517
Probléma e a nagy kor különbség a \"szerelmes\" emberek életében?
  • IXEMGabeo
    #477
    hmm az jó, kapásból, ha ilyen érték van benne, akkor érdemes kezdened vele, egyedül a szexxel kellene várnod (feltéve,ha kibírod akkor vállald ezt be) Majd, ha mondjuk ő akarja és totálisan biztos benne h veled akarja elvesztetni a szüzességét, akkor felőlem belemehetsz.
  • NessieGraf
    #476
    Boris Vian: Öljünk meg minden rohadékot.
  • sKeezo
    #475
    hát elég fejlett agyliag is meg testileg. elég sok fiatal lánnyal kavartam, és azt mondom hogy 17 éves csajokat is odaveri mindenben. ha nem lenne értelmes nem is foglalkoznék vele.
  • NessieGraf
    #474
    Igen. :) Meg Terry Pratchett és sokan mások. Vidám, meghökkentő, elgondolkodtató. De a csúcson még mindig a Kazohínia. Főleg, mióta a a 9. fejezet (http://mek.niif.hu/01000/01071/html/kazo09.htm) innen: "Jól körül akartam nézni új hazámban, tehát elindultam az udvaron." törvényerőre emelkedett itt Magyarországon. Soha nem gondoltam volna, hogy ez megeshet, de Szathmári mégiscsak jól ismerte az embereket. :D
  • tomcsa4
    #473
    Tényleg nem vagyunk vitapartnerek. Nézd meg a Te stílusod és nézd meg az enyém. Ha hozzá veszem a múltkori anyázásom, akkor is túl teszel rajtam. És akkor csak a stílusodról beszéltem, a kommentjeid tartalmáról (sírás sorozat) még nem.
  • sKeezo
    #472
    ez érdekel engem is. pedig életembe 1 könyvet nem olvastam ki... :D
  • IXEMGabeo
    #471
    hmmm. Attól függ a csajszi mennyire számít "érettnek" külsőleg, belsőleg. Bár nála mégcsak most jön a kamaszkor, ha látsz benne értéket semmi akadálya. Mondjuk, ha türelmes vagy a szexxel picit talán 1 évet lehetne várni vele, de ezen részébe nem akarok beleszólni, csak nem feltétlen előnyös, egy 14 éves lányt megfektetsz...Még nincs úgy kifejlődve, de ez csak az én véleményem
  • chhaya #470
    Kérekszépen címet, megy az olvasandók közé.:D
  • IXEMGabeo
    #469
    ennek nagyon jó sztorija van:D efféle történeteket is olvasol?
  • sKeezo
    #468
    én 20 vagyok. a lány 13, 1 hónap múlva 14. nagyon bír engem, simán fel is tudom szedni. csak megvárom amig 14 lesz.

    gáz ennyi korkülönbség? mondjuk leszarom, csak kiváncsi vagyok ki mit mond. 20 alatt lehet gáz még a 6 év, de ez van :D
  • bello88
    #467
    Hát sajnos nagyon sok jóképű pasit látok, úgyhogy én afféle "ronda matróz" vagyok. De még nem tapasztalom, hogy különleges lennék emiatt :D
  • bello88
    #466
    "ezzel én nem értek egyet, hogy benned kevesebb érték rejlik, mint egy ilyen semmire kellő alakban..."
    Kedves tőled :) csak a lányok nem így látják. és egyelőre úgy néz ki, hogy kivétel nélkül...
  • NessieGraf
    #465
    Az említett könyvben elrabolnak egy 20 év körüli srácot, mert nagyon jól néz ki és okos is. Egy tudós szigetér viszik, ahol az illető a tökéletes embert akarja "kitenyészteni". A srác megszökik. Haditengerészeti segítséget kér, majd a flotta legrondább matrózaival elmegy a szigetre és elfoglalja. A tudós első büntetése: végig kell néznie, hogy az általa "tenyésztett" gyönyörű nők, letojják az ott élő pasikat, mindenáron csak a ronda matrózokkal akarnak kezdeni. Mert arrafelé az a különleges. :)
  • IXEMGabeo
    #464
    "Arra gondoltam hogy attól hogy megverte a lányt volt benne vmi, ami miatt értékesebb volt mint én."

    itt több eset van:

    egyrészt a srácban a verés előtt láthatott értéket a nője, akkor még azt gondolta, hogy felnézhet rá, onnantól kezdve, ahogy megkapta a verést ez a szerencsétlen nő elvesztette a bizalmát és a tiszteletét a csávó iránt inkább márcsak félelemből maradhatott vele, ha nem akkor meg elmenekült vagy a csávó szakított vele önszántából...

    másrészt másik csajoknak nyilván hazudott és nem vallotta be múltjának ezen sötét titkát, hogy ő már megverte volt barátnőjét...

    az ember ügyesen el tudja rejteni a valós énjét...

    amúgy értettem mire akartál kilyukadni csak ezzel én nem értek egyet, hogy benned kevesebb érték rejlik, mint egy ilyen semmire kellő alakban...

    másra próbáltram apellálni egy úgymond sokadik közhelyre
  • chhaya #463
    Persze hogy nem. A probléma valszeg az önbizalmaddal van, nem a külsőddel. :)
  • bello88
    #462
    Még így is biztos jóképűbbnek képzelsz, mint ami vagyok :))
  • bello88
    #461
    Köszönöm szépen a figyelmet, de jó pár kiküldött kép után rájöttem, hogy teljesen felesleges dolog ez a képküldözgetés, mert nem változtat semmin ;)
  • NessieGraf
    #460
    El se tudom képzelni hogy nézhet ki. Amennyire elégedetlen magával még a végén rábeszélem, hogy olvasson Boris Viant. :)
  • bello88
    #459
    Nem értetted meg a mondanivalómat.
    Arra gondoltam hogy attól hogy megverte a lányt volt benne vmi, ami miatt értékesebb volt mint én.
    hiszen neki volt barátnője és szívesen ismerkednek vele a lányok..

    videót átküldtem.
  • chhaya #458
    Annyit problémázol a külsődön, hogy már határozottan érdekel, hogy nézel ki...:D
  • IXEMGabeo
    #457
    te bello linkeld már be azt a bizonyos videot, PM-be is küldheted...

    kíváncsi vagyok rá. Amúgy pedig valóban bosszantó az, ha tudod magadról, hogy normális vagy és a csajoknak mégis a szemét csávó kell, aki megalázza, megveri és ilyenek. De ez minősíti a lányt is, hogy bezony nem sok emberismerete és sütnivalója van, ha ilyen srác jön be neki...
  • IXEMGabeo
    #456
    oké, elolvasom.
  • bello88
    #455
    Nincs kedvem ide is leírni, bemásolni meg hosszú lenne.
    Oké, tudom hogy reklámszaga van :) de a blogomon elolvashatod.

    nem a videóra apelláltam, hanem levontam a következtetéseket!
  • NessieGraf
    #454
    Akkor neked minden esélyed megvan a kapcsolatteremtésre. Csak ki kell válogatni, melyik adó bejövős.
  • IXEMGabeo
    #453
    ugyan már:D miért ne lennél az? nehogy már egy videora apellálj!
  • bello88
    #452
    láttam egy videót, meg átgondoltam a dolgokat, és rájöttem, hogy egyáltalán nem vagyok értékes. majd leírom bővebben.
  • IXEMGabeo
    #451
    élőben halál nyugodt ember vagyok, semmin nem bosszantom fel magam. Amúgy bocs, ha ingerült voltam, azt hittem ő írt nekem és nem te...

  • bello88
    #450
    ilyen stílussal ne csodálkozz hogy unszimpatikus vagy a lányoknak :)
  • IXEMGabeo
    #449
    miért vagyok sikeres...fáradt vok sok hiba van benne. Lényeg úgyis benne van. Tomcsa ezuton megkérnélek, hogy ne gerjeszd itt tovább a feszültséget ok nélkül, nem én vagyok a te vitapartnered, szóval húzz innen a francba. Sőt nem fog érdekelni, ha elhiszed, ha nem leírtam az indokaim innentől kezdve te dolgod mit hiszel. Elég, ha én tudom mennyire nincs emberismereted...
  • IXEMGabeo
    #448
    ja és mégvalami.

    Egy szóval nem mondtam, hogy "most" anyáztál le, viszont nem felejtek olyan könnyen. Kettőnk közül nem én értettelek félre, hanem te engem:D

    Sajnállak:)
  • IXEMGabeo
    #447
    ez egy hülye állat ez a tomcsa. Inkább halok meg, minthogy buzi legyek...
  • IXEMGabeo
    #446
    nem mind1 neked? alacsony volt az átlagnál, de nem hormon betegsége volt, ha erre gondolsz...
  • IXEMGabeo
    #445
    nem sértődtem be, úgy érzem a múltkor jogtalanul jöttél be és clio is undorító miket mondott, olyan szinten irritáló volt a hsz-etek, természetes, ha nem hagyom szó nélkül. Te meg olyan témába ugattál bele, ami nem a te dolgod volt, ráadásul még önkényesen cliot pártoltad, aki köztudottan a normális emberi(forumozó) réteg utál itt. Vajon miért!

    Ez még nem megsértődés csak véleménynyilvánítás valószínűleg ezt tetted volna a helyemben, ha jogtalanul mondanak rád akármit. Nyálasnak nem vagyok nyálas a versírással amúgy mi a bajod? hobbiból és unaloműzésként űzöm...nem tudtam, hogy ez is baj, ha kreatív az ember.

    Azt pedig végképp nem tartom szégyennek, ha keresem az okaim miért nem vagyok sikertelen a nőknél, ahogy látod nem én vagyok egyedül a fórum téma pedig azért van, hogy beszélgessünk a dologról és megvitassuk. Tudod én inkább itt szeretem megbeszélni a dolgokat, de ez legyen az én gondom. Azt nem értem téged ez mit zavar ennyire? Amúgy is, ha irritálnak a gondolataim mi a francnak kell neked ugatnod? ráadásul te nem is tudod már eleve azzal mennyire mellé lőttél, hogy meleg vagyok:D látszik, hogy nem vagy egy empatikus alkat, csak a felszínt látod, dehát mit is várjak el a magadfajta átlag embertől, aki a fórum alapján próbál engem kiismerni. Azt hiszem egyesre vizsgáztál leülhetsz...

  • Ironman2
    #444
    Jó is a törpe nő
  • Ironman2
    #443
  • bello88
    #442
    mellesleg engem is lebuziztak már párszor ;)
  • bello88
    #441
    Törpe nő? :)
    Szó szerint az vagy csak kis növésű?
  • tomcsa4
    #440
    Most nem anyáztam, sőt egyszer anyáztalak csak le. Nem ,de olvasd csak el ,amiket írsz. Versírás, minden vacakon megsértődsz (ember, nagyon nyálas vagy), nem is értesz a nőkhöz (ha igaz, amiket írsz), nagyon nem is érdekelnek a nők, max alibiként (ha érdekelnének, akkor ismerkednél is velük).

    Szóval homi vagy.
  • IXEMGabeo
    #439
    ja természetesen, főleg, ha egy 47 éves törpe nő szeretne tőled valamit, aki a pszichoanalitikus hülyeségeivel próbálna kábítani...

    lenne egy kérdésem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért nem mész el az anyádba? Úgyis csak az anyázáshoz értesz...


    amúgy díjazom, hogy milyen okos vagy, hogy monitoron keresztül megtudod állapítani az identitásom:D, ha annyira fáj és rühellsz mi értelme, hogy az én topikom olvasgasd?
  • tomcsa4
    #438
    Te tuti biztos meleg vagy. Elég csak a HSZ-eidet elolvasgatni. A megoldás az, hogy homokos vagy.