15
  • Yutani
    #15
    Na, csak elindult 2012 szeptember 30-én... LOL!
  • Freddycom
    #14
    Most viccen kívül, ha felhívnám az rtl-t és lebasznám őket, mi történne?(emberi, moderált módon szóvá tenném h nevetségesek vagytok)
  • dzsagon
    #13
    addig csak a faszverés marad
  • Bhalage
    #12
    pusztulat...
  • bippo
    #11
    Gondolom nyáron vették fel, és tavasszal fog lemenni.
    Egy ilyen társkereső műsor nem nagyon érdekes téli jelenetekkel. Mindenki nagykabátban, kint semmit nem lehet csinálni. Bikinis csajok, medence, stb. sokkal jobban vonzza a tekintetet.
  • pokolfiu
    #10
    mondjuk ezt illett volna akkor is tudni kedve programigazgató, mikor vették fel a műsort...
  • otrosinka
    #9
    Ez nem az az énekes fazon vki? Rákeresek guglin, de nem hiszem , hogy megnézem....
    Viktor, szerintem, ezt a hírt, túl bő lére engedted. A fő oldalon elhelyezett 3 mondat tökéletesen kielégítette volna.............. semmit.
  • bippo
    #8
    Igaz.
    Akkor a pletykalapokból majd előbb kiszivárog majd, mi lett a végeredmény, mielőtt lemenne a tévében. Mondjuk Gjoni papát meglátják valami fiatal csajszival valahol. Ha meg mégsem, akkor meg mi értelme volt a párkeresésnek?
    Na mindegy. Annyira nem érdekel a dolog, csak viccesen oldják meg.
  • Aldo Moro
    #7
    "Elkészült a produkció, és nagyon jó lett" Szóval már lehet, hogy rég elválik mire láthatjuk a műsort.
  • Rage47
    #6
    jaj mit fogok így nézni:(
  • Csirke4
    #5
    Belenéz a pénztárcájába, S látja jól van ez így.
  • Szolnokboy1
    #4
    jaj, ne, most szegény winnie mit fog nézni?
  • bippo
    #3
    "A nézettségi adataink alapján megengedhetjük magunknak, hogy ezt a produkciót 2011-ben mutassuk be."
    Az meg, hogy szegény Gjoni meg addig is egyedül van, senkit nem érdekel :(((
    Gondolom ezt is szombat estére akarják tenni (a legnézettebb napra, így majd csak az X-faktor után fog jönni.). Biztos félnek attól, hogy másik nap a kutya nem nézné, de jól megmagyarázzák azzal, hogy "pazarlás lenne egyszerre három, nagy nézettségű műsort elindítani.". (mert hétközben meg a másikon megy egy celebes társkereső.)
  • Justil
    #2
    Kolosi Péter vajon nézi azt a sok szart, amit a munkája során összeigazgat?
  • ntom
    #1
    neeeeeeeeeee!
    most kereshetek valami hibernálókamrát, ahol átvészelhetem ép elmével ezt az időt