64
termékek ,ötletek, tippek
  • Victor1103
    #24
    Köszi a tippet! Ez kajak kipróbálom, mert ha ennyire ajánlják a cikkben is akkor rossz nem lehet. Megyek meg is mosom vele ha muter nem használta el az egészet a tegnapi süteménybe. Én mondjuk hallottam már valami ilyenről de ott sütőporra emlékszem:D
    Szerintem egy elemes fogkefére is beruházok a mai nap:P
  • Csirke4
    #23
    Nekem is! :O
  • karajjj
    #22
    katt
  • karajjj
    #21
    moss fogat szódabikarbónával, pár nap után fehérebb lesz sokkal, 45 ft csak egy zacskóval
  • jhetedikj
    #20
    Anno én is terveztem ilyet és engem is a fogorvos beszélt le róla, hogy teljesen felesleges meg baromi drága is egy ilyen kezelés.
  • Victor1103
    #19
    Amúgy fogport használ valaki fogmosáshoz? Arról is hallottam már hideget meleget és állítólag ha túlzásba viszik az is szétcseszi a fogzománcot:/
  • Prince23
    #18
    Okos az orvosod :) Lehet hogy egyhez jártunk/járunk xd

    meg állítólag tönkre basszuk a saját fogunk zománcát is. vagy mi a tökröl beszélt nekem anno.
  • SötétBarom
    #17
    Én a fogorvosomat kérdeztem erről, mikor leszoktam a cigiről. Azt mondta, hogy egyáltalán nem sárga, csak amennyire természetes. Azt is hozzátette, hogy a fogorvosnál alkalmazott módszer semennyire nem tesz jót a fogaimnak, és 30, de inkább 40 éves kor alatt maximális baromságnak tartja. A fogkőleszedés például értelmes dolog, de ez nem.
  • byzhouse
    #16
  • MerlinW
    #15
    Egészen ~30 éves korodig. Utána többnyire elkezdenek sárgulni ahogy öregszel. Alkat kérdése.
  • Sadist
    #14
    A kémiai fogfehérítést meg a normális fogorvosok nem ajánlják, mert gyengíti és károsítja a fogzománcot.
  • Sadist
    #13
    Szép is volna, ha ilyen egyszerű volna a világ. Erősen bejátszik a genetika is. Volt olyan osztálytársam, aki rendszeresen dohányzott, kávézott, mégis fehérek voltak a fogai, pedig biztos nem mosott fogat minden dohányzás után.
    Más meg minden étkezés után fogat mos, nem dohányzik, kávét is csak ritkán iszik, mégis sárgásak maradnak a fogai.
  • Nasim
    #12
    Szerintem megéri kifizetni érte a pénzt! A legjobb módszer állítólag a Zoom2 fehérítés ami olyan 80.000- mert fogmosástól még nem lesznek fehérebbek fogak, illetve ilyen olcsó szerektől sem hiszem :) sőt én az olcsóbb fehérítésben sem hiszek. Szerintem a fogorvos a fehérítés után tud tanácsot adni mit tehetsz hogyd megőrizd fogaid fehérségét.
  • byzhouse
    #11
    hülyeség.

    este,reggel megmosod és fehérek a fogaid(mármint az enyém osztálytársam szerint) :D
    elektromos fogkefe kell,bármilyen fogkrém megteszi hatását,minél kisebb a fej annál jobb.(tv-ben volt)
    fogfehérítés sok hányadék cölöpnek való. vegyél állatkereskedésben olyan csontot amit a kutyáknak szoktak adni->az fehéríti a kutyák fogait(gondolom akkor tiédet is fehérítené)
  • Rage47
    #10
    kálciumtartalomtól is lehet sárgásabb
  • Victor1103
    #9
    Én konkrétan nem vagyom hófehér fogakra mert azok már tényleg nagyon mű hatásúak. Ezért se nagyon vagyok híve a fogfehérítési eljárásnak mert egyik ismerősöm jó drága pénzért kifehérítette, de annyira makulátlanul nézett ki mintha az összes fogát kibaszták volna és egy komplett műfogsort kapott volna:D Engem olyan szerek izgatnak amik ha naponta vagy hetente használom őket javítják a fogszín árnyalatát.
  • Fenrir
    #8
    Inkább a kávéra mondják, hogy az be tudja sötétíteni a fogat.
  • Atomreaktor
    #7
    szerintem ez a csili-vili fogfehérítés nem kéne, hogy követendő példa legyen. nem szeretem, mikor az amerikai filmekben és adókon mindenki úgy vigyorog, mint a tejbetök, csakhogy kimutathassa foga fehérjét.

    persze azt sem mondom, hogy hagyd megsárgulni, de szerintem a nyugati hófehér divat épp az ellenkező hatást váltja ki, mint amit szeretnének.

    a cukros italok és a teák is okozhatnak sárgulást!

    itt is elég sok tipp ovlasható.
    jó fehérítést :)
  • Fenrir
    #6
    Egyéntől függ, hogy kinek milyen színű a foga. Én hiába mosom rendszeresen, direkt fogfehérítős fogkrémmel a fogamat, akkor sem lesz olyan mint pl a négereké. Sajnos ez van, én már beletörődtem. Az sokkal inkább foglalkoztat, hogy épek és egészségesek legyenek a fogaim, az, hogy most nem tökéletesen fehér hanem annak az egyik árnyalata van az már számomra másodlagos.
  • MerlinW
    #5
    tessék

    Tudom, szeretjük SG-t, de Google sokkal okosabb.
  • F1re
    #4
    nekem meg viszket a torkom
  • SL
    #3
    nekem meg begyulladt az ínyem -.-
  • pxxl
    #2
    én most speciel arra vágyom, hogy elmúljon a fogfájásom. ráadásul az egyik bölcsességfogam fáj :/
  • Victor1103
    #1
    Sziasztok!
    Mivel láttam hogy nincs ilyen topic gondoltam nyitok neki egyet.
    Tudom, hogy mindenki vágyik arra, hogy szép egészséges fehér fogai legyenek azonban egy szakemberrel való fehéríttetés nem épp a legpénztárca barátabb megoldások közé tartozik. Személyes problémám, hogy már jóideje bevezettem a minden étkezés után moss fogat politikát azonban hiába súrolom jópárszor meg egy nap a legjobb fogkrémekkel mégis sárgásak, pedig kávé híbe-hóba cigi viszont abszolút nem...

    Azért nyitottam ezt a topicot, hogy itt megosszuk egymással a tapasztalatokat kinek mi vált be mit nem ajánl stb..

    Elsőnek kezdeném én: Mapaság a Facebook ldalsávjába egyre gyakrabban jön fel nekem reklámnak ez a Dr. Fresh nevű fogfehérítő termék. Ezzel kapcsolatba van esetleg valakinek tapasztalata? Olcsónak tűnik, de mint tudjuk olcsó húsnak híg a leve, de viszont ez sem mindig igaz. Az hogy most Zimány Lindával reklámozzák nekem most akkor hova szarjak kategória ettől még nem az adja el nekem a terméket hanem hús vér fogyasztok tapasztalatai:) Szóval várom a javaslatokat, ötleteket!