32
  • Doktor Kotász
    #32
    "Jah, sajnos nekem is azzal van bajom, hogy tánccal és énekkel vannak tele a filmjeik. De ez a kultúrájuk része. Volt 1-2 olyan film, amiben nem zavartak az ilyen jelenetek és még a nóták is jók voltak."

    Egyszer a TV2-őn ment egy modern Rómeó és Julia sztorijuk, ahol muszlim-hindu ellentét volt, és a határvidéken lőtték egymást a kormányerők, meg a lázadók. Ott volt a szerelmes pár, természetesen ellentétes oldalon. Na, amikor a lövöldözés közben elkezdtek kornyikálni meg táncikálni a szemben álló felek, akkor csak pislogtam, hogy ez most mi. Komolyan azt hittem, hogy elaludtam, mert nem hittem el, hogy ilyen van. Mintha a Rambó elkezdene Fred Asteres számokat énekelni a Vietkonggal. :-D
  • NovaTerra
    #31
    Az, hogy az indiai filmekben, mindben táncolnak baromság. Az itt bemutatott egy populáris alkotás, amibe beleraktak mindent, ami növelheti a bevételt. Ugyanúgy, mint a transformersben, csak itt idióta poénok helyett, mellett tánc és éneklés van. Művészi értékkel bíró indiai filmekben elvétve van tánc illetve nem ennyire abszurd és erőltetett.
  • Laza
    #30
    Engem is érdekelnének ezek a címek, mert valahogy eggyel sem találkoztam ... pedig kíváncsi lennék melyek azok a filmek, amelyekre az adófizetők pénzét költik, és még tetszik is a népnek :)
  • lmisi
    #29
    Mókás polgárpukkasztós, hollywood savazó, bollywoody film, talán még CGI is van benne:(
  • bladesoft
    #28
    Igaz!
  • bladesoft
    #27
    Tipikus....
  • Tetsuo
    #26
    LOL Azt hittem vmi sci-fi..
  • lammaer
    #25
    Ez teljesen korrekt :) Nekem ég a táncika is bejön, jók ezek a csoportos indiai koreográfiák :)
  • csimmasz
    #24
    Ez az előzetes naggyon durva!
    Beteg egy film lehet!
    Azért megnézném kiváncsiságbúl,persze a táncikát eltekerném!
  • Zoliz
    #23
    Amúgy is megnézed, manapság úgyis már csak ilyen gagyi filmeket gyártanak.
    Megnézed oszt felejted. Az is valami ha már végig tudod nénzi :D
  • Zoliz
    #22
    Le lehet már tölteni?
  • Mentoloshurkaka
    #21
    Roma-Terminátor
  • Harkat 89
    #20
    Ha nem lenne benne ez a sok szar akció, meg robot, csak a tánc és ének, még lehet meg is nézném. :D:D
  • djstefi
    #19
    de miert kell tancikolni ? mi koze a hi-tech robothoz ? ha majd lesz U.S vagy EU. no dancing scenes verzio akkor talan meg is veszem a dvd-t
  • edios
    #18
    ezeknek le/meg tudnád írni a címét? (nem kötekedésből, hanem tényleg érdekel)
  • GG
    #17
    Amikor össze állnak az elégé jól néz ki. Ez még nekem is bejött de ének és tánc nélkül és ennyi ... nélkül jobb lenne :P
  • Spy32
    #16
    Hát ez meredek :D
  • Kindred Blades
    #15
    "Indiába még sosem költöttek..."
    Te hol tanultad a magyar nyelvet, farkasok, medvék, vagy díszfikuszok között?
  • Bren X
    #14
    hahahahahahaha!!
    Ezt meg kell néznem! Már ha nem felejtem el...
    Legalább szórakoztató.
  • Mat666
    #13
    Az összes indiai filmben táncolnak meg vigyorognak nem tudom de nekem ez kibaszott ellenszenves ezért biztos nem nézzek meg ilyet.
  • chase
    #12
    A kultúrájuk része a ganja fogyasztás is... tessék jól beszívni, úgy kifejezetten szórakoztatóak ezek a filmek!
  • winnie
    #11
    "ó lenne már egy olyan magyar film, amiben van mire és kire felnézni."

    idén négy ilyen is volt.
  • endrev
    #10
    "a kultúrájuk része" - mondjuk ők legalább táncikálnak. Mi magyarok meg állandóan csak nyavalygunk, siránkozunk, meg lúzerkedünk "a kultúránk részeként", lásd Üvegtigris, Valami amerika, Állítsátok meg Terézanyut stb. Jó lenne már egy olyan magyar film, amiben van mire és kire felnézni.
  • endrev
    #9
    Nem bírnak elszakadni ettől a mjúzikeles mű-vigyoripofázástól... :S :D
  • Mister
    #8
    hohó, miss Rai! :)
    Na nem mintha megnézném a filmet, bár ki tudja, egy gyenge pillanatomban akár... :D
  • Etinger
    #7
    Amúgy mint a legtöbb japán filmnek, úgy ezeknek is meg vannak azok a tipikus jellemzői, ami miatt messziről elkerülöm, mert röhejes.
  • Etinger
    #6
    Ami a cikkben van, azzal mi a probléma?
  • artschi2
    #5
    linkt
  • Zedas
    #4
    Ez... ez...
  • Wittgen
    #3
    Jah, sajnos nekem is azzal van bajom, hogy tánccal és énekkel vannak tele a filmjeik. De ez a kultúrájuk része. Volt 1-2 olyan film, amiben nem zavartak az ilyen jelenetek és még a nóták is jók voltak.
  • bippo
    #2
    Dettó. Tánc nélkül még nézhető is lenne.
  • zoltanszon
    #1
    Es ha nem lenne benne a sok tancolos jelenet, lehet meg is neznem...