje valószínűleg. :/
  • atomkrumpli
    #46
    Ok, utálod a faszbukkot mert szerinted szarra se jó de attól még a sztori lehet érdekes. Mert az hogy hogyan lett valaki kő gazdag az emberi hülyeségből az mindig érdekes, ráadásul egy rahedli konkurense is volt (+ nagyy mákja) és mégis az ő szarja lett a legsikeresebb. Biztosan érdekes a története.
  • neoG
    #45
    Az a baj, hogy Te emberi szemmel nézed a szart. A légynek a szar rendkívül jó, tápanyagban gazdag forrás.Szóval ha a hasonlatoddal élünk, akkor az embereknek tényleg jó, hogy van egy facebook!
  • kalapos01
    #44
    Egy senkiből a világ egyik legazdagabb emberévé váló valakiről szól a film, kispondró.
  • Rotyoka
    #43
    Ahhoz képest hogy a facebook semmi, ahhoz képest az alapítója benne van a világ 100 leggazdagabb emberébe a korosztályában...
  • vasziszdasz
    #42
    Fészbúk, bazmeg... Már a semmiből is lehet filmet csinálni? Kozsóról mikor lesz film?
  • bippo
    #41
    És hogy jön ide úgy egyáltalán, hogy ki mit csinál a facebookon, kinek mik a vásárlási szokásai?
    És vedd figyelembe, hogy ha Te is rajta lógsz, Te is eszed a tehénszart :)
    (nem beszélve arról, hogy a szar+milliárd légy poén annyira lerágott, hogy csuda.)

    Abban egyetértek veled, hogy a FB sok szempontból szar, de mint a példa mutatja, működik. ill. hogy helyén kell kezelni a dolgokat.
  • grobs
    #40
    Szilícium ...
  • BenceYCE
    #39
    Kezeld helyén a dolgokat. Tedd fel a kérdést, hogy mi ez és mire való. Szerintem egy közösségi portál ami unaloműzésnek jó, hiszen kapcsolattartásra csak a rengeteg mellékhatása mellett alkalmas. Másrészt ez egy üzlet. Mi jó abban, h egy szervezet lóvét költ erre? Hát az üzlet. Márpedig az üzleti részhez hozzá tartozik, h vásárolj valamit az ott feltett reklámok hatására. Hát ne haragudj, de ugye mindenki magából indul ki, így engedd ezt meg nekem is. Én még soha semmit nem vettem azért mert a FB-on reklámozták, sőt ha valamit mégis onnan ismerek meg, akkor is keresem a konkurenseit és hidd el, h nem az alapján fogok mérlegelni az adott szolgáltatás vagy termék megvásárlásakor, h melyik van a FB-on. Az ember legyen tisztában a szükségleteivel. Sajnálom azokat akik szükségtelen dolgokra költenek pénzt, közben meg sírnak, h nincs lakás, az autót meg drága fenttartani. Tipikus esete a mobilőrültek pl. Fél-egy évente új 60k-s teló, miközben havi 4-5 ezres számlájuk van. Értékrendi problémák ezek. Sajnálnivalók.
  • kalapos01
    #38
    Lájkoljad, Beyoncé.
  • BenceYCE
    #37
    Lájkolom! :)
  • geronemo
    #36
    Legjobb filmnek járó Oscart kicsit erősnek érzem pláne egy Eredet után, de művelt már csodát az akadémia!
  • Zolivok
    #35
    hülyeeee baromm no és miért? előbb olvass majd gondolkozz majd kommentezz pls
  • zeli
    #34
    "sokak szerint [...] akár a legjobb film Oscarját is elnyerheti." - lol. Elég gyérnek kellene ahhoz lennie az idei felhozatalnak, már bocs.Reklámfilm.
    Ja és IMDb-n nem csak a pontokat kell nézni, hanem hogy hányan szavaztak rá. Erre a filmre ~7100 szavazat érkezett, ami még elég kevés. Ott van pl az Inception, az valszeg nem véletlenül 9.1 ~200 000 szavazat után.
  • z99999
    #33
    szilikon völgy kalózait imádtam, és ezt is biztos imádni fogom.
  • Thaison
    #32
    Biztos hogy elég nagy része kamu, bár az élet érdekes dolgokat képes összehozni úgyhogy simán megtörtént dolgok lehetnek benne. Amit biztosra tudok hogy én meg fogom nézni mert nagyon érdekel, főleg így:) A lényeg hogy még ezzel is szerez egy csomó pénz a többi milliárdja mellé.......
  • manome
    #31
    Tuti kamu az egész film, de biztos szórakoztató :D akkora nézettsége lesz, főleg h most azon megy a vita, h igaz e vagy sem. :D
  • morleone
    #30
    Pedig még a Mark Zuckenberg is mondta, hogy a bulvársajtó találja ki azokat a dolgokat amik felmerülnek a FB-vel kapcsolatban, mert szerinte is túl unalmas a valóság, miszerint 6 évig ültek a gép előtt és kódoltak! :D
  • morleone
    #29
    Állítólag alig hoz valamit a reklám, és rohadt drága. Ami igaz is lehet: ti hányszor kattintottatok már rá akármi érdekesre a jobboldali fizetett hírsávban?

  • BenceYCE
    #28
    Semmi sem ingyenes, legfeljebb térítésmentes. A reklámok benne mit gondolsz mennyibe fájnak?
  • Loverman
    #27
    Te miről beszélsz? Legutóbb még úgy tudtam a Facebook ingyenes :D Ha a különböző játékokra gondolsz (pl Farmville), azokat nem a Facebook cége csinálja -_- Fail
  • Loverman
    #26
    Igen tudjuk, fuj facebook, de az csak jelent valamit hogy a rottentomatoes-on jelenleg 97%-os a film, Roger Ebert négyből 4 csillagot adott rá, stb... Nem láttam de úgy olvastam nagyon jó a sztorija. Nyilván vannak benne csavarok és nem csak annyi hogy a csávó megcsinálja a facebookot és annyi
  • moikboy
    #25
    Egy marketingessel addig vagyok hajlandó beszélgetni amíg nem tudom róla, h az.


    ez lesz ezentúl a jelmondatom :D
  • vg
    #24
    Nem gondolod, hogy pont TE vagy szánalmas ezekkel a hozzászólásokkal, kedves Viktor?
  • Kryon
    #23
    A f@szbúk jó példa arra, hogy hogyan lehet (gyaníthatóan lopott) gagyival jó pénzt keresni a neten, ha a népek bekajálják.
  • bippo
    #22
    Magyar filmekre jellemző, hogy a bújtatott reklámot nem bújtatják, hanem a képedbe tolják. Egészen addig, amíg már nem természetesnek veszed, hogy most éppen mondjuk Audival mennek, (ez volt kéznél), hanem annyit mutogatják, meg közelről a logo-t, stb. hogy a hülye is észreveszi, hogy itt az Audi a szponzor, és feltétel volt, hogy mennyit kell mutatni az autót.
  • BenceYCE
    #21
    Nekem már a Miniszter félrelépben is kiverte a biztosítékot, h a borsos mozijegy áráért tűzoltóslaggal locsolták a számba a sz@rt, mert szerintük ezért fogok Juventust hallgatni meg Audit venni. Szánalmas szar az egész. Egy marketingessel addig vagyok hajlandó beszélgetni amíg nem tudom róla, h az.
  • BenceYCE
    #20
    Te egy eldöntendő kérdésnél 2 dolog közül adtál választási lehetőséget. Remélem nem zavar ha nem azok közül választottam, csak mert szerinted nem létezik több variáció. Még az sem biggyesztetted oda, hogy és/vagy, hátha mindkettő igaz egyszerre. De ilyen kérdést én is tudok feltenni, beleerőszakolva a másikat az én játékszabályaimba, pl:
    Édesanyádék tudják, hogy buzi vagy? Igen, vagy nem?
  • Stiff
    #19
    Bárki bármit higgyen is vagy gondoljon, egy dolog akkor is tény marad: Egy márkáról, vagy márka/márkák köré épített film, legyen akár megrendítő, jó, átlagos, esetleg nagyon sz@r, de akkor is reklámértéket hordoz, ráadásul nem kicsit! Ezt az értéket gyakorlati szinten még fokozhatják is, ha sikerül kicsit is szimpatizálnunk a filmmel, vagy annak bármely szereplőjével, vagy csupán azzal, hogy az itt feldobott téma, már önmagában is hozzászólásokat generál...
  • gromgotth
    #18
    ejha, te jó nagy seggfej lehetsz :)
  • winnie
    #17
    látom, a sok kommenttel próbálod elkerülnia választ a kérdésre. de akkor már tudom a választ. csak a divat.
  • bippo
    #16
    M.N alatt mit értesz?
  • MsUser
    #14
    Hát Magyar honban szerintem bőven elég a IW.. My.. és egyéb közösségi oldal most betört még egy agytompító Face... de nekem jó mikor keresek valakit, már a rendőrségen is alkalmazzák, pillanatok alatt meg tudom minden adatát. Az "iskolai adatokat általában az iskola honlapjáról" minden egyéb, ott van ezeken a közösségi oldalakon munkahely, ez után egy kis lépés a telefonszám, persze még meg fűszerezzük M.N-el és kész a visszafejlődő társadalom. De könnyű elkapni a simliseket, vagy ha csak úgy keresünk valakit, bár ezt a "közveszélyesek" is tudják, de kemények vagyunk bírjuk, hiszik ezt a gyerekek és divat majmok
  • BenceYCE
    #13
    És mi ez bakker, az ötös lottó, h a befutóra kell voksolni? Kinek jó az ha csak egy marad?
  • BenceYCE
    #12
    A divatfikázást mint fogalmat a kritikát nem túl jól viselők találták ki, pedig inkább szokni kéne, hiszen nem véletlen vannak paródiák, kabarék, irígymirigy, sg-s filmkritika meg még sorolhatnám. Aki nem bírja, ne öntse a sz@rt magából. Szóval legfeljebb a véleményünk nem egyezik.
  • BenceYCE
    #11
    Egyél sz@rt! 100 milliárd légy nem tévedhet!
    ...ennyi erővel.
  • Zolivok
    #10
    ez a film nem úúgy volt hogy pont a fészbúk ellen van 1 kicsit mármint hogy, tényszerűsíti meg tényeket közöl róla, ami a fészbúknak annyira mégsem jó

    viszont az hogy a fészbúknak nemmegy ha azt nézed 400 milka regisztráló ha ország lenne kína,india,fészbúkia lenne a legnépesebb orságog dobogója, és emelett minden más közösségi oldal elbújhat

    én is regiztem már jó ideje, de nem a szívem csücske