963
DmC, azaz a Devil May Cry reboot
  • Dobronski
    #963
    Valaki tudna segíteni?

    Saitek Cyborg Rumble Pad-et rákötöm, látja, minden fasza, csak egy bajom van, hogy a menüben és a játékben egyaránt mintha a felfelé nyilat nyomnám, mert a kamera elmozdul és játszhatatlan, a menü meg kezelhetetlen.
  • benőmenő
    #962
    Legalább vetted a fáradtságot és előre megírta a mondandódat.
    Ami leginkább feltűnt, hogy kb. semmi negatívumot nem említesz pedig lenne mit, így kicsit átment neogémermagazinos/fanboyos ömlengésbe.
    Ja és ninja szíóóri :D (magyar fülnek kevésbé bántó, ha t-sen ejted az elejét szvsz)
  • Seth
    #961
    Kicsit elkéstél is vele
  • zsombor94
    #960
    Persze, hogy amiatt, mindenki azért csinálja. :) Illetve ha csak egy ember van aki megnézi és megfogalmazódik benne valami építő jellegű kritika, akkor már megérte. De azt nem értem, hogyha nem érdekel senkit, akkor miért zavar, hogy itt van? :)
  • Myselor
    #959
    tudjuk hogy csak a nézettség miatt csinálod,de hidd el van elég teszt,review,walktrough mindenféle ilyen dolog a játékról,senkit nem fog ez érdekelni:) de ne vedd magadra,csak mondom
  • zsombor94
    #958
    Mi a baj vele? :) Egy hónapja nem nézett a téma felé a kutya sem. Ha nem érdekel ne nézd meg, nincs azzal semmi baj. :)
  • Myselor
    #957
    köszönjük ezt igazán megtarthattad volna a barátaidnak:)
  • zsombor94
    #956
    A friss videotesztalanyom a Devil May Cry új epizódja, ami azonnal elvarázsolt, és nálam toronymagasan az év játéka eddig. Nem hibátlan, de remekül néz ki, változatos, és tényleg eszement hangulata van, úgyhogy jöhet a folytatás iziben!

  • NiGhTM4R3
    #955
    Megoldva.
  • NiGhTM4R3
    #954
    Valaki tudna segíteni DLC ügyben?

    Fel van telepítve az összes és látszanak is (Vergils downfall, Bloody Palace Mode, stb.) csak egyedül a Weapon Bundle nem működik.

    Pálya előtt ugye van a skins/perk menüpont ahol nálam csak a costume beállítás lehetséges, arbiter/osiris-ek között nem tudok váltani. (gold, samurai, bone lehetőségeket nem mutatja)

    Mi lehet a baj?
  • benőmenő
    #953
    Így kipróbálva a vergiles dlc-t:
    Amit itt a platformozással műveltek kb. világszégyen, Vergil harcmodora pedig hasonló a 3-éhoz, de kb. semmit nem adtak hozzá. Pedig oda csak úgy lett belegányolva a SE-be, mint játszható karakter.
    Őszinte részvétem, aki pénzt adott érte
  • Evin
    #952
    Bemásolod, miután felraktad a frissítéseket.
  • Skyrim
    #951
    Hello.Valaki tudna segíteni,hogy a letöltőtt játékhoz,a letöltőtt DLC-t hogyan kell csatlakoztatni ?
  • Evin
    #950
    DmC fordítás frissítve(támogatott DLC-k listája a linken túl)
  • Myselor
    #949
    2óra összvissz :D elsőre.
  • szomferi
    #948
    na akkor mindjárt nekiállok lehet, közel a vég :D
  • Myselor
    #947
    6db.de elég is xd
  • szomferi
    #946
    hány küldetés van a Vergil DLC-ben?
  • Myselor
    #945
    jah értem,kíváncsi leszek majd mit mondasz rá,nekem nem mondhatnám hogy annyira tetszett:)
  • DarkSector
    #944
    Dolgoztam majd talán este próba. :D
  • Myselor
    #943
    na hogy tetszik neked?:)
  • DarkSector
    #942
    YES! :)
  • Myselor
    #941
    hehe értem.:)én most nyomtam le a dlc-t hát nem egy nagy cucc,talán ennyit nem is ér hogy újraletöltögessed.nem hosszú de nem is olyan jó.bőven elég belőle xd vergil harci stílusa állati frusztráló néha.nem fogom végigjátszani minden nehézségen,asszem ennyi elég belőle:) az alapjáték és dante milliószor jobb ^^
  • szomferi
    #940
    olyat nem igazán tudok, amit később könnyűszerrel be tudnék szerezni megint :D
    de már a változás szelei fújnak... vagy inkább egy i5-é :D
  • Myselor
    #939
    nem úgy az alapjátékot stb:) bár tudom kevés a helyed de na,nem olyan drága egy vinyó,vagy mást töröltél volna le :d
  • szomferi
    #938
    hát máshogy nem tudtam volna levakarni a feltelepített DLC-t :D
    sőt, rányomtam Vergilre a játékon belül, bejött a töltőképernyője, aztán crash-elt is egy szép nagyot, szóval szétcseszett mindent
  • Myselor
    #937
    látod látod kár volt letörölni:P
  • szomferi
    #936
    láttam, hogy írtad, de mondom itt van ez, jó lesz ez is :D
    hát nem... na majd délután szabdalok, akkorra lejön az alapjáték, a DLC, meg az update pakk is :D
  • Myselor
    #935
    azért mutatom van reloaded,mindjárt felrakom:)
  • szomferi
    #934
    hát ez a verzió teljesen szétkúrta a játékot, se mentés, orosz lett a nyelv, uninstall lett belőle... :D
    gyors lekapom az alapot, meg a DLC-t, kipörgetem Vergilt, aztán Isten hírével :D
  • Myselor
    #933
    DmC Devil may Cry Vergils Downfall DLC-RELOADED
  • szomferi
    #932
    hohó, mire nem jó a filestream :D
  • szomferi
    #931
    uh, uploadedről lesz vagy 3 év, mire leér...
  • Myselor
    #930
    rlslog:)
  • szomferi
    #929
    hunhun? magon még nincs :D
  • Myselor
    #928
    megjött:)
    DmC Devil May Cry Vergils Downfall DLC-GameWorks
  • Myselor
    #927
    tehát akkor mostantól várható xd
  • Myselor
    #926
    Vergil's Downfall is available now on PS3 and PC! The $8.99 expansion pack gets you a new story, new weapons, new moves, new enemies, and new locations!
  • Myselor
    #925
    hát ja,szerintem csak holnap lesz,de nem is baj,ma tomb raider nap volt:))
  • szomferi
    #924
    igen? hm, akkor ma már nem is várok rá