221
FSV Mainz 05
  • IXEMGabeo
    #221
    Szalai mesterhármast ért el a csapattal a Hoffenheim ellen és a 9. forduló legjobbja volt.

    Gondoltam szólok
  • IXEMGabeo
    #220
    Ivan Klasnicot megszerezte a csapat ingyen
  • IXEMGabeo
    #219
    pedig a Dortmundban még bírtam is ezt a Zidan gyereket
  • bakkerman
    #218
    "majdnem összeverte"

  • IXEMGabeo
    #217
    ez bolond

    Zidan megőrült az edzésen
  • Murder3
    #216
    majd azé kíváncsi leszek a magyarokra:D
  • IXEMGabeo
    #215
    azért ez az 5. hely nem rossz én gratulálok a csapatnak, Szalai se volt rossz az elején!
  • Murder3
    #214
    Hát jövőre a németeknek a bl-be kell bizonyítaniuk mert az EL-be még a csoportból való továbbjutás is kétséges.

    főleg ha a schalke még ki is kap a kupába.
  • king82
    #213
    Jó reggelt!

    Na valami fergeteges zakó szériában van a Schalke. Mi is felszívtuk magunkat és elhoztuk a 3 pontot. Jó kis mérkőzés volt. Az EL indulás már megvan. Már csak egy kis matematika és szerencse kérdése hogy lesz e szebb az 5. hely.
  • bakkerman
    #212
    valszeg meglesz az 5. hely,5 pont előny,2 forduló hátra,sima ügy
  • king82
    #211
    Jó reggelt!

    NA a hétvégén azért toltunk egy hármast és mélabúsan haza utazott a Frankfurt.
  • IXEMGabeo
    #210
    az a jó. Szép lenne az Európa liga a csapattól
  • king82
    #209
    Jó reggelt!

    A hétvégi fordulót behúztuk a M'gladbach ellen. Még tartjuk az európai porondot.
  • bakkerman
    #208
    hát éégeeen...ami a mainz régi stadionja volt/van,azt a szintet mi kb 10 év múlva érnénk el :)
  • IXEMGabeo
    #207
    ja ez jó hír valóban
  • king82
    #206
    Stadion
  • king82
    #205
    Jó reggelt!

    Hivatalos a hír! Stieber Zoltán csatlakozik a Mainzhoz.
  • IXEMGabeo
    #204
    amúgy Dortmund - Mainz 1-1.

    Ez annak tükrében nagy eredmény, hogy még Sahin a 89. percben büntetőt hibázott!
  • bakkerman
    #203
    jah,értem,én is igyekszem írkálni mindenhova,véleményezni,kérdezni stb...hátha kifele jön már a hullámvölgyből a mainz,én szurkolok nekik az 5. helyért
  • IXEMGabeo
    #202
    sok csapathoz odaírok, csakúgy kommentelek, mert bírom a focit és kíváncsi vagyok emberek véleményére itt-ott amott. Sajnálom, hogy kevés csapat topikja működik itt. Ez persze nem azt jelenti, hogy divatdrukker lennék. Jelenleg ritkán nézek focit, amúgy pedig a Barcelona focija áll hozzám a legközelebb. VB-n is a Spanyoloknak szurkoltam, de nekik már vagy 2002 óta szurkolok és csak beérett ez a generáció.
  • bakkerman
    #201
    amúgy te milyen szurker vagy? láttalak már midnenhol :DD
  • IXEMGabeo
    #200
    nyertünk ma asszem
  • king82
    #199
    na a végén sikerült felül kerekedni
  • king82
    #198
    már 0-2 a bajoroknak
  • IXEMGabeo
    #197
    nézi valaki a Mainz-Bayern meccset? sajnos égünk 1-0 ra egyelőre
  • king82
    #196
    Jó reggelt!

    Hát vége ennek a hétvégének és sajna a múltheti X után se lett jobb most a helyzetünk sőt nagyon nagy zakóba futottunk be a Köln ellen. Remélem ez a 4-2-es vereség felébreszti a csapatott és jövőhéten valami szép eredménnyel hálálják meg a szurkolóknak a kitartást.
  • IXEMGabeo
    #195
    áá mindig ez van a magyarjainkkal...tuti szándékos volt és ezekre nem adnak pont sárgát se
  • king82
    #194
    A tavaszi szezon első pontjait begyűjtöttük!
  • king82
    #193
    0-1 Holtby volt a gólszerző!
  • king82
    #192
    Jó reggelt!

    Nagyon pang a topik! Na mindegy elkezdődött a meccs és az EuroSport2 közvetíti! Hát ez a kis csapat akinek ma nyernie kell a következő felállásban lépet ki a pályára:




    Bassza meg míg ezeket a sorokat írom Szalait le kell cserélni mert kegyetlenül lerúgták! Hordágyon vitték le.
  • king82
    #191
    Jó reggelt!

    Lassan itt a hétvége és a következő forduló. A 20. fordulóban Kaiserslautern otthonába utazunk. Hát nem is tudom mit lehetne ilyenkor mondani talán azt, hogy HAJRÁ! és végre pontokkal térjünk haza. Azaz egy biztos nem lesz könnyű nyerni mer zsinórban két veresége van a lautern-nek és ellenünk biztos felszívják magukat. Meg hát a hazai katlanban biztos a szurkolóknak is villogni akarnak!
  • IXEMGabeo
    #190
    köszi ezt a tabellát rég láttam...
  • bakkerman
    #189
    én még mindig sanszosnak érzem az EL-t,a kérdés az,hogy most akik elöl vannak,ott is tudnak-e maradni(itt főleg a Hannoverre gondolok),és akik lentebb tanyáznak,Hamburg,Hoff,Wolfsburg fentebb tud-e kapaszkodni,esetleg átvéve a Mainz,és a Hanonver pozicióját
  • king82
    #188
  • Tominho94
    #187
    A Bayern beelőzött minket, 4.-ikek vagyunk 33 ponttal.
  • king82
    #186
    Jó reggelt!

    Sajnos megint egy zakó!
  • green6k
    #185
    1 góllal nyer a csapat,nekem ez lenne a jóslatom.
  • king82
    #184
    Jó reggelt!

    Hát igen lelkes kezdés után jön a néma csend így halnak ki a topikok. Azért beszéljünk a hétvégéről is sajna a Stuttgart otthonából 1-0-ás vereséggel utaztunk haza. Ami még említést érdemel az csak annyi, hogy bár Szalai nem volt kezdő de becserélték az 52. percben.
    Na de most nézünk a jövőbe és már is láthatjuk, hogy hétvégén a Wolfsburg utazik hozzánk. Igen az a Wolfsburg aki hétvégén pontot lopott a Bayerntől. Na majd kiderül mire leszünk képesek ellenük.
  • Murder3
    #183
    kéne azért egy fővárosi csapat az a jó 74 ezres aréna is lendítene az alacsony átlag bl nézőszámokon:D
    jó igaz az a stadion "csak" 50-60-ig telt meg, akkor volt teltház sorba mikor vezették a bl-t egy ideig.

  • banok
    #182
    Én Herthát nagyon hiányolom az első osztályból. A St. Pauli nekem nem hiányozna.