517
Probléma e a nagy kor különbség a \"szerelmes\" emberek életében?
  • Timikecuncika
    #517
    Kössz a megerősítést! :)
  • clio1616v
    #516
    vannak fontos dolgok a párkapcsolatban, de az nem az, hogy ki hány éves

    az a lényeg, hogy jó legyen a szex
    ne csináljatok egymásnak problémát semmiben
    és jó legyen az önértékelése mind a két félnek
  • clio1616v
    #515
    :D méghogy foglalt...
  • IXEMGabeo
    #514
    Ha tehetném és szingli lennék simán összejönnék egy 40 éves nővel is, ha megtetszene a személyisége. Mondjuk az egy dolog h foglalt vagyok, de nálam még egy középkorú nő is nő még feltéve, ha nem akar gyereket.
  • garadas20
    #513
    Szerintem simán, mondjuk úgy 10 év különbség már picit problémásabb, de a szerelemnek ez sem probléma.
  • IXEMGabeo
    #512
    simán...ilyen korban abszolút nem baj.

    13 éves lány mondjuk egy 18 éves sráccal az még nem igazán oké és fordítva is még elég fura lenne, de huszonévesek között én nem verném nagy dobra.
  • Timikecuncika
    #511
    Viszont most az a kérdésem, hogy szerintetek... ha a lány 4 évvel idősebb... az még bőven elfogadható, igaz?
  • garadas20
    #510
    Mérlegeld, majd döntsd el.
  • Timikecuncika
    #509
    itt nem a lángról volt szó
    köszönöm a lehetőséget, de most kihagyom :)
  • IXEMGabeo
    #508
    akarsz róla beszélni mi vezetett oda, hogy kialudt a láng?
  • IXEMGabeo
    #507
    azt nem mondod komolyan?
  • Timikecuncika
    #506
    szingli lettem 6 év után ^^ jelenleg örülök, hogy lyuk van a seggemen :D
  • IXEMGabeo
    #505
    gondolom nálad minden oké e téren:) ha szabad lennék állok rendelkezésedre, ha netán hiányzik neked valami kis kényeztetés:D:P
  • Timikecuncika
    #504
    ha nincs jó szex, akkor nincs kapcsolat... ez igaz!
  • clio1616v
    #503
    nem a korkülönbség számít, hanem hogy jó legyen a szex
  • Timikecuncika
    #502
    Én is örülök, hogy benéztem
  • Timikecuncika
    #501
    ha szeretek valaki, akkor nem érdekel a külvilág... mert nem ők szeretik, hanem én. Véleményük lehet, meghallgatom, DE én döntök ^^
  • chhaya #500
    hát aki többet ad a környezet véleményére, annak úgy is kell
  • IXEMGabeo
    #499
    örülök, hogy benéztél. Igazságszerint a külső környezet is rendkívül befolyásoló lehet egy egy ilyen különleges kapcsolatnál...
  • Timikecuncika
    #498
    Miért probléma, ha kölcsönösen elfogadják egymást, akkor le van ejtve a kor ^^
  • Zeraa
    #497
    soha ez vicces feltételezés xD
  • IXEMGabeo
    #496
    hmm érdekes:)

    nálad is jelentkezett régebben az apakomplexus? vagy rosszul gondolom?
  • IXEMGabeo
    #495
    azárt vagyunk itt, hogy kibeszéljük az egykori élményeinket, a jelenlegi gondjainkat és a távlati célokat ez itt a Privát szféra ez a topik...Mellesleg az a jó a fórumban, hogy senki nem látja ki vagy akármit mondhatsz
  • Zeraa
    #494
    nem akarok részletekbe bocsátkozni mert ez már magánszférába tartozó téma,meg hát azt sem tom kivagy meg stb xD najó annyit elmondok h az első komoly párkapcsolatom egy tőlem 10 évvel idősebb ffi-val volt anno,de nem működött hosszútávon,mert féltékeny volt mkire,birtokolni akart stb,belefáradtam és kiléptem a kapcsiból,volt 4 év korkül kapcsolatom is,az sem működött,túl gyerekes volt,nem jöttünk ki,de azt bizton állíthatom h 2 év korkülönbségű kapcsolat tökéletesen működik xD de szerintem ez nem általánosítható,ahány ember annyi féle...ha nem lenne férjem, akkor se jönnék össze se jóval fiatalabbal,sem jóval idősebbel...röviden ennyi,hosszabban is tudnék neked papolni,de nem akarok xD
  • IXEMGabeo
    #493
    mikor fogsz?
  • Zeraa
    #492
    igérem válaszolok csak nem most xD
  • IXEMGabeo
    #491
    mesélj volt e valaha késztetésed arra, hogy náladnál jóval idősebb sráccal? esetleg jóval fiatalabbal jöttél-e össze? volt-e életed korábbi szakaszában olyan, hogy meg tetszett volna neked esetleg náladnál jóval fiatalabb srác (mondjuk egy 5-6 akár 10-es évvel)? ha nem lenne férjed összejönnél-e esetleg jóval idősebb vagy jóval még ifjabb ürgével?:) írd le, amit gondolsz
  • Zeraa
    #490
    loool neked is van topikod xD
  • drsenorita
    #489
    még igen...kb. évvégéig:D
  • IXEMGabeo
    #488
    helyes legalább elárultad a korod:D 23 vagy ezekszerint
  • drsenorita
    #487
    nekem se annyira, de most jó őket visszanézni. én 94-ben kezdtem a sulit, aztán lettek nagyon népszerűek...:D
  • IXEMGabeo
    #486
    meg Hip hop boys meg a Pa Dö dö szarságok:D nekem nem jöttek be akkoriban mondjuk még óvodás voltam...
  • chhaya #485
    Azt ne mondd, hogy zeneileg visszasírod azt a Backstreet Boys korszakot.:D
    Sok minden hiányzik abból az időből, de a zene pont nincsen köztük.:))
  • drsenorita
    #484
    én mindig sokat nosztalgiázom:D pár nappal ezelőtt az akkori fiúegyüttesek klipjeit néztük youtube-on:D felejthetetlenek XD
  • IXEMGabeo
    #483
    jaja a 90-es évek még jó volt imádtam, ugyebár te is én is akkor voltunk gyerekek jó volt tényleg...
  • drsenorita
    #482
    ...jaja, így vizsga után:P
    fúúú, lakótársaimmal mindig kiszoktunk borulni az ilyesmiken. amikor mi ennyi idősek voltunk, léteztek még normális gyerekek. pl. játszottunk,"csatáztunk", bicajoztunk, meg az osztálykirándulásokat sem azért vártuk, hogy minél hamarabb berúgjunk és rámászhassunk az első fiúra/csajra... érdekes...*.*
  • IXEMGabeo
    #481
    szeva, benéztél a topikomba? jó olvasgatást:D

    múltkor a Stadionoknál leszálltam a villamosról és kb egy töpszli, kinézetre 9 év körüli csaj beszélt a mobilján (véletlen hallottam, ahogy mentem a zebra fele), hogy akkor mikor randizunk? és a kiscsaj kisbarátnője meg ott bíztatta így meg úgy:D:D szakadtam. Elég kemény mennyire korán érő a mai fiatalság...
  • drsenorita
    #480
    ez komoly??? mondjuk gondoltam, de valahogy bíztam benne, hogy 13-14 évesen még nem dugnak mindnyájan, csak aki "olyan"...huh -.-
  • IXEMGabeo
    #479
    jaja, sejtem...el tudom képzelni
  • sKeezo
    #478
    azt nem is mondtam hogy szűz még :D de amúgy az. és a mai lányoknál már ritka ha 13-14 évesen szüzek. ezt jobb ha tudod.