15
Shawn Ryan új sorozata
  • ForzaInter
    #15
    Hát ez marha jó sorozat. Most darálom, még csak az első 3 részt néztem meg de nagyon bejön.
  • Bulykin
    #14
    egész jópofa kis sori és még izgi is :D
  • karajjj
    #13
    nézd meg az első részt, aztán majd eldöntöd, én tegnap éjszaka néztem meg, nekem nagyon tetszett
  • kiskapucska
    #12
    Érdemes elkezdeni ezt a sorozatot? mert szeptember végéig ha minden sorozat elkezdődik amit nézek, elég nagy bajban leszek, hogy felvettem plusz egyet a listára :)
  • karajjj
    #11
    hát ez valami kurvajó :DDD
  • karajjj
    #10
    van amúgy már felirat
  • Bulykin
    #9
    ha lesz felirat nézem is :P
  • Montanosz
    #8
    kissé unalmasnak találtam a pilotot, mondjuk lehet azért mert előtte daráltam le a vexed-et, aztán nagyon hatása alá kerültem (nálam eddig az év sorozata a sherlock holmes-al, az angolok idén alakítottak!)
  • karajjj
    #7
    A tegnapi Terriers-debütálásról azt írták, hogy kell pár epizód, mire egyenesbe jön a történet, de alapvetően egy vicces, szórakoztató sorozat, és Donal Logue kiváló a főszerepben.
  • karajjj
    #6
    már fent is van
  • passatgt
    #5
    na ez tbepróbálom, amúgy a The Glades is állat, az is új, ha már nyomozós soriknál tartunk:)
  • karajjj
    #4
    elméletileg van, majd holnap kiderül
  • Bulykin
    #3
    +fav
    nézős lesz...fordító van?
  • karajjj
    #2
  • karajjj
    #1
    Ha Shawn Ryan sorozatot készít, arra illik odafigyelni. A Kemény zsarukkal megújította a rendőrös sorozatok műfaját, a széria realizmusa, kamerakezelése, történetvezetése akár tananyag is lehetne a filmes főiskolákon. (Mellette tanulta ki a szakmát és lett kiváló tévés Kurt Sutter, a Sons of Anarchy készítője is, amiért külön köszönet jár neki.)



    Az F/X-en kiélhette magát, a kábel, még a reklámokkal támogatott is, olyan médium, ami elbírja a súlyosabb dolgokat (tessék csak a Kemény zsaruk záróévadára gondolni, vagy akár a pilotra), Ryan itt volt elemében, nem a network tévéken (CBS - Az egység, Fox - Hazudj, ha tudsz!), így örömteli, hogy ismét itt mutat be egy új sorozatot ma este.

    A Terriers című újonc írásához egy hozzá hasonlóan tehetséges faszit szerződtetett Ryan, azt a Ted Griffint, aki az Oceans'-franchise mellett bizonyította, hogy tud egyszerre menő és vicces is lenni, ami egy dramedy esetében nem elhanyagolható - Ryan magában szerintem nem tudta volna ezt megcsinálni, ő túl intenzív a viccelődéshez. A Terriers középpontjában egy modern Butch Cassidy - Sundance kölyök párosnak is nevezett duó áll (Donal Logue - Life és Michael Raymond James - True Blood), az ő barátságuk határozza meg a sorozat hangulatát.

    Hank (Logue) egy exzsaru, akit alkoholizmusa miatt kivágtak a rendőrségről, Britt (James) pedig egy botcsinálta bűnöző, akivel akkor bandáznak össze, amikor az utóbbi be akar törni az előbbi házába. A haverkodásból meg az lesz, hogy bűnüldözésből akarnak megélni, piti ügyek megoldásából, olyanokéból, amikkel a rendőrség nem hajlandó foglalkozni. Engedélyt persze nem kapnak, de van egy jó ügyvédjük (Jamie Denbo) és egy rendőr haverjuk (Rockmond Dunbar), akik segítenek rajtuk, ha megszorulnak.

    Tipikus haverkomédiának tűnik a dolog, de Ryan azt nyilatkozta, hogy a röhögés mellet komoly drámára is számíthatunk, autós üldözésekkel, akciókkal, és így tovább, tehát nem egy újabb Good Guys-t kapunk majd (amivel egyébként nem is lenne semmi baj). Meglátjuk holnap reggel, kritika természetesen lesz, mint minden idei újoncról.

    Forrás: comment.blog.hu