2681
Neverwinter MMORPG
  • Fpocok
    #441
    Este lenyomtam a The Clock Cloak Tower-t. Nagyon hangulatos volt, régi wowos idők jutottak eszembe.
    Meg kéne venni a játékot, de ahogy láttam, se a 20as, se a 60as pakkhoz nem jár zen pont. Nem lenne jobb azt vásárolni inkább? Nem tudom.

  • drop
    #440
    nem tudom bug e de hiába van sapkám nem látszik a karin,ez miért lehet?
  • Fpocok
    #439
    99% hogy lesz wipe.
  • j0nNyKa
    #438
    ha nézted, sorry ennyi volt, nem jó a minőség

    nade, véleményem a játékról: ugyanaz, mint nektek

    - van benne valami, ami megfog, jó vele játszani, pörgős
    - picit furák a spellek, a wizard tényleg olyan.. érdekes, nem pont erre számítottam
    - az ingyenességével együtt tuti kipróbálós lesz a teljes verzió
    - viszont a fizetős rendszerben nem vagyok biztos, már most is láttam 1-2 vendornál igazi pénzért vehető cuccot, ami látványosan erősnek tűnt (pl. a wizard fegyverét, vagy akár nyakláncot)
    - egy nagyon minimális gagyifaktort azért éreztem, pl. ahogy csata közben a half-elf wizard leányzóm pakolja a lábait.. mintha nagyon-nagyon megb*szták volna, inkább gáz mint vicces
    - éshát igen, meg kell próbálni elvonatkoztatni a neverwinter névtől, mert ahhoz kevéske köze van
    - overall: tetszik, jóféle játék lesz ez
  • j0nNyKa
    #437
    akkor toljak streamet ?

    szerk.: tolok, aztán majd látod
    http://hu.twitch.tv/jonnyka
  • aknakukac96
    #436
    Már csekkoltam ma reggel, elfogytak onnan is...
  • Susarc
    #435
    http://www.destructoid.com/here-are-2-000-beta-codes-for-the-d-d-mmo-neverwinter--248060.phtml
  • aknakukac96
    #434
    Ha a PC Gameres módszerre gondolsz, nekem az nem működik, mert azt írja a Google Play, hogy nem elérhető a szolgáltatás a régiómban, vagy mi.
    De hálás lennék, ha belinkelnéd 37x-re nekem, mert már mindenhonnan elfogyott az ingyen kulcs...
  • Susarc
    #433
    36x lett leirva,linkelve hogyan kaphat BÁRKI béta kulcsot!!!
  • aknakukac96
    #432
    Nincs kedve valakinek egy kis streamet nyomatni?Ha már kulcsot nem szereztem, legalább valakit nézhessek, aki játszik vele:)
  • KaBuTo666
    #431
    képeket gyerekek képeket, nyomassátok az ingame képeket!!!444négy
  • j0nNyKa
    #430
    nem lesz, minden játékban meg szokták hagyni a béta karaktereket
  • xidiotequex
    #429
    Biztos megköveztek de lesz wipe késöbb?
  • drop
    #428
    16 rugom társával
    nagyon jó a foundry rendszer meg a játék is
  • BongoBácsi
    #427
    Olyan problémám van, hogy hiába regisztrálok nem fogadja el az accountom azt írja invalid username or password, már kétszer reggeltem ugyanez. Más is találkozott ilyen jellegű problémával ?
  • j0nNyKa
    #426
    nem igazán
  • soundsonic
    #425
    Ugye Te vagy Eligor? Mintha SWtOR-ban is ez lett volna a neved nem?
  • soundsonic
    #424
    2-ről tudok: Fearless és Nunquam Retro, de nem tudom van e tgf
  • j0nNyKa
    #423
    tegnap linkelte sonic
  • Fpocok
    #422
    Ja ez engem is érdekel, van magyar?

  • xidiotequex
    #421
    Hihetetlen jó a játék. Magyar guild van már? :)

    Bár ma pont újra kéne húznom a régen megérett windowst szóval a mai nap elmegy ezzel (lehet). Éjszakázás lesz :p
  • aknakukac96
    #420
    Már azt is nagyon köszönöm, hogy időt fordítasz az én bajomra!
  • Although
    #419
    Körbekérdezem a külföldi játszótársakat, meg pár magyart, saját is tőlük van. De nem ígérek semmit.
  • aknakukac96
    #418
    Akinek nem jött be a játék és esetleg fölöslegesség vált az accountja, vagy ha van valakinek béta kulcsa, akkor azt szívesen elfogadom:)
    Sajnos már sehonnan sem tudok kulcsot szerezni, mindenhol elfogyott:(
  • soundsonic
    #417
  • soundsonic
    #416
    nikotin@soundsonic1 <-azt hiszem így
  • foxxi
    #415
  • titani
    #414
    Akinek még nem lenne kulcsa :

    Key Generator
  • Although
    #413
    huh oké, nem figyeltem, tehát, egyelőre. Több nyelvtani hiba is volt harsz nem harsz hanem harc. Mindig megfogadom figyelek de sose sikerül. Főleg ha szimultánba még mást is írok.
  • j0nNyKa
    #412
    izé friends-hez adáshoz kell a handle neved, akármi is az
  • j0nNyKa
    #411
    ezt te direkt csinálod velem
    EGYELŐRE
    egyelőre
    itt! példa!
  • soundsonic
    #410
    majd ha élesbe megy a játék rpg-s nevem lesz :)
  • Although
    #409
    Emlékszem anno az első években amit a conanba töltöttem mennyit reklamáltak a funcomnál az rpsek a nevek miatt. Hogy legalább a neveket amiket választ az ember, az ne lógjon ki úgymond :) Egy csomó oldalt végignéztem míg találtam egy oldalt ahol lehetett generálni megfelelő neveket :) Persze idővel egyszerűen lekapcsolták a nevek megjelenítését.
  • Although
    #408
    :)
  • soundsonic
    #407
    Szép a karakterem mi?:D Viszont a half-orcs még morbidabb alapból.
  • drop
    #406
    á most kaptam másik béta meghívást szuperhősös szimulátor Xd(NDA)van
  • soundsonic
    #405
    ha jól értelmeztem e szerint az külön kaszt lesz: mmorpg.comDobókéseket viszont elég jól dobál :)
  • Although
    #404
    Igen nevezzük első benyomásoknak.
    Nekem ez az első ilyen rendszerű játék(TSW, Conan,SWTOR) mind a régi világ. Bár a conanba tettek active blokkot de működik anélkül is. Mindig vannak mérlegelési szempontok( lore, harszrendszer, questek,stb) A GW2-be nem vágtam bele mert semmi se érdekelt belőle. Itt viszont bejött a perfect számítása. Anno azt a világot szerettem, bár a csini elfes játékok nem nagyon érdekeltek, el kell ismerni a Bioware nagyot alkotott ezzel. Kíváncsi vagyok mit ad vissza az a gama. De egyenlőre elakadtam a TSW-be szóval nincs időm most. Meg amúgy is megszoktam várni míg a "minden szar" felkiáltással tovább állók lelépnek. akkor már nem fog ennyire laggolni meg a bug is kevesebb lesz :)
  • j0nNyKa
    #403
    azon agyaltam hogy nem annak lesz valami rangeres fejlődési ága?
  • soundsonic
    #402
    csináltam először egy kis guardiant, de hamar meguntam, vagy nem tudtam kellőképp használni, na de a rouge az valami táp nagyon! :))