171
Sziasztok ma éjjel meglépek
  • Gibor
    #131
    19 éves... De amúgy elvileg ma este még feljön skype-ra és beszélek vele.... Meglátjuk mire jutott.
  • Axl Rose
    #130
    Mi az h nem tudja mit csináljon ?
    Bemegy az első rendőrségre és kész. Nem igaz h nem segítenének neki.

    Kezd nagyon sántítani ez az egész...
  • ScarY MAN
    #129
    de te ismered vagy mi?
  • ScarY MAN
    #128
  • Gibor
    #127
    Nemkell zárni, ugyanis tudtam vele beszélni, és igenis nincs jól, spanyolországba kötött ki, skypeon dumáltam vele egy internetkávézóból... Spanyolba meg úgy jutott hogy egy kamionos felvette és rázárta az ajtót. Most spanyolból azt se tudja mit csináljon... Mondjuk azt mondta hogy ne írjak semmit... De hát zárni akarjátok szegény tápigját.
  • Tyler1
    #126
    akk ez most zárható nem? :D majd nyit másikat MEGÉRKEZTEM címmel.
  • Zsolek123
    #125
    Reméljük nincs baj, egész elszántnak tűnt, ha csak nem átbaszott minket jó igényessen.
  • Gibor
    #124
    Nem veszi fel :S
  • Looooser
    #123
    5 nap... biztos lemerült a telefonja
  • szabii98
    #122
  • Gibor
    #121
    Szerintem felhívom hogy mi a helyzet.
  • Looooser
    #120
    hmm már 5 napja elindult...
  • vzajcev
    #119
    .....Elővette méretes kolbászát és megkérdezte tőle: nem vagy éhes, édes? Hősünk nem habozott esztán, előrántott egy karéj kenyeret és karikázott egy jókorát a kolbiból mivel már mardosta az éhség. Miután így jóllakott ***jöhet a folytatás***
  • Zsolek123
    #118
    akár
  • Casillas
    #117
    ...aztán levette szőke parókáját, és kivillant kopasz, kigyúrt feje?
  • Zsolek123
    #116
    Felvette egy jóindulatú 40-es éveiben járó nő, mire Hősünk elmondta neki, hogy merre menne. Ezt a nőt, mintha az ég küldte volna, mert éppen Párizsba tart, megkímélt Skoda Fabia-jával.
    Hősünk beszállt az anyós ülésre, és beszédbe elegyedtek.
    Egyszer a nő, lehajtott egy földes útra

    ***jöhet a folytatás***
  • Gibor
    #115
    perverz.
  • pxxl
    #114
    ha gumiban lennénk folytatnám
  • sparrow35
    #113
    beszarás ez a topik ASD
  • ScarY MAN
    #112
    na akkor rakjuk össze az eddigi napokat miket is csinálhatott a hősünk :D
    kezdem én :D

    1.nap

    22:00 után.

    elindult, felszállt a legközelebbi buszra majd elindult Budapest határához, mert odáig van bérlete:D az még ingyen van :P és a szabályokat nem szegi meg.

    útközbe leállt haverkodni egy két emberkével akik megpróbálták lehúzni egy kis apróval, de erre ő vad storyzásba kezdett hogy most megy stoppal Angliába. Időközben 23:45-öt ütött az óra és az új haverok eközben elmondták eme élet minden csínját-bínját és az új tudással elérkezett Budapest közigazgatási határához, ahol leszállt a buszról és elkezdett sétálni miközben szakszerűen a kezét kinyújtotta úgy hogy a karja 90 fokot zárjon be a felső testével ->

    ***jöhet a folytatás :P***
  • Looooser
    #111
    oké :D
  • Aquir
    #110
    mer válaszoltam, azér
  • Looooser
    #109
    most mér?
  • Aquir
    #108
    lol
  • Looooser
    #107
    hmmm ha jól csinálta már félúton van, ha rosszul akkor már eladták a szerveit
  • Grove4
    #106
    Aztán majd viszontlátunk a Csellengőkben :D
  • Zsolek123
    #105
    8. végén? WTF
    Te inkább maradj csak otthon.
  • dragon11
    #104
    Csak gratulálni tudok neki, ha ebbe tényleg belevágott.

    Azért remélem nem esik semmi baja..
  • Gibor
    #103
    Mit csinálsz? Hát ööööhm semmit? :DD
    Néztem, én voltam az első ki hozzászólt a tápigjához :D Am nemhiszem hogy komoly tápig a másik, bár ez se valami komolyságról híres, de hát kitudja :DDDDD
  • DeerHunter01
    #102
    semmi, mit csináljak vele ?
    nézd meg a másik topikot is amit nyitott , nem tud leszokni a szerencsejátékról.
    lehet csak flametopikot akart nyitni ezzel is , de ha tényleg baja van menjen el pszichológushoz nem hiszem hogy itt az sg-n fognak neki segíteni.
  • Gibor
    #101
    Életbe lép a #9 es hozzászólás.
  • pxxl
    #100
    TÉK
  • pxxl
    #99
  • jazzy
    #98
    #10
  • pxxl
    #97
    #9
  • Gibor
    #96
    És mi van ha nem hazudott és elindult? Bár kevés esélyt látok erre, de nem kizárt.
  • DeerHunter01
    #95
    világgá megyek powa...
    falu végéig elmész aztán rájössz mégis jó anyádéknál lakni és visszamész a batyuddal közbe meg elfogyasztod a hamuba sült pogácsát , ami az útravaló volt :DDD ASDASDSAD
  • pxxl
    #94
    pont ezt akartam írni én is :D
  • jazzy
    #93
    Kösz, hogy elviszel ingyen, ja és bedughatom a laptopomat és a fényképezőmet a szivargyújtóba tölteni? :D
  • REPS0L
    #92
    szivargyújtós töltő

    sőt, laptop nem is kéne, csak pár nagyobbkapacitású memóriakártya