19495
10802156721311543414.jpg

A sorozat aktuális sztoriján túlmutató (tehát a könyvet érintő) kérdéseket, válaszokat, spoilereket
legyetek szívesek az író topicjában [link] tárgyalni.

A viták elkerülése érdekében: amíg NEM adták le a magyar tv-ben az aktuális részt, addig használjátok a spoiler taget,
ha pedig már lement az HBO-n is, akkor lehet nyíltan beszélni a történésekről.


Interaktív térkép

Világtérkép


  • Belkar
    #953
    Az a gáz hogy az ilyen adaptációk mindig nagyon rosszul szoktak elsülni és a trailer alapján ez sem lesz más...
  • Palinko
    #952
    mi benne a gáz? hogy rövid meg semmitmondó az igaz :D de azon felül?
  • 89
    #951
    hátezgáz xD
  • Laza
    #950
    A sorozat előzményeit bemutató játék, Game Of Thrones: Genesis E3 2011 trailer.

    Eddig nagyon béna ...

  • Rage47
    #949
    totál egyetértek:D
  • 89
    #948
    Elég jó? :D A legjobb a kategóriájában.
    Jellem ábrázolás/családok bemutatása/kiváló párbeszédek-egyben kiváló színészi gárda/látványos harc/konfliktusok a családok között/pörgős események/állszaggatós csattanók/csodás tájak/ egy kis misztikummal és szexualitással megfűszerezve.
    Nálam 10/9.9 :) A 0.1 csak azért, mert úgy érzem lehetne kicsit több a zene
  • Victor1103
    #947
    Huh most végeztem a 8.dik résszel. Így egyben végignézve ezt a 8 részt elég jó a sorozat. Aki ismeri a Witcher 2 című játékot az szerintem egyetért azzal a kijelentésemmel, hogy a játék nagyon hajaz a Trónok Harcára és oda-vissza is igaz ez.
    Ezt a középkori fantasy környezetet mindkettő ugyanúgy ábrázolja, politikai ellentétekkel és töménytelen szexxel. Nagyon jó a játék után megint egy ilyen világba merülni:)
  • 89
    #946
    vótmá :)
  • MaRee
    #945
  • karajjj
    #944
    banner alatti szöveget elolvasod, értelmezed és ott megkérdezed, köszönöm előre is
  • xem
    #943
    Hali, tegnap este-hajnalban már majdnem ki olvastam a második könyvet, lehet nem fogott az agyam, valaki privibe elmondaná hogy Theon Greyjoy és Deres kapcsolatát, mert mintha össze kócolódott volna az összkép, ki-kivel és most mi?
  • karajjj
    #942
    ott sincs, csak előrendelni lehet
  • mindero
    #941
    books.hu
  • karajjj
    #940
    telefonáld körbe az alexandra boltokat, valahol biztos van készleten
  • krisz073
    #939
    Valaki esetleg nem tud egy címet BP-n ahol az első 2 könyv megvehető.
    Booklin-nál sikerült megvenni a 3-4 könyvet, de az első 2-t sehol nem látom :(
  • Montanosz
    #938
    hát ez igen jó rész volt, nekem is rokonszenves volt a tánctanár,a kiscsaj nem lacapacázott)) simán lehetne belőle valami királynő vagy ilyesmi))
  • Palinko
    #937
    hajrá! :)
  • simon7108
    #936
    na megvan a könyv:)
    este kezdem is olvasni.
  • Laza
    #935
    A harmadik ütés a legnagyobb kamu ... fel sem ér odáig :D
  • mindero
    #934
    Mondjuk ez nem nagy spoiler, de nem tudom mi a faxért kell a könyből idézni. Ott van fölül a köny topikja, oda be lehet másolni akár az egészet is.
  • Narxis
    #933
    lol
  • Palinko
    #932
    könyvrészlet a 2. könyvből:
    - Tényleg nem tudom. Az a bolond Eddard Stark engem vádolt ugyanezzel. Utalt rá, hogy
    Lord Arryn gyanította... vagyis azt hitte...
    - Hogy a mi drága Jaime-ünkkel kefélsz?
    Az asszony pofon vágta.
    - Azt hiszed, olyan vak voltam, mint apánk? - Tyrion az arcát dörzsölgette. - Engem nem
    érdekel, kivel fekszel össze... habár nem éppen igazságos, hogy az egyik fivérnek széttárod a
    lábad, a másiknak pedig nem.
    Az asszony ismét pofon vágta.
    :D király :D
  • Frosty01
    #931
    én mint a huzat kiolvasom a napokban ahogy hozzájutok :D
  • 89
    #930
    engem sem tudtok megtörni whahahaaa!!! :D
  • Narxis
    #929
    Hehe, én erős vagyok és nem olvasom el, de szerintem többen kísértésbe esnek majd. :D
  • G_ArchAngel #928
    800 oldal - 8 ora:)
  • karajjj
    #927
    én holnap megyek levadászni miskolcra, hátha lehet kapni valahol
  • Csacsi
    #926
    Nem gond. Az első nagyjából 5 napja van meg...ha 2 hetente darálok egy könyvet...akkor jöhet az ötödik is.
  • karajjj
    #925
    addigra már lehet, hogy 5 :D
  • Csacsi
    #924
    Nah ez jó Spoiler. Itt rendesen meg van jelölve...így legalább nem olvasom el :)

    Bár már lassan én is a végére érek. Úgy érzem jobb ha mielőbb túl vagyok rajta...mert úgyis minden spoilerbe belefutok :)

    Mire a második évad jön végzek mind a 4 kötettel :)
  • Andr0
    #923
    megszeretném osztani a könyv utolsó mondatát, jelzem olyan spoileres hogy dupla spoilerbe kell tenni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler] "Áttetsző szárnyuk kinyílt, csapkodni kezdte a levegőt, és évszázadok óta először az éjszaka ismét megelevenedett a sárkányok muzsikájától."
    [/spoiler]
  • Narxis
    #922
    naaaaaaaaaa, spoilerbe rakhatod nyugodtan :D
  • Palinko
    #921
    szóval úgy lesz hogy belesétál a ....
    neem neeem nem árulom el.
  • RatBaG #920
    nekem bizonyíték kell, nem ígéret!
  • Palinko
    #919
    most olvastam el az 1. könyvet, hát ütős vége lesz azt megigérhetem.
  • Shiwo
    #918
    könyvspoiler (még ha nem is annyira jelentős információ)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerencsére fog ez még bővülni :P
  • Hoz_Hun
    #917
    Áááááh, az én kedvencem EZ!! :D

    Ezzel a szöveggel: "Nesze b*zd meg! Király akarsz lenni?!!" :D
  • 89
    #916
    csak ez a nézés volt fura...
    amúgy sztem azt a szarvasos sisakot még látni fogjuk a fején :)
  • Hoz_Hun
    #915
    Nekem abban a pár másodperces jelenetben szimpatikusnak tűnt. Keményen dolgozik a céljáért és nem esik hasra holmi uraság előtt.
  • 89
    #914
    sztem elég retardáltnak tűnik Robertfijúcska, erre rátesz egy lapáttal Ned nézése :D