2398
Resident Evil 6

  • DarkSector
    #77
    erre rövid magyarázat van, a TPS játék pofon egyszerűen TPS besorolású...és ennyi, nem lehet félreérteni...:)

    a www.gametrailers.com-on lehet keresőbe írni címeket, és nézegetni...(ez persze nem neked szól, hanem aki nincs tisztában még mostsem a játéktípusokkal)

    ez nem olyan mint te is irtad hogy hát talán igen van benne ez is...NEM.
    Van egy hivatalos besorolás kész ennyi vége. :)

    ettől én azért még értem hogy sokan mire céloznak, hogy TPS nézetben lehet, vagy kell játszani sok rpg-t meg mindent, de hát ez van.
  • Murder3
    #76
    őszintén akkor a fallout3 az pl egy cod-al ér fel fps szempontból?(mert amúgy milliárdszor jobb tőle)
    Nem, az egy RPG.
    FPS nézetű is de nem klasszikus fps lesz és nem is elsz klasszikus tps se, mert tps nézetű is.
    DMC4,GOdW3,GOfW2 klasszikus tps-ek mondjuk.
    Egy dragon age az csak egy tps nézetű rpg.
  • DarkSector
    #75
    lo vazze nekem a mászkálós a klasszikus mászkálós jeléenti, írtam később full pontossan hogy TPS.

    leszarom az rpg-ket, TPS-t kértem, lehet nem olvastad el rendessen:

    #16-ból idézet:
    "nem kell vitatkozni, csak mondj 1 címet...TPS-t PC-re JÓT! kedves barátom. :)
    kíváncsi leszek meiket fogod ideírni...:)"

    de mindegy kár vele foglalkozni, vágom a játékokat, ez csak költői kérdés volt, tudom a választ rá, Infernal.
  • SigS
    #74
    Mászkálóst kértél cimbi, ha neked a F3 nem mászkálós, akkor nincs miről beszélni
  • DarkSector
    #73
    nah ennyit erről, ahogy Logan mondaná, mert valóban még magyarázat után se értik néhányan. FF. az van konzolra, volt. szerintem nem nagy szám.

    Falout az meg RPG...miről beszélünk haver? :)
  • SigS
    #72
    Jó mászkálós? Hm...
    -Freedom Fighters
    -Fallout 3

    Ezeket többször lejátszottam, biztos van még bőven.
    Kicsit elhamarkodott kijelentés volt ez részedről
  • DarkSector
    #71
    :)
  • zzeN
    #70
    TPS? Point 'n Click az.
  • DarkSector
    #69
    ha a csajjal játszok, nekem kell zongorázni, és akkor énis zongoraművész vagyok? :)
  • IXEMGabeo
    #68
    persze és még a csaj zongoraművész is a sok zombi kinyírása mellett
  • DarkSector
    #67
    nemtuom nincs fég fent neten...:)
    reméljük nemsokára tudok véleményt mondani a filmről.
  • Prince23
    #66
    Nah ha lehet mostantól resident Evil témájú legyen már a topik. Na milyen volt a film ? :DD
  • DarkSector
    #65
    jah alone in the dark 5 egy túlélő horror light kategória.

    mondok neked jobbat:
    Siren 1-2-3 stb
    Project Zero (Fatal Frame) 1-2-3-4 stb

    nah ezek a kemények. bár szerintem biztos ismered őket.
  • wedge31
    #64
    Nálam a túlélö horror a Silent Hill 1-4 ,Resi 1-3 ,Alone in the dark 1-4.
  • SZilaJMaGGoT
    #63
    TPS az genre -> third person shooter, azaz 3ik személyű lövölde.
  • DarkSector
    #62
    jah értelmezzük csak?
    túlélő horror? van túlélés, menekülés, van horror is...:)
    igazából a "Lost in Nightmare" DLC az amit mindenki elvárt volna a készítőktől szerintem.
    régebben is irtam a túlélőhorror, nem a sötét félelmetest jelenti, csak azzal kezdték el azonosítani a fogalmat. :)

    amugy a logo-dról jut eszembe egy régi kurvanagy cucc.

    a PS-re megjelent, Vampire Countdown...nehezen beszerezhető cucc volt, nah ottse volt bitang sőtétség...:) asszem.
  • wedge31
    #61
    Na igen itt jön a másik, hogy szerintem a Resi 5 már nem survival horror hanem egy bitang jó akcio egy kis horroral, kb mint az emlegetett Dead Space.
  • DarkSector
    #60
    nah tudom hogy te tudod, hogy én mit írok, és hogy tudom hogy te tudod, hogy én tudom mit írsz, nem neked szól ez, csak hogy mindenki értse miről irkálunk, aki elvesztette a fonalat:





    Update: jah a felső az a Fable 3 akar lenni.
  • Muttley
    #59
    Nem is szabad. Pfuj. ;)
    Konzol... (zsörtölődés-zsörtölődés)
    ilyen hülyeségeket..(morgás-morgás)
    megyek is kezet mosni :DD
  • wedge31
    #58
  • DarkSector
    #57
    jah én értem mire gondolsz, ezért vegyülnek a típusok, régebben hallottam is egy idevágó cikket, hogy megjósolták hogy eltünnek majd ezek a jelzők, és max olyanok lesznek hogy Horror, Akció vagy Kaland stb.

    és én a tipikus TPS-ekről beszélek, ami hivatalossan gyárilag TPS ha egy cikkben bemutatják, odaírják hogy TPS míg a Wicherhez azt írnák hogy RPG.

    de ma még azért én személy szerint meg tudom erőssen húzni a vonalat ezek közt... :)

    Witcher
    Dragon Age 2
    Fable 3
    --------------
    Dead Space
    Resident Evil
    Devil May Cry

    szóval oks amiket flesoroltál, énis lehet pontatlanul fogalmaztam, azokra a játékokra gondoltam, ami "hivatalosan" TPS. :)
  • DarkSector
    #56
    igazad van hogy a Fable 3 is egy TPS nézetből megy, de sok vonás RPG benne...fejlődő karakterek, mindenféle tulajdonságok, hogy magic, attack, meg ienek.

    míg lehet picit fejleszteni fegyókat egy TPS-ben ami Hack & Slash, de lényegessen elválasztható egy nagy vonalakban RPG-nek tünő játéktól...

    meg legtöbb esetben a TPS igazából válnézetes, csak a Hack & Slash játékok amik kicsit vegyesek...
    ez nagyrészt a DMC-nek köszönhető, hogy elindult. hálistennek.
  • wedge31
    #55
    Ok elbeszélünk egymás mellet.
    Pl az Oblivion az egy RPG de egyben fps is mert belsö nézetes.
    Pl a Bloodlines az is egy RPG de egyben TPS is mert külsö nézetes.

    Remélem igy már érthetö valszeg én fogalmaztam pontatlanul.
  • DarkSector
    #54
    várj abból igazad van, vannak már kombinált összefolyt valamik.

    de van egy ien dolog: TPS, FPS, RPG, RTS stb
    meg a másik, amire te gondolsz: horror (horror), action (akció), adventure (kaland) stb
  • wedge31
    #53
    A TPS az nézet ez esetben third person azon belül lehet rpg vagy horror esetleg akció attol az még külsö nézetes és nem belsö / fps /.
  • DarkSector
    #52
    jah megér neked 6000ft-ot?
    mert én innen rendeltem: Alan Wake postával 5980ft (kb)

    havernak szóltam, és megrendelte. :) bár igaz írtad hogy gépet nem tudsz szerezni...:S
  • Shep
    #51
    Az Alan Wake az pl. pont érdekelne engem is :)
  • DarkSector
    #50
    várj az RPG-t meg FPS-t válaszd külön az más dolog...:)
    szóval Dead Space 2.
  • DarkSector
    #49
    jah jó lesz, csak demo kéne már. :)
  • DarkSector
    #48
    jah nem mondtam hogy vegyél, erről beszélek mindenkinek más, ez így van, csak annyit írtam hogy mászkálósokból konzol a legjobb, és csak mellé írtam hogy én ezek miatt vettem, most rendeltem Alan Wake-et pl...nah más ez egy jó játék. :)

    ez nem jelenti hogy más csinálja ugyanezt.
  • DarkSector
    #47
    nem.
  • Prince23
    #46
    Nem lesz az, csak bizonyos részeknél, pl amikro fedezékből kell majd harcolnunk.
  • Shep
    #45
    Figyelj ide marhára nem érdekel mi van konzolon kb. 10 cím ami érdekelne de emiatt nekem nem éri meg konzolt venni úgyhogy felejtsük el ezt a felesleges feszültség keltést a konzol vs pc témával együtt.
  • SZilaJMaGGoT
    #44
    Nemá, hogy a deus ex3 TPS lesz! :S
  • Murder3
    #43
    lol a végén Jill jól nyomja a Moonlight Sonata-t
  • Murder3
    #42
    Siberya 1-2 azok jók és még belefér a tps-be:)
  • Murder3
    #41
    majd a 3-ba lesz szép új story ez csak egy átvezető:)
  • Murder3
    #40
    őszintén a resi 5 is coopba jó, mert a gép már a komolyabb szintekhez hülye.
    és coopba meg hát ahányszor játszottam.igaz nem eredetivel, de jó volt bele a gowos kulcs:)
    resi 5 önmagába singlebe nem annyira jó, arra h 1-2 lenyomjuk, de utánna már a coop viszi a játékot és fergeteges.


  • wedge31
    #39
    Mikor ilyen listát olvasok remélem igazán hogy sose szünek meg a pc-és játékok mert ebböl talán ha egy kettö érdekelne.

    Witcher 2
    Dragon Age 2
    Deus ex 3
    Fable III
    Dead Space 2
    Hunted demon's forge
    Kingdoms of Amalur: Reckoning
    Warhamer 40k:Spacemarine

    Amik most kapásból eszembe jutnak mint TPS és amiket várok.
  • Prince23
    #38
    Castlevania, Enslaved odabasz majd októberben :)