2681
Neverwinter MMORPG
  • Susarc
    #321
    szóval 20 évvel ezelőtt ismerkedtem meg az ADD/DD vel....és engem kicsit bosszant,hogy mindig annak a "feelingjére" hivatkozik a cég közben meg köze nincs hozzá:P van néhány hasonló nevű spell /képesség/ meg a körités a Forgotten Realms-el,de ez egy "Csilli-Villi akció játék" amolyan hack and slash azt csááááá!

    Miért nem csinálták meg a DD/ADD-s spelleket normálisan....lehetett volna komponenseket gyűjtögetni /csak hogy tudjátok egyik másik varázslatnak tök ritka komponense volt istenkirály lett volna azokat gyűjtögetni stb./
    lehetett volna benne DD/ADD-s skillrendszer....multi classok,dual classok a játékosok kedvére....pl mint Drizzt őt sokan ismerhetitek aki Barbár 1,Warrior 10 és Ranger 7 volt.....
  • soundsonic
    #320
    Fogalmam sincs, nem ismerem azt a játékot. Ezt a Guild Wars 2 vagy a Tera irányításához hasonlítanám. De nézd meg a linkelt videót. Ez egy dungeonban készül exkluzív bemutató. Mellesleg a combat rendszerről majd többet tudok mondani a béták után. Addig én is csak a videókra ,cikkekre alapozok.
  • nearo
    #319
    ez a harcrendszer amiről beszéltek mennyire hasonlít, avagy mennyire különbözik a mount&blade féle harcrendszertől?
  • Although
    #318
    *És úgy néz ki az abilityk is segítik a mozgást. Jobb kiadás mint egy full TES rendszer vagy TERA szóval meglátjuk. De ez már tényleg nem D&Ð gama.
  • Although
    #317
    Ha figyeled még a block is active rendszerű :) Lehet azért idővel ránézek. Majd az érdekel mennyire számít egyáltalán a stat, és az attribok. Az majd érdekel ha írjátok. Mondjuk láthatóan igyekeztek figyelni rá hogy az npc-k sebessége ne legyen vészes, mármint az active rendszer figyelembevételével. De ez majd játék közben derül ki. Ingyenesen a világ miatt egy próbát megér mint pve tartalom. Milyen a story meg a questek.
  • soundsonic
    #316
    új exkluzív video lvl 31es dungeon

  • soundsonic
    #315
    Ja az lehet,nem tudom abban milyen lesz viszont az nem F2P játék..
  • Although
    #314
    Sorry emberek sok sikert a játékkal, végignéztem a harcról készült videokat és sajna ez sem az én játékom. Gyakorlatilag ugyanaz a harcrendszer majdnem mint ami a TES-be is lesz :)
  • stevedark
    #313
    jol látom hogy semmi féle hunter,ranger /vadász,vándor/ kaszt nincs vagy csak egyenlöre béta ideje alatt nincs ?
  • soundsonic
    #312
    Akinek nem sikerült béta kulcsot szerznie, annak Gábor nevű fórumozónk egy élő NWO stremaleéssel kedveskedik. :)

    részletek:
    Stream: hu.twitch.tv/dantesward

    ma este 20:30 tol érdemes figyelni

    ( Töltelék szavak használata igen gyakori, akit ez nagyon zavar, az ne nézze )
  • soundsonic
    #311
    oké :)
  • Susarc
    #310
    illetve innen mazsolázzatok!

    http://www.abandonia.com/en/game/all/Dungeons+%2526+Dragons+games/

    az a durva,hogy ezen játékok nagy többsége százszor több élvezetet nyújtott mint a csillivilli mostaniak többsége:S
  • Susarc
    #309
    estig játszatok ezzel:P én most nemrég toltam végig megint

    http://www.abandonia.com/games/619
  • j0nNyKa
    #308
    én amint kijózanodtam, keresni foglak in-game, úgyhogy majd egy acc / karakter / franctudja mi nevet mindenképp dobj ide
  • Susarc
    #307
    egész hétvégén éjszakás leszek ráadásul 12 órás 22-10-ig....hazajövök pedig alvás kell,szóval buktam a kipróbálást normálisan...brühühü
  • soundsonic
    #306
    Tera is ilyen csak ott könnyebb félreugrani -dodge-olni
  • Susarc
    #305
    szvsz a GW2-es a legjobb amit eddig MMO-ban láttam....ott van targeted,de ha valaki belesétál egy kardcsapásba azt is sebzed! legfainabb
  • soundsonic
    #304
    Van már a bétások közt magyar guild :) ha érdekel valakit a guild és számos hasznos információ katt ide: MMOunion
  • Fpocok
    #303
  • csgj
    #302
    Na, végre nekem is csurog kb 1000 KB/s-al. :-)
  • j0nNyKa
    #301
    3,74 GB (4 017 669 896 bájt)
  • soundsonic
    #300
  • soundsonic
    #299
    feltehetően rouge, de lehet wari
  • drop
    #298
    kijött egy frissítés megint 380mb,ki milyen kasztot indít?
  • soundsonic
    #297
    hmm, köszi! akkor valami user error lehet nálam
  • Fpocok
    #296
    3,4gb nálam.
  • soundsonic
    #295
    Alt: nagyon hamar megszokod, tényleg ha csak hasonlít mint a gw2, akkor 10 perc..
  • Fpocok
    #294
    " de úgy néz ki a kedvenc autotargetes rendszeremnek leáldozott."
    Valóban. De ez nem egy rossz dolog.
  • Although
    #293
    Ok, választásom nincs, úgy néz ki mindenki át fog állni erre. Na mindegy régimódi vagyok, de ez van :) Baromira megszoktam öt év alatt az autotargetes rendszert hiányozni fog :)
  • soundsonic
    #292
    Nektek mekkora a játék mappája? nekem most 6,23 GB
  • Although
    #291
    Tudom pveben ez még nem is annyira gáz, ha jól van megcsinálve működhet. :) De pvpben na ez nekem felejtős :)
  • Although
    #290
    Egyébként ez pvp-ben kifejezeten halálos az arcade játékosokkal szemben, tapasztalatból tudom, még az autotargetes rendszerben is szarrá vernek a conanba, hát még egy olyanba ami kifejezetten nekik fekszik :)Hiszen nem tudom kihasználni hogy a gép bizonyos helyzetekben követi a lehetetlen mozgásukat. :) Na mindegy ez azt jelenti pvpzni már sehol se fogok. Marad a conan pvpre hátra lévő életemre :D
  • soundsonic
    #289
    Ha több ellenfél vesz körül, akkor ahogy "hadonászol" a fegyverrel így nem csak 1 ellenfél sérül, hanem a hozzád közelállók is
  • j0nNyKa
    #288
    ezzel elvileg az "állsz egy helyben és nyomkodod a számokat" játékstílust bekkelik ki, megjegyzem szvsz jobban nem is csinálhatnák
  • Although
    #287
    *Van előnye is az biztos mert aki előtted van azt ütöd de fenne tudja nekem nem jön annyira be :) Pláne ha sok ellenfél , nagy mob jönn állandóan tabbal vagy egy scrolloztam közöttük szétosztva az ütéseket egy non target rendszer hát, de úgy néz ki a kedvenc autotargetes rendszeremnek leáldozott.
  • soundsonic
    #286
    Igen a tab-ot felejtsd el :)
  • Although
    #285
    Csak azt nem értem egy D&D rendszer hogy fér össze ezzel, na mindegy akkor ez is kimaradós lesz :D
    És most olvastam az SWTOR-nál is sokan kérik, hihetetlen.
    Ez az jelenti tabbal nem tudok ellenfelet választani ugye? Legalábbis a TERAS ismerősők így mondták. A célkeresztnek állandóan célon kell lennie.
    Nevetnem kell ez nem rpg-s harcrendszer ez arcade :)
  • j0nNyKa
    #284
    aha, pl. ezen a videón is úgy tűnik:
  • Fpocok
    #283
    Tudtommal akciós lesz, mint a Tera vagy Guild Wars2.
  • Although
    #282
    Ez komoly, elkerülte eddig a figyelmemet, non-target system-et fog ez is használni?