206
NLbEb.png
Minden csütörtökön!
  • Zs0lt1
    #206
    Igen, Amanda eredeti neve Helen volt.
  • Herold
    #205
    Jól megcsavarták a végét. De ki a franc az a Helen? Amanda korábbi neve? Már nem emlékszem a sorozat elejére.
  • Zs0lt1
    #204
    Sajnálom, hogy vége lett, de tényleg felesleges lett volna tovább húzni, bár ha lett volna egy jó showrunner lehettek volna további ötletek, de jó ez így is. Nagyon féltem, mert volt már pár kedvenc sorozatom amit szarul zártak le, de szerencsére ezt jól lezárták. Már csak egy frankó dvd pakk kéne a négy évadról :D
  • Shep
    #203
    Hát véget ért ez a jó széria, ami egyrészről rossz, mert olyan ritka a jó akció sorozat, mint a fehér holló, másrészt meg jó, mivel eléggé elfogytak az ötletek az utolsó 1,5 évadra és nem nagyon lehetett volna már ezt az egészet hova tovább szőni.
  • MerlinW
    #202
    2013-Nov-22 Nikita 04x01 Wanted
    2013-Nov-29 Nikita 04x02 Dead or Alive
    2013-Dec-06 Nikita 04x03 Set-Up
    2013-Dec-13 Nikita 04x04 Pay-Off
    2013-Dec-20 Nikita 04x05 Bubble
    2013-Dec-27 Nikita 04x06 Canceled
  • Herold
    #201
    Pl. innen.
  • loucyber
    #200
    Honnan tudjátok, hogy csonka évad. Eddig qrvajó.
  • G_ArchAngel #199
    Mindennek vege egyszer, csak legyen jo ez a csonka evad.
  • Zs0lt1
    #198
    Az első rész bitang jó lett, sajnos már csak 5 rész és vége :(
  • Herold
    #197
    Indul a 4. évad!
    Sajnos úgy tűnik, ezt is djzsuzska fordítja, szóval egyhamar nem lesz magyar felirat.
  • MerlinW
    #196
    Mert az a jövő :) A jobb lejátszók ismerik azt is (VLC, MPC, GOM)
  • Herold
    #195
    Miért van az, hogy idióta faszfejek .ass formában publikálják a magyar feliratot a 16. részhez?
  • DONGUBA
    #194
    Mikor adjak magyar adon a 3. evadot?
  • MerlinW
    #193
    2013-Mar-15 Nikita 03x14 The Life We've Chosen
    2013-Mar-29 Nikita 03x15 Inevitability
  • gabo91
    #192
    ja, de úgy néz ki Niki és Michael románcnak vége...
  • Herold
    #191
    De legalább Alex és Sean végre összejöttek.
  • gabo91
    #190
    Ajánlom Breaking Bad s01e02 :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott leszakadt a fürdőkád, illetve a mennyezetet, padlót is átmarta a pincéig. nyilván nem 10%-os oldatot használtak
    (bár később még jó párszor alkalmazzák volt mikor egy egész motort tüntettek el vele)


    s03e09:

    Számomra kicsit üres az évad. Néha elhangzik Amanda neve, esetleg pár másodperc erejéig szerepel, de nincs se fő gonosz se fő szál. Megy az évad jönnek szép lassan a részek, de ott a hiányjel végig.
    Michael kezével vannak elfoglalva már 3 rész óta.
    Van rá mód hogy visszakapja.... hát erre kíváncsi leszek mit találnak ki.

    Ha pontozni kell az első évadhoz viszonyítva.
    s01 = 100%
    s02 = 160%
    s03 = 70% (eddig)
  • Herold
    #189
    Nem hinném, hogy a sósav maradéktalanul feloldja az emberi testet. Ahhoz annál sokkal erősebb sav kell.
  • gabo91
    #188
    s03e08 rész:
    két hiba is befigyel:
    takarító a sósavat a fürdőkádba önti bele...
    fémet marja a sósav, nem véletlenül vitte be műanyagüvegbe.

    másik pedig mikor a laptopért megy ráteszi egy fekete gépházra a zavarót, akkor a divisio kameraképein egy pillanatra látszik, ott látni hogy a gépházba egyetlen egy vezeték sincs csatlakoztatva... :D
  • Shep
    #187
    Nem volt rossz az eddigi 2 rész de nekem azért hiányzik az átívelő fő szál és, hogy a legtöbb részén végén ugyan sikeres volt az akció de ott volt a levegőben a háborút még nem nyertük meg hangulat. Tartok tőle, hogy ha nem találnak ki valami fő célt akkor ez lesz az utolsó évad.
  • Herold
    #186
    Elkezdődött a 3. évad!
  • Herold
    #185
  • MerlinW
    #184
    2012-Oct-19 Nikita 03x01 3.0
    2012-Oct-26 Nikita 03x02 True Believer
    2012-Nov-02 Nikita 03x03 Innocence
  • Quantumleap
    #183
    Én most végeztem a második évaddal.
    Hát, kíváncsi vagyok, hogyan fogják folytatni. Percy halála valahogy időszerű volt, de mégis meglepett. Kicsit olyan, mintha az Aliasban kinyírták volna Sloane-t. (Bár ott is egy idő után favorizáltam volna egy ilyen lépést, de nem a 2.évad végén, hanem picit később.) De hát ugye Xander Berkeley-nek amolyan védjegye, hogy filmekben/sorozatokban az esetek 85-90%-ában meghal. :)
    Alex és Sean szerelmi románcával nem kellene vacakolniuk a készíttőknek, döntsék el, hogy összehozzák őket vagy sem.
    Gondolom a következő évadban Amanda lesz a főgeci.
  • gabo91
    #182
    Megnéztem a finálét is. Mit mondjak, oké előző írásomban amit kifejtettem nemtetszést a csillagháborús fegyverekről az értelmetlenné vált oké. Ez így korrekt volt... Igazából láttam már jobb részeket is, pl. mikor Alexandra egyedül hazament az otthonába.
    Igazából csak annyi, hogy Pearcy halott, divízió mint gonosz megszűnt most kapott egy új vezetést, amihez még nem tudjuk hogy fog viszonyulni. A kint lévő ügynökök, őrzők (már aki maradt belőlük) titkosak Pearcy a sírba vitte a nevüket, max fekete dobozból lehetne tudni kik ők, de az meg ugye csak Amandának van. Dobozokat keresni értelmetlen. Udinov kisasszonyról sincs már mit lehúzni, lerágott csont.
    Egy mondatba összefoglalva:
    De most akkor miről is fog szólni a 3 harmadik évad?
    Ja a rejtélyes emberkét kéne megtalálni... kb. olyan mint mikor prison break-ben az utolsó részben Saraht is lecsukták, és a final breakben kiszabadították...

    Oké csinálnak harmadik évadot, örülök neki legalább lesz mit nézni, de tényleg. Jó lehet, hogy nem számítottak rá hogy 3 évad is lesz akár nem így kezdték az elején, most majd valamit hozzáalakítanak írnak.
    Az első végén tényleg jó volt, emlékszek még rá, Niki és Michael elmentek a kocsival a naplementébe a fekete dobozzal... (jó lehet, hogy nem naplemente volt)


    Ma/ most így egymásután néztem meg két sorozat évadzáróját.
    Revenge volt a másik hát ott tényleg aztán úgy megkavarták a szálakat, hogy lesz min elindulniuk. Ki sem bírom szeptemberig. Vele szemben itt meg tényleg az az érzésem, hogy "miről fog szólni, mi lesz benne?"

    Volt az évad alatt pár szünet mindig, pár hét, hónap, akkor mindig olyan résszel zártak hogy nem bírtam ki azt a 4-5 hetet. Úgy voltam, hogy aztaku*va évad közepén ilyen durva fordulatot, berakni évadzárónak is elmehetne. Ezzel szemben most.

    Na mindegy, várjuk, aztán majd meglátjuk milyen lesz.
  • Shep
    #181
    Te tényleg ilyen dolgokon akadtál fent? Utolsó részt meg nézd meg mert jó pár dolog értelmet nyer majd amit most itt hibaként említettél.
  • gabo91
    #180
    Na megnéztem a 22. részt. 23 még hátravan, nem tudom mi lett évad vége, viszont erről írnák pár gondolatot.

    Eddig is voltak erős dolgok túlzások, de belefért. 21. részben mikor a pacemakeres faszit shokkolják...
    Ez hogy percy ekkora king lett egy vicc, mikor évad elején kintről tevékenykedett oké, de hogy már az egész országot rongybabaként rángatja.
    Csillagok háborújás eszköz rendben, és azóta nem csináltak semmi szuperfegyvert? Nincs semmi amivel le lehetne lőni azt a szart?
    Delta force stb stb. ilyenkor hol van? ja hogy ők csak tengeren túlra mennek...
    Amikor percy emberei mentek be a divizióba akkor még egy mezőn volt most egy farmon. Nikita leereszkedik mert nincs létra, nézzétek meg újra... ereszkedik ott a létra... (ok a tetején nincs) Az ereszkedés is vicc volt, michael majd megszakadt a 40 kilós nőtől, ő meg teljes menetfelszereléssel egy kb 10cm es vasat belenyom a száraz porzó talajba ami persze kibírja.
    Meg a pajtában ott volt a kis traktor, vagy ott a kocsi vagy nem igaz hogy egy vascső nem volt amit odatesz a nyíláshoz és ráköti a kötelet aztán mindegyik lemehetett volna.
    Lemegy Niki, és három szaros nyákot nem tud eltörni ahhoz robbanótöltet kell....

    Meg Pearcy új haverja is ki? Pearcynek ott a csillagromboló de azért beáll a sakktáblára parasztnak és engedelmeskedik.


    Minden esetre várom a következő évadot, meg az utolsó részhez a feliratot. Ezt a földtől elrugaszkodott dolgot nem hinném hogy sokáig fogják húzni, lesz egy új felállás aztán régi szintre visszaáll minden.
    Nem láttam utolsó részt, de kb olyant tippelnék következő évadra hogy Nikiéknek az lesz a feladatuk rájöjjenek ki áll Pearcy mellett, megkeresni és megállítani.


    Ja még valami. Eddig ugye a BlackBox volt az ütőkártya az kellett mert azzal lelehet buktatni Pearcyt, megsemmisíteni a diviziót, hát innentől az már szart sem ér...
    magyarán értelmetlenné vált közel két évad., plusz a "fő cél" is értelmét veszti.
  • Shep
    #179
    Nem volt rossz ez az utolsó pár rész. Sajnos a végét lehetett tudni ,hogy az lesz ami lett kérdés innen merre mennek tovább de az biztos, hogy már nem olyan lesz a hangulat, mint eddig volt. Persze az is igaz, hogy ez az állapotot sem lehetett már a végtelenségig húzni, valamerre tovább kellett lépni. Reméljük nem pont ezzel ölték meg a szériát.
  • Andr0
    #178
    Várós a következő évad... érdekes finálé volt ez... :D:D sok irányba el lehet innen indulni.
  • gabo91
    #177
    3 évad berendelve
  • Andr0
    #176
    hát ez a Nikita Team már akkora lesz mind a division...:D
  • Herold
    #175
    3 hét szünet. Következő rész ápr. 20-án lesz.
  • csubakkamuki
    #174
    szerintem ez is olyan 20-24 részből fog állni, de a legvalószínűbb a 22..
  • Herold
    #173
    A http://www.feliratok.info/ -n keress rá, fent van a teljes 1. évad egy csomagban.
  • janihunk
    #172
    Az s01e06 hun nincs fent valahol?
  • gabo91
    #171
    Egyre jobb a sorozat. Második évadra nagyon pörgős lett.

    hány részes lesz az évad? imdb-n csak 14ig van kiírva. Lehetséges ez?
  • Andr0
    #170
    kb 10 rész ment le nemhiszem hogy vége lenne a második évadnak inkább szünet ;)

    Amúgy a színvonal nagyon jó!! szeretem a sorozatot
  • Herold
    #169
    Szünet van, vagy vége a 2. évadnak?
  • csubakkamuki
    #168
    elmondom őszintén, én már a ringerre már vagy 5-6 hete várok.. már 3 részhez nem volt felirat..., azt tom mondani akkor max megnézed angol felirattal azt csókolom...!
  • Herold
    #167
    Tudom, hogy vizsgaidőszak van, de ez a felirat fordítás egyre nyögvenyelősebben megy. Még az előző részhez sincs magyar felirat, nemhogy az e hetihez. Talán át kéne adni valaki másnak...