16
  • Zoliz
    #16
    Nekem az nem tetszett a Piranha 3d-ben, hogy az egyik hal megeszik a FASZT, aztán kiköpi és ez 3d-ben folyik le a szemünk előtt.
  • winnie
    #15
    ha tévedek, akkor miért linkeled épp azt az oldalt, ahol le van írva, hogy a filmet Ovidio G. Assonitis rendezte?
  • Szati18
    #14
    Többek szerint tévedsz:
    http://www.imdb.com/title/tt0082910/
  • winnie
    #13
    ezt honnan veszed? a piranha 2-t Ovidio G. Assonitis rendezte.
  • Watchmen
    #12
    Így akkor már valahol érthető a felháborodás.
  • Watchmen
    #11
    Én is úgy tudom, hogy Cameron rendezte a Piranha 2-őt.
  • winnie
    #10
    "Azért a Piranha 2 sem véletlenül nem kapott Oscart ám, amit viszont ő rendezett!"

    ezt honnan veszed? a piranha 2-t Ovidio G. Assonitis rendezte.
  • NEXUS6
    #9
    Höhöhö, viszanyalt a fagyi?
    Azért a Piranha 2 sem véletlenül nem kapott Oscart ám, amit viszont ő rendezett!

    Szóval a vizuális szemetelés nem új műfaj és ő is kivette belőle a részét vastagon.
    Amúgy én szeretem a B múvikat, de jó látni, hogy Cameron nagyjából levetkezte magáról ezeket a gyökereit.
  • Ender Wiggin #8
    "James Cameron egy interjújában elmondta, hogy a Piranha 3D-hez hasonló filmek magát a 3D-s műfajt teszik tönkre, pedig a horror azon kevés idei alkotások közé tartozik, melyeket eleve 3D-ben forgattak."
    Ebben a mondatban csak az nem stimmel, hogy a filmet 3D-ben forgatták. Nem abban. Az Inner-D konvertálta át, mert se pénzük nem volt a kamerára, se a forgatási helyszín nem tűnt biztonságosnak a drága műszer számára.
    Érdemes a cikkek előtt kinyitni az internetet.
  • Gathavor
    #7
    Ugyanmár. Nem az a baja, hogy mindenki 3D-ben forgat és ez veszélyeztetné a helyét: senki nem fog annyi pénzt kapni egy filmhez mint ő, főleg most, az Avatar után. Pusztán az birizgálja a csőrét, hogy nem az ő "forradalmi" 3D-s technikáját használják, mint pl a Kaptár 4-ben.
  • Watchmen
    #6
    Be van tojva az öreg:D
  • CaptainRumi
    #5
    egyértelműen attól fosik, hogy mire jön az avatar 2-3 már minden hétre lesz egy 3D premier :)
  • Watchmen
    #4
    Én is egyetértek bár ahogy elnéztem a Trailert nem valami nagy cucc. Lehet a film tényleg nem olyan jó.
  • bippo
    #3
    Most én sem értek Cameronnal egyet.
    Lehet, hogy attól fél, hogyha boldog-boldogtalan 3D filmet csinál, ráadásul minden műfajban, akkor csökken a 3D jelző marketingértéke?
    Szerintem a horror pont egy olyan műfaj, amiben a hatást a 3D-vel lehet fokozni.
  • Watchmen
    #2
    Ámbár nem láttam a Piranhat 3d-be, de ha eleve úgy forgatták akkor Cameront én se értem miért nyilatkozta ezt.
  • scagnetti
    #1
    Szeretem Cameron munkásságát, de most nem értek vele egyet.