18
  • Magiszter
    #18
    Azért alapkövetelmény mert:

    - Azt mindenki tudja használni. (Aki nem az burokban nőtt fől)
    - Az asztali géppel így könnyebb szinkronizálni.
    - Ha esetleg valami program kell, csak letöltöd, és install *
    - A megszokott programjaid futnak rajta. (A megszokott beállításokon)
    - Nem kell esetleg 3 különböző platformot kitanulnod (Notebook, Telefon/PDA, Tábla PC)

    * Attól hogy nem érintőre van írva valami, még tudod használni a kezeddel. Ha nem találod el a 24x24-es ikont az ujjaddal egy 12"-os kijelzőn te vagy a béna.

    Az erőforrás zabálásról meg csak annyit hogy a Win 7 nálam tovább bírja mint az Ubuntu 9.10, mindenféle machináció nélkül. Igaz csak 20 perc a differencia, de az sokat tud számítani ha valami munkát kell befejezned.

    Amúgy nem vagyok win-fan, 2 évig linuxon éltem (Kubuntu, Suse), de a win7 szerintem nagyon jól sikerült.
  • Madve
    #17
    +wifi meg esetleg bluetooth is.
  • willcox
    #16
    Nem hihetetlen, hanem értelmetlen 800x480-as kijelzőn 1920x1080-as filmet nézni, mert úgyis csak 800x480-at fogsz látni. Ehhez még a 720p is sok, mert az meg 1280x720, vagyis bőven több, mint amennyi a kijelző felbontása. Sőt, durvábbat mondok, még a DVD felbontás is sok neki, mert az meg PAL esetén 720x576.
  • Madve
    #15
    Nem akarok flamet indítani, de miért alapkövetelmény a win? Photoshoppolni ezen úgy sem fogsz, desktop winre írt játékokat sem ezen fogsz játszani, microsoft office-t meg lehet linux alatt is futtatni. Amúgy meg bármelyik másik rendszer stabilabb egy ilyen kütyün és kevesebb az erőforrás igénye is... A többivel amúgy egyetértek.
  • kecskeszeme
    #14
    Csak nekem tűnik hihetetlennek az 1080p-s videolejátszás és az 5000 mAh-s akku?
  • passatgt
    #13
    hát ilyen 3d-s küty szerintem az apple kínálatában sohasem lesz:)
  • Szefmester
    #12
    pedig igaza van....
  • fergusonpapa
    #11
    Flammer -.-'
  • Magiszter
    #10
    Teljesen egyetértek. Egy dolgot kifelejtettél:
    - Ár-érték arány. A tudását akarom megfizetni nem a ráfestett logót.
  • kvp
    #9
    Ez tablanak tul kicsi, pc-nek nem eleg x86 kompatibilis, 3d-s nek meg gyenge, mert szemuveg kell hozza.

    Egy valodi 3d-s tabla pc ismervei:
    -x86 kompatibilis
    -windows-al elotelepitett
    -a4 vagy letter meretu
    -tollal es kezzel is vezerelheto
    -nem kell hozza szemuveg
  • roliika
    #8
    Ááá...hát Jobbs bácsi megmondta.

    A retina kijelző annyira fantasztikusan fenomenálisan tökéletes, hogy még 7 évig nem kell lecserélni! :DDD
  • willcox
    #7
    Nekem évek óta van.
  • willcox
    #6
    Ennek akkor lenne értelme, hogy ha a készülékkel lehetne 3D-s fényképeket és filmeket is készíteni. De így nem nagy durranás.
  • jaspercry
    #5
    JA csak gondolj bele,hogy nem az európaiak,hanem a "Japók" péniszéhez van igazítva ----ergo az meg pont náluk olyan a 7" mint nálunk a 11"
    :)
  • Magiszter
    #4
    Képtelenek felfogni a gyártók hogy ha egy telefon 4" akkor egy tábla PC legyen 9-12". A 7" az pont akkora hogy se olvasni, se filmet nézni, se képeket mutogatni nem lehet rajta normálisan. A zsebedbe nem fér, a táskában meg elveszik. Ergo francnak se kell. Az hogy 3D-s, szép és jó.... de mire?
  • G_ArchAngel #3
    7"!
    Zsenialis, zsebben hordhatatlan, ergo kell egy taska, akkor meg mar miert nem 9-11", hogy hasznalhato is legyen?

    A hostessek kellenekek itthonra:)
  • god25
    #2
    és, ha már kapható lenne - végre - a wifis SD kártya, akkor lenne igazán zsír cucc.
  • sanyicks
    #1
    nembaj, majd az apple csinál egyet, és majd beharangozzák, hogy fenomenális, fanasztikus, elképesztő hihetetlen, i3DPAD, és onnantól az lesz az első, mert ők ugye mindent "újrafeltatlálnak" :DDD