889
A Nehrim az Elder Scrolls IV: Oblivion motorjára épülő, de történetileg teljesen új RPG
  • steweee
    #889
    azt meg tudja vki mondani, hogy miért nem működik a drop.lit.torches mod ?

    na, ez így elég bugyután hangzik. mikor először játszottam vele minden gond nélkül beraktam az *.esp fájlt és aktiváltam, működött és ennyi. pedig előtte már sok mod volt felpakolva

    most hogy újra játszanék vele, akárhogy is csinálom nem megy. van esetleg vmi trükkje vagy bugja vagy vmi ?
  • Molnibalage
    #888
    Ez is zizis. Ferakom, azt a new game megint nem akar működni...
  • koschwarz
    #887
    elismerésem, hogy nekiindulsz még egyszer, bár szerintem is megéri. a legutóbbi patch-csel folytattam a játékot (le sem szedtem a gépemről, mert tudtam hogy jönni fog, még ha sokat is kell várni), és azonnal újra magába szippantott a világ. múlt héten kezdtem, és nem tudom abbahagyni :D
  • mindero
    #886
    Nekem meg elvesztek a mentéseim, most tartok épp Sanctumba. Egy darabig biztos el fog tartani, elszoktam a nehézségétől a Skyrim miatt.
  • koschwarz
    #885
    az új questekkel, meg mindennel együtt, ami az 1.5-ösben van, beletettem plusz 15 órát a játékba, és még nem vagyok kész. pedig ráadásul nem is kalandozok, csak teleportálok a célhoz legközelebbi helyre, és onnan megyek specifikusan a quest következő állomása felé... :D

    ezt nevezem "kiegészítőnek"!
  • mindero
    #884
    Tölthető az angol 1.5
    Főbb változások:
    (FEA) Soundtrack extended.
    (FEA) Conjuration spells added.
    (FEA) Nexus of Treomar opened.
    (FEA) Portal of Darothmar opened.
    (FEA) Iron Fire Halls opened.
    (FEA) More caves and interiors opened.
    (FEA) The Wanted quest is now completed.
    (FEA) The Arena quest is now completed.
    (FEA) Smithing is now completed.
    (FEA) An extra quest is now available for the Shadow God.
    (FEA) New items and enemies placed.
  • SaGa Jr
    #883
    Van az 1.5 és lesz 1.5 english version is. A kettő a nyelvben tér el egymástól.
  • Molnibalage
    #882
    Ezt a részt nem értem. Az auto update nálam befrissített. Vagy az nem 1.5? Sajnos nekem nincs időm még egyszer végig tolni. Ilyenkor vagyok kicsit pipa. Miért nem így adták ki? Én megvártam volna...
  • steweee
    #881
    klassz nagyon, de már megvárom az angol végső patchet...
  • Molnibalage
    #880
    Csináltam egy kis videót. (A képek nagy része az enyém benne.)

  • Molnibalage
    #879
    Jah. :)

    Közben már ezzerrel shotolgatok. :Ö
  • mindero
    #878
    Egyelőre csak németül van, fórumból elérheted.
  • mindero
    #877
    Vedd fel a fáklyát!
  • Molnibalage
    #876
    Bakker, anno végigtoltam, de most elindulni sem tudok. Bejön a játék és nem tudok mozogni. Egy kis helyre kapásból beragadt a karkter az elején... Egy kis területen tudok mozogni, felvettem pár tárgyat és egy fegyvert amit elértem, de nem tudok kiugrani sem...
  • Molnibalage
    #875
    Van valakinek mentett állása mielőtt még felment volna először a Sanctumba? Végre működik a cucc.
  • steweee
    #874
    honnan lehet letölteni ? a hivatalos oldalon nincs ilyen lehetőség... sem hír erről
  • Molnibalage
    #873
    Sajnos bekrepált áprilisban.
  • mindero
    #872
    De ha még megvannak a mentéseid (és nem krepált be a meghajtód mint nekem) akkor tudod a régieket folytatni.
    Annál is inkább mert a főszálat viszi tovább az a plusz 3-8 óra.
  • Molnibalage
    #871
    Az a baj, hogy már végigtoltam, tehát eső után köpönyeg. Én kivártam volna, amíg így kijön. Nem fogom csak ezért végigtolni főleg, hogy ezek nélkül is végigtolható volt. Tehát nicns szükség ezekre a brutális dolgokra.
  • mindero
    #870
    Hm.
    Ilyet még nem hallottam, próbálj meg a hivatalos fórumon nézelődni.

    És egy jó hír: készül a Nehrim 1.5-ös változatának angolosítása.

    Tartalom:
    -megnyílnak az eddig lezárt barlangok (köztük a Nexus Halls, Iron Fire Halls is)
    -egy új kontinensen lesz pár küldetés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (immár árnyékistenként
    ami 3-8 órát fog felölelni
    -befejezték a kohászatot, amivel állítólag most már brutális páncélokat, fegyvereket lehet csinálni
    -új fejvadászos küldik és arénaharcok
    -javítások, stb...

    Egyszóval befejezték a játékot teljesen. Aki eddig nem próbálta ki minden idők legzseniálisabb modját, most tehet egy próbát újra. (Érdekes lesz összehasonlítani a Skyrm történetével )
  • Molnibalage
    #869
    Csak screenshot készítés miatt fel akartam tenni a Nehrimet, de az istennek sem működik. A new game lenyomására nem törénik semmi. Régem meg tudtam oldani, most nem. Mi lehet a bibi?

    Nincsen valakinek jó sok screenshotja különféle napszakokban a sanctumról?
  • koschwarz
    #868
    itt nézz körül
  • MrStokes
    #867
    Sziasztok!

    A heten tervezem megnezni a jatekot, es azon gondokozotam, hogy vajon vannak-e olyan mod-ok a jatekhoz (kimondottan a Nehrim-hez), amikkel a vizualis elmenyt lehetne fokozni. Szebb, nagyobb texturak, fejlesztett idojarasi hatasok, stb.

    Olvastam, hogy az Oblivionhoz van tobb ilyen mod is, de meg nem probaltam oket, nem tudom, hogy ezek jok lennenek-e a Nehrim ala.

    Probalt esetleg valaki ilyen Oblivion mod-okat Nehrim alatt?

    Mar magaval az Oblivionnal is csak evekkel ezelott jatszottam, de ezeket a visual enhancement mod-okat meg csak soha nem is probaltam.
  • steweee
    #866
    háááát. úgy látszik a titok mindig az apró dolgokban van elrejtve.... :)
  • Dobronski
    #865
    Én is így csinálom, minden ami mozgatható és nem piros azt felveszem. Még a poharakat is, tök vicces tud lenni. :)
  • koschwarz
    #864
    én nem csináltam mást, minthogy ezerrel cipeltem minden loot-ot a városba eladni. csak olyat vittem magammal, aminek a súly/érték aránya 1/10. a lötyiket mindig eladtam, ami sok pénz, csak volt nálam egy-két biztonsági health meg magic potion, mivel egy idő után már mindent varázslatból megoldottam.

    én egy-két igazán különleges páncél vagy fegyver kivételével semmit nem tartottam meg, ami megmaradt az általában ment a vitrinbe.
  • steweee
    #863
    persze, engem nem zavar a spoiler meg ilyenek. bár am elég könnyű a játék, de az elején tök izgi volt erősödni azért...
  • Dobronski
    #862
    :D gondoltam..
    adnátok tippeket pénzszerzésre?
  • steweee
    #861
    ami nyilván nem a ferkasbőrökből fog összejönni...
  • koschwarz
    #860
    ott ilyen több tízezres tételek vannak :D
  • Dobronski
    #859
    1000gold felé még sosem mentem... mindig elmegy valamire... spell, páncél, teleport kő. :/
  • koschwarz
    #858
    van egy bolt a fővárosban, még a kovácsműhely közelében, ahol über cuccokat lehet venni, de nagyon, NAGYON sok aranyért. azokért meg is éri gyűjteni.
  • koschwarz
    #857
    lehet hogy rosszul emlékszem, de mintha több könyv is lett volna, és mindegyik máshoz adott volna tudást, pl. egyik csak ilyen állatra, a másik olyan szörnyre, stb. de tényleg nem érdemes ezzel foglalkozni, nagyon sokat kell vadászni ahhoz, hogy megérje, behozza a könyvek árát, és talán még pontokat is fel kellett használni, hogy használhasd őket.
  • Dobronski
    #856
    Kár. Megvettem a skinningot, de egyik állatból nem esett több drop... mind1. Inkább visszatöltöttem, és elraktam a pénzt varázslatokra. Am. nagyon érdekes hogy ér valamit a pénz. Tetszik, mindent fel kell vennem.
  • steweee
    #855
    nem érdemes ezzel foglalkozni. én is temrészertesen megvettem a könyveket mind, de mire ez megvan, addigra a pénz már nem érdekes. másra meg nem jók
  • koschwarz
    #854
    elvileg amikor elejtesz egy állatot, szörnyet, akkor a lootban megjelenik a bőre, szarva, stb., nélküle meg nem.

    bár nem egészen egyértelmű, mert én. pl. alig tanultam ilyen könyvekből, mégis volt egy-két dolog, amit az elejtett szörnyekből, állatokból -ról ki tudtam nyerni :D
  • Dobronski
    #853
    Hogy kell skinning-elni? Megvettem a könyvet, meg is tanultam, de semmi változást nem vettem észre.
  • mindero
    #852
    Launcherbe állítsd át angolra. A felirat lesz csak angol úh n lepődj meg.
  • Benevolens
    #851
    fú, leszedtem a nehrimet meg az obliviont meg mindent, kipucoltam az egészet, aztán felraktam az obliviont. Első lépésben nem ment fel a legutolsó patch. Valahogy megoldottam. Utána feltettem a nehrimet angolul. Itt sem akarta engedni a patchet. Asszem végülis sikerült, bár a főmenüben az oblivion pachverziót írja ki. Aztán elindítottam a játékot. Főmenü, New Game. Aztán jött az intro angol felirattal. Aztán elkezdődött a játék. Németül. És minden német
  • Benevolens
    #850
    igen, azt fogom csinálni. De különben az oblivionnal volt valami baja, amit nem értek, mert legújabb verzió és eredeti oblivionom van