27
  • smaszi
    #27
    Apám ez aztán tényleg a legobb eredeti filmzene....
    Ilyen idegesítő szart rég hallottam...
    És persze kikről kell filmet csinálni? A kormányon lévőkről...
  • rumkola
    #26
    helyes-helyes
    lassan elérjük, hogy a mi pénzünket ne szórják el támogatás címén ilyen szarságokra

    börtönbe dobnám az összes embert aki az én adómból ilyenekre osztja szét a pénzt
  • lambda5
    #25
    Teljesen mértékben egyet értek! Valószínűleg az ország image-hoz kell ez a film...
  • lamer the true
    #24
    70 mila támogatást kap egy magyar rendező a magyar államtól, eg olyan filmre, ahol a ..gány a király a magyar meg szemét.

    Szerintem még egy ilyen vezetés nem létezik a világon.
  • bippo
    #23
    És mi az az egy? :))
    Amúgy én is egyetértek azzal, hogy felesleges olyan filmet ennyi pénzzel támogatni, amit senki nem néz meg, csupán azért, hogy a belterjes filmszakma kiélje kreativitását.
  • Rotcsa
    #22
    Egyet értek! :)
  • KAWAszaki
    #21
    Szívből remélem, hogy Diána nem kap újabb lehetőséget, hogy az adófizetők pénzén "bizonyíthassa tehetségét".
    Ilyen is csak nálunk történhet meg...
  • endrev
    #20
    EZ MOST MIII??? :D
  • immovable
    #15
    he-he
  • temes69
    #14
    itt van erről a "filmről" pár info:
    http://vastagbor.blog.hu/2010/09/29/769_ezer_forintunkba

    érdemes a kommentekbe is beleolvasgatni:)
  • micu18
    #11
    Az állami pénzszórást egy egyszerü módszerrel csökkenteni lehetne.A támogatásból
    pl. 10 millát KÖTELEZŐEN netes reklámra kell költeni, videós előzetes műfajban.
    A YT-ra kitett ingyenes trailer jó dolog, de messze nem elég az érdeklődés felcsigázásához.Filmek esetében a plakátreklámot is majdnem kidobott pénznek vélem
    bármely trailerrel szemben.
  • neoG
    #10
    Jaaaaaj...ezt nem értitek.Ez biztos művészfilm!Meg akinek nem tecccik az mennnyen avatáárt (izé...pokahontászt) nézni. Avvaló nekillye
  • zombeeka
    #9
    Ekkora egy rakás sz@rt!
    Ez kb olyan,mint az improvizálós zenélgetés: csak azoknak tetszik akik éppen csinálják!
    De ez a film a nézőszám alapján annyira minősíthetetlen,h még a készítők rokonait sem érdekelte!
  • 1855300
    #8
    furcsa, ha azt akarják hogy megnézzék az emberek, miért nem reklámozzák rendesen? mondjuk lehet nem akarják
  • CybeRick
    #7
    Pénzkidobás. Igénytelen, fantáziátlan agymenés. Aki megnézte az is megbánta, ha jól hallottam.
  • flatszeru
    #5
    szerintem erről a filmről írták valahol hogy vajmi 100 milla állami támogatást kaptak rá.Hát,úgy látom megérte :D talán a végére eléri a 150 főt is a nézőszám :) mi a büdös francnak kell egy ilyen rakás sz*rt támogatni?
    Ez kb. napi 500 hajléktalan etetését fedezné egy éven át.
    Magyar filmek többsége egy kalap ....


  • semmikozod
    #4
    Jesszusom, mi a fene ez? :D
  • Mészy
    #3
    A trailer alapján nem is kevés az a 91...
    persze ez csak az én véleményem...
  • Etinger
    #2
    Sajnos így is túl sokan nézték meg ezt a minősíthetetlen valamit :/
  • Seth
    #1
    Nem értem miért nem kapnak nagyobb reklámot. A fene se tud róluk, hogy eszik vagy isszák, csodálkoznak, hogy senki nem megy megnézni