8
  • toarpad
    #8
    HTC Desire HD-val kapcsolatban mi a véleményetek ? Megéri pl. karira kéri ? Vagy akkor már iPhone 4 ?
  • Inquisitor
    #7
    AZ MS nagyon elszabta anno, hogy a saját telefonjaival nem várták meg a 7-es rendszert. Na meg nem kellett volna szoftveresen szénné butítani. Most mások szépen befoglalják az általuk elvesztett (vagy meg se nyert) piacot is. :)
    Nem tudom, nekem pl. a HTC EVO 4G nem telefon méret már ... borzasztóan nagy.
  • who am I 7
    #6
    Szerintem 3.8coll bőven elég kijelzőnek...Hogy ne is legyen kicsi, meg ne is legyen nagy, de praktikus legyen..afölött szerintem már fölös.Akkor inkább vegyen egy padot..ha annyira számít, hogy minél nagyobb legyen.
  • asysoft
    #5
    Én max kabátzsebben tudom elképzelni a HD2-t, nadrágom zsebében nagyon nem. Hiába jó bámulni a hatalmas kijelzőt, ha hordozásra kerül a sor, visszaüt a dolog...
  • Darth Sith
    #4
    Én használtam desire-t meg HD2-t is, mindkettő elfér a zsebben. Bár attól függ, ki mihez szokott, aki pl kicsit nokia-hoz, annak fura lesz egy HD2 méretű telefon.
  • Professzore
    #3
    Egyáltalán nem.
    Szerintem már a Desire is az a méret, amit zsebben nem tanácsos hordani.
  • Terra
    #2
    A cikk sok pontatlan informaciot tartalmaz(Desire Z leirasa pl), es a cim alapjan egy WP 7 rol szolo cikket varna az olvaso...

    Ertheto, hogy nem sok informacio all rendelkezesre eddig, de ha a kulfoldi szaklapok ossze tudnak hozni cikkeket, akkor nektek is sikerulne...
  • TomFace
    #1
    A Desire HD nagyon foglalkoztat, bár kicsit tartok tőle, hogy egy ekkora készüléket mennyire kényelmes zsebben hordani a mindennapokban.