2681
Neverwinter MMORPG
  • mnorbi2
    a kezdés este 8 ugye ?
  • soundsonic
    A Neverwinter az oficial míg a Mindflayer a teszt szerver
  • soundsonic
    épp most hajnalban összesen 2790 MB -nyi frissítést tölt le most a kliensem és érdekességképp megjelent egy "Shard" felirat ahol 2 (ismeretlen ?)-> Neverwinter és Mindflayer opció közül választhatunk.

Ti mire tippeltek mi lehet?
  • soundsonic
    Sry, minimum $ 6.95 / month lenne a kulcs
  • soundsonic
    IGN Promóciós Kulcsosztás
  • Gear
    Simán hülye vagyok, majd holnap indul a cb .
  • Gear
    Gondolom túlterheltek kicsit és emiatt nem tudok belogolni vagy a hiba az én készülékemben van?
  • Gear
    Épp linkelni akartam :)
    Dolgoztam s emiatt lemaradtam a délutáni osztásról de innen sikeredett egyet szerezni.
  • Susarc
    http://www.destructoid.com/here-are-2-000-beta-codes-for-the-d-d-mmo-neverwinter--248060.phtml
  • csgj
    Ó hogy az a... XD Mondjuk nekem olyan gyorsan nem is jöhetne. De nem is meg 1000-el, ahogy kéne.
  • Fpocok
    Nekem pikkpakk lejott torrentrol. Nem neztem a sebesseget, de kb 10 perc volt az egesz.
  • csgj
    Nem értem akkor. Minden más letöltés megy normálisan.
  • j0nNyKa
    hát akkor az egyéni problémának tűnik, ide is lejött egy negyed óra alatt
  • csgj
    Jelentem, a torrent kb 10-20-al jön. XD
  • csgj
    Még nem próbáltam, de szerintem az lesz, mert néha még le is áll.
  • Acidlich
    Torrenttel is ilyen lassu?
  • Although
    Ez van ha nagyon sokan töltik egyidejűleg a cliens nem bírja kiszolgálni. Szerintem. Általában ezért nem is erőlködök a bétákkal :)
  • csgj
    Most éppen totál le is állt. XD
  • csgj
    1000-el kéne jönnie a netemmel, de 50-180 között mozog. "-.- Szóval gáz a client.
  • soundsonic
    De, nem az én oldalam, én csak egy fórumot nyitottam ott :) amúgy a nevervinter online éjjel szintén kitwittelte Vampék interjúját:)
  • soundsonic
    Köszike :))
  • Although
    Azta! Sonic, rajta vagytok a gamebansheen :)
    Interview
  • Although
    Megnéztem újra ezt az introt sonic oldalán. Hát nagyon odabassz és nemcsak grafikailag értem. Régi-régi feeling. Utoljára a DA:O-nál éreztem azt hogy ez igen ezek a mozgások meg karakteranimációk olyanok amilyeneknek kell lennie, meg a lassan mozgó zombik. Szóval lehet egyedül vagyok vele, de ez igen. Sajna a gameplayből az jön, nem ennyire jó. Kicsit kár érte :) Ez tökéletes lenne :)
  • Fpocok
    Kössz.
  • Morpheus_v2
    Hahó! Ha valakinek nem volna kulcsa a hétvégére,itt szerezhet magának egyet.
  • Although
    Ott a pont :)
  • soundsonic
    Az Ork-os trailer-jük annyira nem tetszett mint ez. De, így összességében amit tudok a játékról és láttam meg olvastam, tényleg igyekeztek különböző hangulatú, vagy ahogy te fogalmaztál feeling-ü zónákat csinálni.

Nekem hanck&slash játékról a diablo jut eszembe ,vagy a kedvencem a dungeon siege 1-2 és hiába a gameplay videók még mindig nem tudom úgy elképzelni az ide -oda, össze -vissza kattintgatást mint az említett játékoknál működik. A videókból nekem nem az jött le, hogy olyan félkézzel tv nézés közbeni irányítása lenne, hanem mint tényleg rendes mmo wasd-s irányítású odafigyelős játék. Olyan "folyékony és nem szaggatott" ha érted mire célzok.

Amitől én félek, hogy mozgás közben nem lehet skill-eket használni, vagy billentyű kombinációkat kell majd megtanulnom gamepad hiányában.

Remélem, hogy minél magasabb szinten vagyunk annál látványosabb és változatosabb effektek lesznek, hogy tényleg ne unjunk bele a harcrendszerbe. Persze ne legyen "karácsonyfa" effektus se :D
  • Although
    Igen ugyanaz az eredmény. Egész elképesztően jól néz ki. És hát a feeling az megvan. Ha jók lesznek a questek, történet, bossharcok, és lesz valami amit fejlesztgethetek. :) Szóval ez akár meglepetést is okozhat. Na egy próbát megér, bár a karakterfejlesztéstől, harcrendszertől nagyon félek hogy uncsi lesz, de ez majd kiderül.
  • soundsonic
  • j0nNyKa
    na, ez egész jó jel a supportra nézve
  • soundsonic
    Hali! nekem gyors netem van, ebből kifolyólag irreveláns is lehet a válaszom, mind1 a lényeg, hogy nekem kb 10-15 perc volt.
  • Gyogyito
    Sziasztok!

Elkezdtem leszedni a játékot, de iszonyatosan lassan jön, alig csordogál le 15-20 kB/s-es sebességgel. Ez természetes? Másnak is ilyen lassan jött le?
  • soundsonic
    Még van :P Sőőőt :D Most kaptam PW-től emailt:D "You recently contacted Perfect World's customer service team and we'd love to know how we did. With just two minutes of your time, you can help us make our service team better!

Please take a few moments to answer this *very* short, survey. To show our appreciation, we will enter you into a drawing for 500 Zen! Each month 10 of our lucky players who fill out the survey will win.

To take the survey and be entered into this month's drawing, just click on the Survey link here: "
  • j0nNyKa
    addig jó amíg van türelmed mindent 5 hsz-enként belinkelni :D
  • Fpocok
    WOOHOO.
  • soundsonic
    De-de :) NWO OFFICIAL Forum
  • Fpocok
    Olvasgatom mos a fórumot, de akkor úgy látom még nem derült ki, hogy a pcgameresek játszhatnak-e majd. Mindenesetre beizzitottam a játékot, Loginra kész a játék... hátha lehet majd.
  • Vampy
    Itt le van irva, hogyan szerezhetsz kulcsot: Link
  • semo1
    tudna valaki 1 kulcsot szerezni?
    pls
  • soundsonic
    Előfordulhat, hogy stressz teszt lesz így. Amúgy-> PC GAMER Key Closing date: 30/06/2013 <- mire vége a kulcs szerzésnek már javában vége lesz a béta fázisnak és futni fog a játék :D