8
The Haunted: Hell\'s Reach
  • grebber
    #8
    Én játszottam vele kicsit és nem véltem felfedezni semmi történetet.És egyedül nem is az igazi.Multiba ökörködni jó lehet vele,de nem lett nagy eresztés.
  • Shep
    #7
    Van ebben rendes történet, vagy csak pályák egymás után ahol lőni kell jó sokat?
  • SZilaJMaGGoT
    #6
    Úgy értem modként abszolúte megállja a helyét, de önálló játékhoz ez biza kevés.
  • SZilaJMaGGoT
    #5
    Egyetértek, a játékélmény valahogy engem sem nyűgöz le... Még ha valami bitang jó sztorit, meg kicsit komplexebb játékmenetet csapnának hozzá akkor jó lenne, de így tényleg painkiller kábé... :/
  • Lacee86
    #4
    Kicsit olyan Painkilleres, csak szebb graffal. Hát, vhogy ebből én már kinőttem sztem. :) Azért biztos jó lesz.
  • Loál János #3
    Jesszusúristen.
  • Rowlend
    #2
    Ez bitang jó :)
  • Nagyi06
    #1
    A The Haunted egy roppant sikeres UT 3 mod, melynek bolti verziója egyelőre kiadóra vár. A játék már gyakorlatilag kész, reméljük, valaki hamar rácsap.

    Kiadóra vár az idei Make Something Unreal modkészítő verseny győztes játéka, a The Haunted. A démonos TPS-t fejlesztő csapat nyereménye egy teljesen szabadon felhasználható Unreal Engine 3.0 lett, mellyel elkészíthetik a játék forgalomba hozható változatát. A csapatot vezető Michael Hegemann a Joystiq stábjának elmondta, hogy a fejlesztés nagyon jól halad, csaknem kész vannak, kiadót azonban még nem találtak, illetve ahogy ő fogalmazott, "keresgélnek a lehetőségek között". Reméljük, hamar megtalálják a számításukat, mert a program jövőre már megjelenne PC-re, XBLA-ra és PSN-re is. Alant egy látványos trailer, érdemes megnézni, de vigyázat, nagyon véres!

    Trailer