2681
Neverwinter MMORPG
  • j0nNyKa
    #241
    hmmm szóval még mindig fut a pc gameres cucc?
    akkor ez eléggé stressz-teszt gyanus lesz, meglátjuk mit bír a szerver
  • soundsonic
    #240
    A játék telepítőjét innen tölthetitek le Enjoy :)
  • #239
    Már a béta kulcs is megjött:) köszi
  • soundsonic
    #238
    Semmiség :) Ha sikerült a megfelelő választ adnod akkor elvileg azonnal kapsz email-t majd a validation linkre kattinta rögtön megérkezik a key egy újabb email-ban.
  • #237
    köszi szépen:) sikerült a reg, remélem kapok majd kulcsot:)
  • soundsonic
    #236
    Nem. De, szerezhetsz béta kulcsot még nem késő: részletek a harmadik oldalon az utolsó bejegyzésben.
  • semo1
    #235
    Pénteken bárki kiprobálhatja a játékot?
  • Although
    #234
    Ja van pár érdekes megoldás a videok alapján. És azért ennek a cégnek a nevéhez fűződik a start-trek mmo, aminek nincs rossz híre azért. A többire meg Jonny válaszolt.
  • soundsonic
    #233
    A Foundry rendszer azért szerintem akár nagyon jól is elsülhet.
  • j0nNyKa
    #232
    szerintem igazi vér rpg-t nem is lehetne balance-olni / MMO-sra csinálni, a legtöbb, amit el tudok képzelni, hogy használható 4-6-8 playeres cooperative mókát össze tudnak hozni, de egy mai MMO-t... áh
  • soundsonic
    #231
    köszi így már értem :) Igen forgotten realms világát ismerem és szeretem, olvasok is könyveket, csak ezt a kifejezést nem ismertem mert mi máguson, star warson és vampire-n nőttünk fel :) dnd kevés volt
  • Although
    #230
    Az mégpedig 3-as szabályrendszeres. Egyébként érdekes téma én is belegondoltam mi lenne ha 3-as rendszer lenne. A rutinosok szétszopatnák a már csak akció rpg-n felnőtt generációt.Ezt ma semmilyen üzleti alapon működő cég nem vállalná be ha egyáltalán meg lehetne oldani. Spec én már nem nagyon emlékszem az se biztos hogy tudnék egy jó karit csinálni. Nagyobb szívás lenne mint a conannal pedig ott is kellett egy kis idő míg tudtam csinálni egyet ami már jól ment anno. Pedig az nem is dd. Ez meg amiről beszélünk az rpg-k alfája és omegája :)
  • j0nNyKa
    #229
    nwn az kifejezetten forgotten realms világ, az meg szerintem valamelyik dnd-re alapul, nem?
  • soundsonic
    #228
    nwn? neverwinter nights? szerintem az egy másik világ nem dnd, de lehet én tudom rosszul:)
  • Although
    #227
    Nem nagyon lesz választásuk. Ha ki akarnak a próbálni valami újat. A pl. TESO végképp nem az ő világuk. Az SWTOR meg nem fantasy. És ez mégiscsak az NWN világban játszódik. Ami számukra az egyik etalon. Én is gondolkodom rajta, nekem is inkább ez jön be mint a TESO. Ráadásul ja az NWN nekem is nagyon nagy kedvenc.
  • j0nNyKa
    #226
    2 nap
  • Susarc
    #225
    FUCKYEAH:P

    de sajnos én is több órányi gameplayt néztem meg és DandD feeling az nemsok van....ehy kellemes akció játék DD elemekkel....!

    Aki DD vagy ADD-ezt és arra az élményre vágyik és még hezitál az 2x is gondolja meg megveszi-e!!!
  • soundsonic
    #224
    A PC GAMER-esek részt vehetnek a Márciusi bétákon :)LINK

  • xidiotequex
    #223
    Nálam is pörög a patchelés. Reméljük a legjobbakat.
  • Although
    #222
    D&D feeling
    Ez érdekes lehet sok embernek aki esetleg ebből kifolyólag gondolkodik a belépésen. Persze B-nál nem végleges de nagy változások nem lesznek már. Ilyenkor inkább már csak a bugmentesítés megy. Szóval érdekes olvasmány azoknak akik esetleg a D&Ð miatt jönnének.
  • soundsonic
    #221
    csak a login szerver online ,a game szerver(ek) ofline
  • soundsonic
    #220
    Oh, jee ! Nekem is pachel, már él a login. Reméljük a legjobbakat :)
  • j0nNyKa
    #219
    erre kis update: beenged mostmár a játékba, options és hasonlók nyomkodhatóak, nyilván a login nem megy
  • j0nNyKa
    #218
    nálam (pc gameres) most patchel a cucc serényen, 2 gigát tölt
    a szerver offline, tehát nem nagy kaland, de egy kis plusz lépés
  • soundsonic
    #217
    Kicsit matekoztam most hajnalban és arra jutottam hogy... akit érdekel, hogy megéri egy a Guardian vagy Hero pack az látogasson el az MMOunion fórumára is :) LINK Továbbá láthattok videót a Foundry rendszerről és sok egyéb más dologról :)
  • j0nNyKa
    #216
    bezony, itt van erről részletes infó, lista
    (pc gameresekről továbbra sem döntöttek)
  • semo1
    #215
    Nem csak péntektöl lehet kiprobálni?
  • mnorbi2
    #214
    megvettem a foundert én is . Melyik szeveren vagytok vannak magyarok ? már ha több szerver van ...
  • soundsonic
    #213
    Itt is írják, hogy nem végleges az 5 kaszt. link
  • soundsonic
    #212
    Átköltözött a fórum a végleges helyére :)
  • soundsonic
    #211
    Ezeket az információkat még fenntartással kell venni, de innen vettem az információt.
  • j0nNyKa
    #210
    itt van minden info ami letezik
  • bowden
    #209
    Ezen a fórumon azt írja valaki, hogy 8 játszható kaszt lesz
    Én vagyok lemaradva a fejleményekről és a négy helyett már ennyinél tart a dolog, vagy ez csak valami fikció?
  • soundsonic
    #208
    Hali ezen a fórumon hátha találtok új érdekességeket a játékkal kapcsolatban :) mmounion fórum
  • Susarc
    #207
    Soon
  • j0nNyKa
    #206
  • drop
    #205
    Other Beta participants - Information to be revealed

    PC Gamer promotional keys.
    PAX / GenCon / Keys from game conventions and events.
    Community Beta key giveaways through Facebook and Twitter.
    Promotional Beta keys on partner sites.
    And more!
    ott van az csak nem hétvégén hanem később mindig úgy volt később lesz
  • Susarc
    #204
    shiiiittt.....mondjuk 1 hónap és jön a release végülis nem nagy érvágás...

    hol olvastad amúgy?
  • xidiotequex
    #203
    Kiszedték a beta datet az újságos kódnál redeemelt keytől. Szóval szerintem ne sok reményt fűzzetek hozzá.
  • hippy
    #202
    Most indítottam én is a letöltést.Nekem is csak újságos kódom van.