10
  • Justil
    #10
    nem a francot nem.
  • zola2000
    #9
    Lattam mar 100ks androidos telefonokat, es azt kell mondanom hogy egyaltalan nem iphone gyilkosaK (bar egyikre sincs penzem, 100ezer forintert inkabb laptopot veszek), de a 30-50ks andoroidos telefonok arukhoz kepest tenyleg nagyon jok.
  • freeapro
    #8
    A teljes, 48-as lista azon országokat tünteti fel, amelyekben lehetőségünk van az elkészült fizetős alkalmazások feltöltésére

    Ez azt jelenti, hogy itthonról is feltölthető fizetős alkalmazás?
  • fergusonpapa
    #7
    aha persze..

    legujabb 100.000ftos telok nem rosszak. ajánlom a galaxyt vgay valami hzc-s telot.
  • Justil
    #6
    SGS ftw :)

    jó, persze drága...máramihez képest.
  • Match
    #5
    Kipróbáltam, a htc legend-en a user manual megnyitása sd kártyáról kevesebb mint 1 mp (226 oldal). Szerintem ezzel nem nagyon lesz gondod.
  • Csörcsike
    #4
    Egy jó és főleg nagyon gyors telefon engem is érdekelne. Nekem az első szempont az lenne, hogy a pdf gyorsan menjen rajta akkor is ha az adott cucc van vagy 100oldal. Aki tud nekem valamit ajánlani az ne fogja magát vissza. THX.
  • strogg
    #3
    Végy egy motorola milestone-t cc: 100 körül függetlenül dobozosan, és mellé olyan mobilnetet csomagot/szolgáltatót választasz ami neked tetszik.
    Az androidos telóknál nagyon melegen javaslom a "drágább olcsóbb" szemléletet. Az android tipikusan az a rendszer, amit felső kategóriás gépen érdemes használni, mert akor iphone gyilkos élményt nyújt. Az alatt már előfordulhat, hogy bosszant. (pl: market-ból töltött szaggató program, kis képernyő, stb...)
  • mousee
    #2
    Zsír.

    Én most akarok venni valami jópofa androidos telót, bár egyelőre fogalmam sincs róla, hogy milyet. Tudtok javasolni nekem egyet? Lényeg, hogy ne legyen lassú, de jó árban legyen, és folyamatos net legyen a csomagban.

    Aki jobban elásta magát a témában, remélem tud adni pár tippet :)

    Előre is köszönöm.
  • Narxis
    #1
    Le vagytok maradva... a Google Magyarország azt nyilatkozta, hogy nálunk nem lesz még market:

    http://www.hwsw.hu/hirek/45336/google-android-market-alkalmazas-okostelefon.html