87
Internet Explorer 9
  • newil
    #87
    Helo,hogy miként lehet működésre bírni a [email protected] Flash playert az IE9 alatt? Hiába telepítem a Youtube-on a videón kiírja,hogy telepítsem a legújabb AFP-t. Már az ideg megöl,tegnap a Firefox mondta be az unalmast most elővettem ezt,de anyám...borogass.
  • pasla09
    #86
    Ha gyakran nézegeted, akkor egyet a 10 közül kezdj el bezárogatni.. előbb utóbb ott lesz a kívánt oldal is.
  • repvez
    #85
    Tudja valaki hogy hogyan lehet betenni az explorer 9-ben a kezdölapon megjelenő kedvenc helyekre oldalakat, mert van egy oldal amit sokszor látogatok, de egy véletlen kattintással sikerült a kezdöoldalrol bezárnom és azota hiába nézem az oldalt nem jelenik meg ujra a kedvenc helyek között.
  • berczely
    #84
    Itt a 64bites flash! Only IE!

    Katt!
  • grebber
    #83
    Annak mi lehet az oka hogy a 64 bites verzió nem nyitja meg a flash alapú oldalt?

    Konkrétan farmeramaba akarok belépni kiírja hogy kell a flash telepítsem rámegyek telepítés eltűnik az ablak de nem történik semmi.

    A nem 64 bites része az megnyitja.
  • pasla09
    #82
    Láttam,nem is azért írtam..
  • KranaZoli #81
    Szerintem már lentebb elnézést kért, nem?!
  • pasla09
    #80
    :)Én pl. nem használok Ffox-ot,nem is megyek a fórumára szidni....és (ha jól látom) az Avast-ot is messze elkerülöm fórumostól.. :)
  • lck
    #79
    Elnézést !
    Tényleg nem teszteltem, csak akkor épp valamiért haragudtam rá.
  • Tomy Lee
    #78
    És folytatja is letöltést.
    lck olyanhoz szólt hozzá amihez nem ért..
  • pasla09
    #77
    Az IE9 rendes böngésző..
  • lck
    #76
    Dehogy folytatja. Ahhoz rendes böngészőt kell használni.
  • Tomy Lee
    #75
    Hello!
    Az IE9 64 bit folytatja letöltést ha kilépek böngészőböl és a gépet is újraindítom?Megbízható?Mert van linkem ami nem működik letöltés vezérlővel ezért kérdezem,köszi
  • repvez
    #74
    Lehet hogy nem explorer hiba, de hátha köze van hozzá.
    Az mitöl lehet, hogy ha bekapcsolom a gépet és rákattintok az explorer ikonra akkor nem kapcsolodik azonal a netre csak ha a hálozati kapcsolatoknál manuálisan rányomok a csatlakozásra? Ha mondjuk a flash akar frissiteni a neten akor azonnal automatikus kapcsolodik.
    Sima ADSL modemem van automatikus kapcsolatra beállitva jelszó és pass bekérés nélkül.
    hol kéne még állitani, hogy a gép bekapcsolásával egyidöbe kapcsolodjon a netre is ?
  • kl24h
    #73
    Általában CTRL+F billentyűkombináció szokott lenni.
    Az IE9 nem ismerem, de az IE8 esetében a Status Bar ha be van kapcsolva, akkor ott kell legyen az is. Ha nem mutatja a Status Bar-t, akkor be kell kapcsolni (IE8 esetén): View > Toolbars > Status Bar előtt legyen pipa.
  • serkov
    #72
    .....Bocsi, de az is érdekelne, hogy folyamatjelés van e? Olyan izé, hogy hol tart az oldal betöltése? :-) 8-ban alul volt..
    Köszi előre is!
  • serkov
    #71
    Hello! Felraktam a 9-es explorert, s nem találok olyat, hogy keresés ezen a lapon?!! Van ilyen?
  • doktor tarhonya
    #70
    Kép címének mentése vágólapra gomb csak nálam nincs???
  • atyca
    #69
    Sziasztok!
    Hogyan tudom megoldani azt,hogy egy oldal a megnyitása után ne csak HTML formátumban nyíljon meg?Teljesen csak a felugró ablakban lévő összes tartalom megnyitása gombra kattintva jelenik meg.
    Köszi előre is!
  • Puhos
    #68
    Szia!
    A hiba nálad lehet, mert a Facebook nálam rendesen megy IE9-en! Az iwiw-et nem tudom, mert nem használom.
  • gaspijoci
    #67
    Hali!
    Miért van az, hogy a facebook, az iwiw, és a freemail nem működik rendesen? Google chrome-al simán jók.
  • lck
    #66
    Közben megoldódott: törölni kellet és újra felvenni. Igy már a google.com-ot vette fel. Azzal már magyar.
  • lck
    #65
    Hali !
    A keresés szolgáltatónál hogy lehet beállítani hogy ne google.co.uk legyen hanem google.hu ?
  • SirAlo
    #64
    De mar telepitve van az angol verzio:| nekem csak a magyarositas kellene hozza, Flash Blocker nincs IE-hoz ?:) 1-2 dolog ha lenne benne meg lecserelnem teljesen a Chromet
    pl. Konyvjelzosav ugy ahogy chromeba van, aztan az oldalak zoomjat minden oldalnak kulon jegyezze le , Flash blocker es kb ennyivel meg is lennek elegedve
  • kollektor
    #63
    Innen letölthető a magyar nyelvű i.e. 9 :

    http://windows.microsoft.com/en-US/internet-explorer/downloads/ie-9/worldwide-languages
  • SirAlo
    #62
    Amugy tenyleg durvan gyors lett, ez meg a Chromenal is gyorsabb, pedig abba is van GPU gyorsitas:) es itt meg azt is erzem hogy ha ramegyek egy linkre hamarabb betolti, es a bongeszo elindulasa is gyors:) Ez az eddigi legjobb IE
  • SirAlo
    #61
    honnan tolthetek magyar nyelvi fajlokat hozza? 32 bites rendszerhez? csak 64 bitest talaltam
  • Tails
    #60
    Ugh most töltöttem le a végleges verziót de ez piszokgyors. Az Ms rendesen odatette magát. Egy böngészőt sem tudnák mondani ami hansonlót produkálna. Jó mondjuk vasam is van alá.
  • Apocalipto
    #59
    Kezdetleges verzió van, mindennapos használatra nem ajánlott.
  • Hegi90
    #58
    flash van már a 64 biteshez?
  • romeozor
    #57
    tölthető a végleges IE9
  • repvez
    #56
    teljesen random az egész van olyan oldal is amit napi rendszerességgel nézeg (SG, facebook, )
    de van olyan is amire csak akkor kattintottam elösször, igy nem tudom behatárolni hogy mit nem szeret.
    Csak az segit ha ujrainditom az explorert vagy alapálapotra állitom a menüben
    egyébként w7 64bit ultimate megy alatta ha ez jelent valamit, napi frissitéssel
  • Frobi
    #55
    az ie 8 hoz hol lehet beállítani hogy egy külföldi oldalt lefordítsa magyarra ?????,,,,,
  • berczely
    #54
    Milyen oldalak ezek ha szabad kérdezni? Én még nem tapasztaltam ilyet egy oldalnál sem!
  • repvez
    #53
    ha ujraunditom az explorelt utánna egy darabig megjelenit megint mindent még azt az oldalt is ami elötte rossz volt majd egy idö után megint elöjön a hiba.

    igy ha kompatibilitási hiba lenne akkor csak mindig annál az oldalaknál fordulna elö , de ez teljesen random hogy mikor és melyik oldalnál tünnek el a képek
  • berczely
    #52
    Próbáltad a kompatibilitási nézetet?
  • repvez
    #51
    azt nem tudja valaki hogy miért van az ennél is és az RC elötti bétánál is hogy néhány oldal megnyitása után nem jeleniti meg a képeket az oldalakon?
    minden megjelenik az oldaqon csak éppen a képek nem ,de nem csak a feltöltött képek hanem az oldal keretéhez tartozoak sem
  • berczely
    #50
    Letölthető az Internet Explorer 9 kiadásra jelölt változata!

    "A kiadásra jelölt változat a véglegesbe beépíteni tervezett összes funkciót tartalmazza. Az utóbbi megjelenése az „elkövetkező hónapokban” várható."

  • Rage47
    #49
    pl. a workspace.office.live.com
  • Rage47
    #48
    nem működnek alapból az IE-t támogató oldalak, de van kompatibilitási nézet, szal megoldható