7
  • mad mind
    #7
    Király, legközelebb csak a hibás szóra mutass rá. Bár inkább arra se mert senkit nem érdekel.
    Ahogy az én írásom se.
  • sanyicks
    #6
    De hát az apple eszközökkel nem lehet probléma, hiszen fenomenálisan fantasztikuson elképesztően forradalmian minőségiek :)
  • willcox
    #5
    Cikkíró!
    "Az EU kikényszerítette az iPhone-szervízelés kiterjesztését" - helyesen:
    Az EU kikényszerítette az iPhone-szervizelés kiterjesztését.
  • slickboy
    #4
    It's phenomenal, it's revolutionary and amazing. :D
  • NullZ3r0
    #3
    És ezt miért kell külön csak az iPhone-ra? MINDEN berendezés az unión belül akárhol javítható legyen garanciadiőn belül. Erre kötelezni kell az összes gyártót.
  • Gary
    #2
    Hmm... ez érdekes.

    Ha az iPod Touch más kalapba, azaz szervizelési eljárás alá tartozik, akkor tovább olvasni felesleges a hozzászólásomat.

    Történt, hogy egy, az USA-ban vásárolt, itthon ajándékba kapott 8GB-os készülék rövid működés után nem volt hajlandó bekapcsolni, majd még egyszer megjárta az USA-t javítás ügyben, de visszaérkezve (szoftverfrissítést észleltem rajta) WiFi helyett N/A volt látható. Igaz, a bluetooth már élő volt, de az kevés...
    Ekkor az Andrássy úti márkaboltban magyarázkodva (nem itthon lett vásárolva, ajándék volt ezért nincs meg a blokkja), próbáltam javíttatni. Az ügyintéző elvette, gépre csatlakoztatva ellenőrizte, majd mondta, hogy érvényes garancia van rá, így kicserélik. Név, telefonszám, e-mail cím meghagyása után, 3-4 nappal később valóban kicserélték. Ez kb., a tavalyi év októberében történt.
  • narumon
    #1
    Némá, mégis jó valamire az EU :)