21
  • Bhalage
    #21
    GTAban elég szépen bűnözni kell, moralisan kisse megkerdojelezheto, a faszert nem tiltjak be?!?
  • Jude666
    #20
    Éljen a korrupt,cionista söpredék!
  • gromgotth
    #19
    gyökerek
  • stukov
    #18
    1. Mi köze van Iraknak a tálibokhoz?
    2. Hős amerikaival lehet lenni, ellenállóval meg nem?
    3. Mikor lesz már II.vh-s fps német oldali egyjátékos kampánnyal?

  • KP27
    #17
    teljesen egyértelmű volt már az elején, hogy ingyenreklámot akarnak, mert valami begyöpösödött balfék úgyis elkezd a témán lovagolni. hát mit ne mondjak, bejött nekik :D
  • EnxTheOne
    #16
    Hmm. Ez csak játék. Egyébként a fricc tesókat nem zavarja hogy eddig kb 500 játékban harcoltunk a "gonosz" németek ellen? :S
  • Balumann
    #15
    Ha egy játék valós eseményeken alapul, mai vagy történelmi eseményeket dolgoz föl, akkor szerintem igenis elvárható, hogy ne egy mocskos propagandajáték legyen, ami hamis képet fest az akkori/mostani felekről. Betiltani nem kell játékot, de a játék fejlesztők törekedhetnének egy cseppet, hogy ne legyen annyira egyoldalú mindig, jelenleg vagy gonosz németeket, zombi vietnámikat, öngyilkos tálibokat, vagy ellenálló erőket kell gyilkolni állandóan.
    A játék csak játék, de a tartalma, véleményformáló hatása már erőteljes politika, propaganda.
  • HöfEE
    #14
    Az afgánoknál nem áll fenn ugyanez? Legyél már objektív ember. Ott ugyanúgy mennek tönkre családok emiatt és azoknak az emberknek is vannak ugyanugy szerettei. Arról nem is beszélek, hogy a "háború" jogos e vagy sem. A lényeg különben is az, hogy ez egy játék , olyan mint egy film. Ennyi erővel tiltsunk be minden filmet amiben amerikai katonák esnek el.
  • Jude666
    #13
    Ennyit érnek a jenkik.
  • bippo
    #12
    Az elején azt gondoltam, hogy 'pussies', de a végére: 'smart move'
  • Tschaby
    #11
    Nem tudom mit kell ezen annyira görcsölniük...ezt a problémát az America's Amrmy játék már 2002-ben megoldotta... Mindenki amerikai katona szerepben játszik és a másik csapatot "Ellenálló erőnek" látja.
  • Tetsuo
    #10
    Az afganok a hazajukat vedik. A jenkik valami mast..
    Tobb amcsi katona szorakozasbol olt civileket, sot kinoztak es meg is szegyenitettek artatlan embereket. Eppen most kezdodik a persorozat Washingtonban, elsonek a 22 eves Jeremy Morlock nevu drogos pszichopatat hallgattak meg. Persze ez csak a jeghegy csucsa, muszaj egy kis szinjatek a Wikileaks akcioi utan.

    Persze, az afganok sem baranylelkuek, de nem is lesz ott addig beke, amig van vmi hasznos nyersanyag a fejlett vilagnak.
  • richard45
    #9
    Tudod van olyan hogy játék és valóság, kell tudni különbséget tenni.
  • richard45
    #8
    Egyébként ettől mitől lesznek nem tálibabak, most csak annyi hogy nem úgy nevezik őket de attól még mindig csúnya tenoristák, akik ellen küzdenek nap mint nap a nagy "hős" "felszabaditók". Akkor miért nem tiltják be a COD4 is mivel ott is lehetünk csúnya arab tenorista és ott is ölhetjük a nagy hazafikat, jah hogy csak azért nem mert ott nem táliboknak hívják őket, aha ebben van logika.
  • tczy
    #7
    Te mit szólnál hozzá, ha valaki eljátszaná, ahogy megöli apukádat/anyukádat?
  • richard45
    #6
    De istenem ez csak egy játék, ráadásul ez a multiról szól tehát még csak nem is sztori orientált dologról van szó, úgy hogy továbbra se értem ezt a nagy felhajtást, de ha ők ettől nyugodtaban alszanak....
  • tczy
    #5
    @gneoka bots, most olvastam el "richard" posztját...

    @richard: ha nap mint nap a barátaid és szomszédaid állnák a sarat afganisztánban, akkor téged is zavarna, ha mások meg azt játszanák, hogy a barátaidra és a szomszédaidra lőnek.

  • tczy
    #4
    Én ezt tökéletesen értem. Emlékszem még a CoD:MW2 "No Russian" küldetése körüli mizériákra is.

    Csak úgy érzem, hiba van a cikkben. Nem olvastam utána, de nem értem, hogy egy afganisztánban játszódó játékban, ahol a játékosok egy AFGÁN csoport "bőrébe bújhatnak", az miért az IRAKI özvegyek szervezetét borította ki.-> Lehet, hogy ez így jelent meg, de ezt hülyeségnek tartom, mert földrajzilag nekem nem stimmel.
  • gneoka
    #3
    Nem az a baj volt hogy lehet a rosszakkal lenni hanem hogy konkrétan tálibokkal
  • tczy
    #2
    Az csak engem zavar, hogy Tálibok afganisztánba és nem irakban vannak? Vagy tévedek?
  • richard45
    #1
    Jók ezek az ingyen balhék, ez is csak azt mutatja mennyi idióta él ott, hűhha a kis pistike a gonoszcúnya tálibal megy, úristen most mi lesz, össze dől a világ, gonosz tenoristát fog belőle csinálni. Fel kéne már fogni hogy ez csak egy játék, dehát lehet is várni egy olyan elbutult népségtől mint az amcsi.