50
  • Desert Shark
    #50
    Szerintem egész egyszerűen zseniális volt a film. Rég röhögtem ennyit egy filmen, mint ott a moziban, gigantikus poénok és beszólások. Kis szívfájdalmam, hogy a vége elég ratyira sikerült, de ettől eltekintve még mindig egy remek mozis élménnyel lettem gazdagabb
  • annabella2
    #49
    egyszeri megnézésre teljesen jo,ha épp nincs jobb a tarsolyunkban,bár 3 részben sikerült csak eljutnom a végére
  • bmw
    #48
    Nekem tetszett a film....
  • kalapos01
    #47
    Ja, persze. Lúzer...

    Kurva jó volt a film. Ha máshol nem, legalább az itteni véleményeket olvasd el. Ennyire nehéz elfogadni, hogy tetszett a többségnek?
  • Vogel
    #46
    Hogy lett ilyen a szavazás eredménye? Mindenki szapulja ezt a szart. Tuti manipulált adatok.
  • bitbandita
    #45
    Manuálisan pont hogy gyorsabban újra lehet tölteni, de pl. az is szempont volt az M1A2 esetében a manuális töltőrendszer alkalmazásánál, hogy az automata töltő egy időben csak egyféle lőszert tud adagolni. Ráadásul sokkal kevésbé balesetveszélyes, az általad emlegetett ruszki tankoknál többször fordult elő vétlen robbanás...
  • BigPunisher
    #44
  • sanyicks
    #43
    Az nem baj ha nem valóságot mutatnak be, de az egetrengető dedós marhaságok kicsit erősek, ennél még egy rajzfilm is hihetőbb :DD
  • cateran
    #42
    Azt akarod mondani,hogy nem a valosagot mutattak a filmben? Hat most komolyan csalodtam a hollywoodi filmekben....pedig azt hittem, hogy mind a kokemeny realitas talajan mozognak...(bar valoban elgondolkodtato volt, hogy a sci-fi filemkben vajon honnan tudjak ilyen pontosan mi fog tortenni a jovoben...)
  • sanyicks
    #41
    Az a gáz hogy ez egy külön sugárhajtóműves helikopter. EGy uh-1-es a filmben örül ha 270-el megy. Szerinted egy üldöző helikopterről tehát megközelítőleg ugyanakkora sebességnél kilőtt rakéta ami 20 g-vel gyorsul, szerinted hány msec-ig van előnye a másik helinek? :D

    Kilövik a rakétát, és mire észreveszi hogy rájuk lőtték, már cafatokban hullik szét :) nem hogy megpróbálja elkerülni.

    Másik meg hogy azzal az m1a2-vel úgy eregettek mint az állat, holott lehetetlenség olyan gyorsan újratölteni az ágyút (mert az amiknak nem kell az automata ágyutöltő, nálunk a tankokban külön ember van erre :D, ami a ruszkiknál már a 70-es években géppel ment)
  • corrector
    #40
    1.) Döntsd már el te kibaszott kretén, hogy "A szupercsapat" vagy "Szupercsapat" a film címe. Ha már berakod a plakátot a cikkbe, és felteszem, hogy tudsz olvasni, elolvashatnád rajta a pontos címet..

    2.) Pontról pontra kötőjel nélkül.

    3.) Átirkálás rövid i.
  • trogi
    #39
    Helikopter tud menni 500-zal is (Szikorszkij XH-59A) , rakéta 3000-rel is (ide most majdnem a Hound Dog robortepülőgépet írtam példának :) ) , de kérdés, hogy milyen távon? Rövid távon fürgébb a helikopter, mint egy 2,5M-mel haladó rakéta.
  • BigPunisher
    #38
    I ain't goin' on no airplane FOOOOOOO'
  • zserrbo
    #37
    Szerintem meg nagyon jó film. Eltelt vagy 20 év a régi sorozat óta, ha ugyanazt vették volna fel, mint húsz éve lehet untuk volna. Igen voltak benne képtelenségek, de hát melyik Hollywood-i akciófilmben nincsen ilyen. Pl Mission impossible.
  • winnie
    #36
    azért azzal nem lehet vitatkozni, hogy rengeteg alapdolog megmaradt. és, ha szerintük szupercsapat, akkor az.
  • Reg5
    #35
    De ha egyszer ez nem Szupercsapat film... Ha már mindenáron filmet akarnak készíteni egy sorozatból az alap dolgokat meghagyhatnák, nem csak a humorra kéne felépíteni.
  • cateran
    #34
    Valamint a sorozatban a vietnami haborubol ismertek egymast es "lopott"arany miatt fogocskaztak...got the point?
  • syn7h37ic
    #33
    Ez hihetetlen, mennyire szűk látókörűek egyes emberek...
    Ez a film nem a realitásról szól egyáltalán nem is akar reális lenni. Egy jópofa vígjátéknak készült. Annak teljesen meg is felel. Manapság sajnos divat lett (kis hazánkban legalább is) mindent azonnal szarrá fikázni. Jönnek a sznob dumával, szar volt nézhetetlen stb stb.. de ott gúvadt a szeme filmen, és titkon belül tuti jól szórakozott, csak kifelé mutatja a divat fikázást.
  • winnie
    #32
    "csak azt feletették el, hogy a helikopter nagy nehezen elérheti a 300 km/h-t, a rakéták meg akár 3000 fölé is gyorsulnak"

    szerintem nem felejtették el.
  • sanyicks
    #31
    Nem volt nagy szám, főleg mert egetrengetően durva marhaságok voltak benne.
    Amikor a helikopterrel a rakétákkal kergetőzik... csak azt feletették el, hogy a helikopter nagy nehezen elérheti a 300 km/h-t, a rakéták meg akár 3000 fölé is gyorsulnak :)) uh nem nagyon lett volna idejük kerülgetni. Na meg az hogy leállítja a rotort, majd bepöfögő benzinmotoros hangeffektel indul újra a GÁZTURBINÁS heli rotorja, méghozzá olyan gyorsan ami egyébként lehetetlen.

    És akkor ott volt még a tankos rész, na az is egy vicc. A sorozatban nem voltak ilyen faszságok, sőt ha jól emléxem ott szerves része volt mindegyik résznek, hogy összekukáznak és összeépítenek valami fegyvert/járművet, amit akár a valóságban is lehetne.
  • sandor8206
    #30
    110-et szorozd be kb. 2,5-el, na annyit kell hoznia világszinten sacc per kb. hogy 0 legyen egy film moziban.
  • Narxis
    #29
    Nekem is nagyon tetszett, remélem, hogy lesz folytatás.
  • mypetsblog
    #28
    Klassz kis film lett. Én sem értem miért beszélünk itt bukásról.
    Remélem lesz folytatás.
  • kyozai
    #27
    Ezt most nem értem: 110 millióból készült és eddig 167,120,419 millió a bevétel.....eddig.....mi ezen a bukás? ha kijön a DVD-Blu-RAy...miegyéb....simán dupláznak.....vagy ez még bukkancs?

    Cheers!
  • Justil
    #26
    azért a MacGyvert én is klasszikusnak mondanám, annak ellenére, hogy sosem bírtam. már csak RDA miatt is :)
  • winnie
    #25
    "MacGyver, Magnum és a többi klasszikus modernizálva ugyan így bukna."

    wow, kla...? attól, hogy amikor kicsi voltál és bejöttek ezek, még nem lesznek klasszikusok.

    de persze. buknának, mint a mission: impossible, amit gondolom eladott a remek forgatókönyv. vagy a charlie angyalai. ugyan már.

    most komolyan. egy kis gondolkodés, nem kell ilyen béna okokat felhozni a bukta mellett. itt is hányan rajonganak az eredeti sorozatért. és beírják, hogy ez rossz volt. de megnézték. mégis megnézték.
  • moviestar
    #24
    Szerintem ez a film sokkal jobb volt, mint az agyon dícsért Expandables! Én is több barkácsolást vártam, de poénból szerintem volt elég :)
    És nem kell komolyan venni, a sorozat is tele volt képtelenséggel
  • cateran
    #23
    Azert felelmetes,hogy 1 ilyen nem tul bonyolult akciofilm is meghaladja egyesek agyi kapacitasat....el sem tudom kepzelni milyen szinten mozognak ezek az illetok..
    A filmrol: Lathatoan egyeseknek nem tunt fel: ez 1 rebootszeruseg volt..alapja a sorozat,de hasonloan mint a ST-nel ujrairtak bizonyos dolgokat (lasd a furgon esetet..)Nekem tetszett:)
  • Gery13 #22
    nem volt rossz
  • boond
    #21
    Viszont ha végre kiadnák a 2-3-4-5 évadot dvd-n akkor azt szinte azonnal megrendelném, ahogy tettem azt az 1 évaddal is...
  • boond
    #20
    Pontosan, én a részemről maradok az eredeti sorozatnál, amit még most is nagyon kedvelek, és ha leadnák a befejezést is biztos megnézném...

    Viszont eszem ágában sincs se, letölteni, se megnézni a filmet.
  • Ender Wiggin #19
    Pont azért bukta, mert az eredeti sorozat rajongóinak nem lehet eladni az új arcokat, az akciófilmek rajongóinak meg a szar forgatókönyvet. MacGyver, Magnum és a többi klasszikus modernizálva ugyan így bukna.
  • Anomaly
    #18
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most esik le. Az ok, hogy egy ejtőernyővel belezuhannak egy 55 tonnás tank-al egy tóba. De hogyan jöttek ki a tóból? :D Mert a következő vágásnál már vidáman ültek a száraz tank tetején ha jól emlékszem
  • Anomaly
    #17
    Attól még, hogy ez a véleményed az nem jelenti, hogy más el van tévedve. Szerintem akkor is ostoba jelenet volt TÚÚZÁSOKKAL e. ;)
  • mrlujoak
    #15
    A légzsákos lebegés, meg a tankos zuhanás betett...

    Már most látom, a MythBusters (Állítólag) kövi részét: Lehetséges-e le"szállni" tankkal vízre, hogy életben maradj, illetve a részteszt: Fenn tudsz-e maradni légzsákkal a vízen...

    Egyébként nekem kicsit furi volt, hogy a filmbéli szereplők kevésbé voltak fifikásak, és előrelátók, mint a sorozatbéliek...
    (Hagyták magukat lehallgatni, becsapni, hagyták megölni az öreget, akit később feltámasztottak...)

    Összességében nézhető volt, voltak jó jelenetek...
  • Chocho
    #14
    Nekem nagyon tetszett. Az meg, hogy rángatott a kamera, egyszerűen nem igaz.
  • winnie
    #13
    beszédes a szavazás:)
  • Vogel
    #12
    Retekszar volt. A tankos rész után felhagytam a folytatással.
  • Reg5
    #11
    "Fából vaskarika" feeling nagyon hiányzott, emellett a furgont miért csak 10-15 percig használták?
  • Darth Sith
    #10
    Direkt a film előtt 1 hónappal végig néztem az eredeti sorozat első évadát. Utána megnézve a múvit, nagyon sok dolog visszajött, sok mindenben utalt az eredetire vagy vett át onnan. Eleinte féltem a filmtől, hogy tuti gyenge lesz, de kifejezetten pozitívan csalódtam. Szerintem nagyon jól visszaadta az eredetiek hangulatát egy modern köntösbe öltöztetve.
    Ahogy előttem írták valószínüleg nem fogjuk 150xer megnézni, de párszor újranézhető. Én csak ajánlani tudom. :)