2681
Neverwinter MMORPG
  • Shiwo
    #161
    Neverwinter speciel egy város neve Forgotten Realms-en. Az MMO-nak annyi köze lesz az NWN-hez, hogy a helyszín ugyan az.. viszont nem árt tudni, hogy időben vagy 100 évvel később játszódik az MMO, mint annó a jól sikerült RPG. Ha jól rémlik, időközben magát a várost eléggé legyalulták, és most az újjáépítési fázisban van még..

    Mondjuk választhattak volna más várost is, tény, hogy az előd hírnevét próbálják meglovagolni, lehetett volna akár Baldur's Gate MMO is, ez elítélhető dolog, viszont semmiképpen sem újdonság vagy meglepő, sok-sok példát láttunk rá, maximum a kutya sem panaszkodik, ha az új játék méltó az "elődjéhez"

    Minden esetre egyet értek Vamp17-tel, hogy ne az NWN-nel hasonlítsuk össze állandó jelleggel, hanem külön kezeljük a kettőt
  • Jakuza001
    #160
    Es ez a baj, mert csak egy nevlopas, amivel elakarjak adni a jatekot.
    Valamint az NWN-t ledegradaljak egy agyatlan akcio MMO-va.
  • Vamp17
    #159
    Sztm igazán megtehetnénk, hogy különválasszuk a dolgokat...

    Nem, a Neverwinter nem egy D&D (a szó konkrét értelmében) játék, nem a Neverwinter nem Egy NWN folytatás...

    Viszont igen, a Neverwinter egy Forgotten Realms univerzumban játszódó játék, igen mindenkinek ismerős lesz a Lore és igen, a Neverwinter egy nagyon-nagyon jó és hangulatos Akció RPG!

    Ezeket sztm nem árt tisztázni...:)
  • #158
    Én már nagyon várom:O
    egy kis gameplay:

  • j0nNyKa
    #157
    Guardian Fighter preview guide
  • Susarc
    #156
    a "régi feeling"-et felejtsd el ez sajnos senem DD senem ADD....egyszerű hekk and szless
  • Although
    #155
    Ha ingyenes lesz egy próbát megér. Hátha ad valamit a régi feelingből.
  • j0nNyKa
    #154
    First Beta Weekend an Ongoing Success!

    Enter Mount Hotenow in Neverwinter
  • Vampy
    #153
    Nem tudom miert vannak gondok a Tera belepessel... Mondjuk en most kezdtem a jatekot, de egyszer sem kellett sorba allnom... Elso belepeskor kivalaszottam azt a szervert, ami a F2P-re valtaskor indult es meg soha egy masodpercet sem kellett sorba allnom...
  • MarkBlade
    #152
    Criptyc jó a fp ben. Játszottam párral ezt sem hiszem elcseszik. Remélem. A sto é coh pl nagyon jó lett.
  • Fpocok
    #151
    Megnéztem milyen csomagok lesznek elérhetőek. A 200dolcsis pakkban lesz egy exklúziv faj. Ez annyira nem érdekel, megérdemlik. Viszont láttam olyat, hogy VIP GAME ACCESS (When loads are high, jump to the head of the queue and get priority log-in access.) Remélem nem lesz olyan durva, mint a TERAnal... nálam az ölte meg a játékot.

    Meg néztem ezt a foundry rendszert... jól hangzik.
  • MaRee
    #150
    Én a magyar nwn pw-n játszottam, talán Lost Dales volt a neve, régi szép idők, meg ugye a jó öreg pnp D&D :) Sajnos ez mára már kiment a divatból, ilyen oldschool dnd játékra felesleges várni.
  • Acidlich
    #149
    Amig le nem tiltotta a modfejleszto, dracolich-el vegigzuzni a palyakon az valami hatalmas volt:))
  • Acidlich
    #148
    Az nwn-bol(bar ide sorolhatnek meg par mmo-t is akar) komolyan mondom a Dalakora-s idok voltak a legszebbek
  • Susarc
    #147
    hát jaja el is baszták:(:P 3.x a legjobb :P a DDO online az is elbaszott játék lett sajna:((
  • Susarc
    #146
    jaja én wizardot szeretem..azzal is lvl 11 a vizválasztó...addig kinszenvcedés utánna viszont badass:P
  • Shiwo
    #145
    lehet adnd-n nőttél fel, de azóta kijött dnd3, dnd3.5, és dnd 4e is... utóbbi alapján készült ez a játék (NWN-ek 3.X alapú még)


    a TSR már 97-ben megszűnt, utána a Wizards-hoz kerültek a dnd-s jogok, őket meg felvásárolta a Hasbro, így annak a "leányvállalata" jelenleg..
  • nearo
    #144
    Az biztos, NWN-t én még most is nyomom. Jelenleg OC-t próbálom végigjátszani egy pszichopata necroval úgy, hogy végig egyedül megy (se henchman, se familiar, se egyéb summon). Első fejezetben még voltak trükkös részek, de most már nagyjából semmi sem tud leütni. Egyébként nagyjából pont azt csinálom, amit leírtál pár hsz-el ezelőtt, csak másfajta instant killeket szórok, meg általában nincs ideje az ellenfélnek cselekedni :D
  • Susarc
    #143
    ja neeem....nagyon nagy kedvencem még mindig NWN....már annak orbitális sikere lett volna ha azt összekapják 2013-es szinvonalra ilyen "wowos" MMO-vá és kiadják...imádták volna az emberek szerintem!
  • nearo
    #142
    ja persze azt vágom... azt hittem valami pc játékra gondolsz :)
  • Susarc
    #141
    http://dndtools.eu/spells/draconomicon--92/dragon-breath--1034/

    http://www.dandwiki.com/wiki/SRD:Disintegrate


    mindegy a lényeg az,hogy most megint várnom kell a csodára,hogy végre valaki csináljon már ADD MMO-t:P:)
  • Susarc
    #140
    már volt az D&D ben is.....már 14 évesen használtam kocka+papir+ceruza játék alatt:D
  • nearo
    #139
    Dezintegráció... ez nwn2? 1-ből nem rémlik ilyesmi... na meg sárkánylehelet is csak shifternek van meg red dragon disciple-nek 1-ben.
  • Susarc
    #138
    a nagy szivfájdalmam pedig az,hogy erre is évekig vártam,hogy ADD és köze nincs az egészhez:(((

    a TSR /ha még van:P/ jól be is perelném őket,hogy azonnal kapjátok le a DD+NWN logókat:D

    látom már sosem lesz olyan MMO amiben mehetnék a jó kis wizarddal lövöldözhetném a dezintegrációt az improved invisibiliből,kőbőrrel és próbálnám átpenetrálni az ellenfél papjának a forti mentőjét miközben ő küldené rám az osonó végzetet a barksninből és gust of wind-el próbálnám az osonó bogarakat elfújni vagy sárkánylehelettel:((((((
  • alienenemy
    #137
    Nos azok a hülyék azok, akik miatt te majd ingyen játszol.
  • Fpocok
    #136
    Kezdek kicsit aggódni, hogy lesz a modell.
    Egyik videóban mondták, hogy ugye igazi pénzért lehet majd venni valami kreditet, amin lehet venni kiegészítőket, viszont igazi pénzes kreditet lehet szerezni úgy, hogy a játék pénzt átváltod olyan kreditté és úgy veszed meg a kiegeket.
    Aggódom.
  • Susarc
    #135
    hát kezdenek eldurranni az agyak FB-on....senki sem érti,hogy miért promózzák ennyire a founder meg guardian packot amit venni lehet /60/200 usd/eur/ hiszen a játék ugye "full ingyenes" lesz...ergó ki az a hülye aki 3x 2 nap bétáért kiad ennyi pénzt....

  • Fpocok
    #134
    Lehet már tudni, hogy milyen elsz a f2p rendszer? VAgy csak az van, amit a videóban mondtak? Keresem még az action based mmo játékomat. TERA már kilőve.
  • Acidlich
    #133
    Videokat elnezve nem fogott meg nagyon engem se, pedig szeretem en is a dndt, nwn jatekokat, rpgt eleg regota. Valahogy kevesnek tunik ez 2013ban...semmi extrat nem latok videok alapjan. Tudom grafika nem minden, meg jatek kozben nem biztos h annyira figyelnem, de a karakterek mozgasa hihetlen ocska, darabos, sztem meg a DDo-ban is jobban nez ki, pedig az nem mostani darab.
    Sajnos ez is egy ujabb pelda, ha igazan jo dnd rpgt akar az ember, nagyon messzire kell visszanyulni a virtualis polcon
  • j0nNyKa
    #132
    bár nem volt túl rég leírva, de akkor újra

    itt regisztrálsz, van egy kérdés a tetején

    arra a válasz a februári US PC Gamer magazinban van, amit pl. enkórrol, vagy akárhonnan lekapsz

    kapsz egy kódot, beregeled a megfelelő helyen (emailben kapsz instrukciókat), és várod a csodát
  • Susarc
    #131
    ahogy nézegetem a gameplayeket azon gondolkozom mitől AD&D ez a játék egyáltalán....és egyre jobban az a bűnös gondolat érlelődik,hogy ennek köze nincs az ADD-hez sajna:(( olyan mint egy tuningolt Diablo3...hack and slash mész és lootolsz azt hali:P ettől függetlenül gondolom lehet majd vele szórakozni,de nem hiszem ,hogy nagyon leköti majd az embereket! még jó ,hogy ingyenes ,mert elég nagy bukovári lenne az MMO piacon....

    vélemények?
  • Susarc
    #130
    már Free of charge-ra tettem:)
  • Vampy
    #129
    En az 1000 forintos beta kulcsra vevo vagyok :)
  • j0nNyKa
    #128
    lehet a US verzióban vannak, bár nekem stimmelt 2 válasz is a UK-ból
    mindenesetre az US is meg a többi is fent van enkóron
  • TVelvet
    #127
    Csak én nem találom a Januáriban a válaszokat? A kérdésben, a meghatározott oldalakon nem az van aminek kellene lennie.
  • j0nNyKa
    #126
    vagy aki nem akar tökölni kérdezősködéssel, annak felpakoltam a pc gamer uk 2013 january-t, csak le kell kapni, és kilesni a válaszokat

    mellesleg chrome-on a captcha nem igazán faszás, IE az igazi sajnos
  • Susarc
    #125
    bazz

    3: maldohd
    4: atum
    5: ascension
    6: designedfordanger
    7: majorhertz
    8 gamemakerstudio
    9: typingkaraoke
  • Susarc
    #124
    na igen az úgy egyszerűbb lesz

    1: backtoschool
    2: xcom
  • celgene32
    #123
    Hali,


    Szerintem ird le a top 10 jatek cimet es akkor nyomogatjuk a F5-t amig olyan kerdest nem kapunk.

    Koszi amugy.
  • Susarc
    #122
    NAH JÓL VAN! MIVEL MÁR ELÉG PÉNZT ÖSSZESZEDTEM A KÜLFÖLDI GYEREKEKTŐL ÚGYDÖNTÖTTEM HAZAFI LESZEK ÉS AKI KITÖLTI EZEN AZ OLDALON A FREE REGET ÉS ELMONDJA MI A KÉRDÉS AMIT KAPOTT ÉN MEGMONDOM NEKI RÁ A VÁLASZT ÉS MEGKAPJA A BÉTA KÓDJÁT!!+ ló mount ingame!

    annyi "hátulütője" van a dolognak,hogy valószinüleg ezen a béta hétvégén még ezzel a kóddal nem enged játszani,de a hivatalos fórumot figyelni kell,hogy mikor enged majd!

    "Beta Weekend 1 - February 8-10:
    Hero of the North Founder's Pack purchasers
    Guardian of Neverwinter purchasers


    Beta Weekend 2 - March 8-10
    Hero of the North Founder's Pack purchasers
    Guardian of Neverwinter purchasers
    Torchlight 2 pre-orders
    RaiderZ Elite Pack purchasers
    Lifetime members of Champions Online and Star Trek Online.


    Beta Weekend 3 - March 22-24
    Hero of the North Founder's Pack purchasers
    Guardian of Neverwinter purchasers
    Torchlight 2 pre-orders
    RaiderZ Elite Pack purchasers
    Lifetime members of Champions Online and Star Trek Online.


    Other Beta participants - Information to be revealed
    PC Gamer promotional keys.
    PAX / GenCon / Keys from game conventions and events.
    Community Beta key giveaways through Facebook and Twitter.
    Promotional Beta keys on partner sites.
    And more! "

    EZ A PC GAMERES TEHÁT AMINT LÁTJÁTOK AZ INFÓT HAMAROSAN KÖZZÉTESZIK!

    SZÓVAL ITT A LÉNYEG,EZEN AZ OLDALON TÖLTSÉTEK KI A REGET ÉS MONDJÁTOK A KÉRDÉST ÉS MONDOM A VÁLASZT! PEACE!

    http://promo.pcgamer.com/neverwinter/